PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 10:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 19 sty 2014, o 17:40 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Proszę państwa, ogłaszam wszem i wobec: posłanki Grodzka i Kempa dołączają do grona Sejmowych trolli.

http://www.fronda.pl/a/nie-chca-grodzki ... 33680.html

Nigdy nie spodziewałbym się że znajdę taką bekę na tym portalu :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 16:19 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2009, o 00:55
Posty: 773
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz
Kalkstein pisze:
Proszę państwa, ogłaszam wszem i wobec: posłanki Grodzka i Kempa dołączają do grona Sejmowych trolli.

http://www.fronda.pl/a/nie-chca-grodzki ... 33680.html

Nigdy nie spodziewałbym się że znajdę taką bekę na tym portalu :D


Nie pozajączkowało ci się coś? Czemu biednej? Co to za ton? Z napisanego przez ciebie zdania można wywnioskować, że Kempa z Grodzką robią razem ten zespół, żeby się w ramach jego obrad tarzać w kisielu ku uciesze gawiedzi.
Chciałbym móc wierzyć że się mylę, ale czy słusznie mam przykre wrażenie, że chciałbyś tu pozować na jednego z tych poprawnych, porządnych, normalnych homoseksualistów, którym daleko do jakichś obrzydliwych trans-popaprańców w sukienkach? Zalatuje mi tu Pawłowicz, i bynajmniej nie mam na myśli zapachu pączków.

Grodzka wprost powiedziała co chce robić w tym zespole - będzie walczyć z wymyśloną przez KEP ideologią gender. Jeśli ktoś zrobi z posiedzeń tego tworu kabaret, to raczej nie ona.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 16:39 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 sty 2012, o 16:13
Posty: 187
Przepraszam, że nie na temat artykułu, ale chciałbym zapytać mithnae, czy nie można być homoseksualistą i krzywić się na widok faceta w kiecce jednocześnie?

_________________
"Bo od kota lepsze są już tylko 2 koty" - kolega Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 18:58 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Cytuj:
Nie pozajączkowało ci się coś? Czemu biednej? Co to za ton? Z napisanego przez ciebie zdania można wywnioskować, że Kempa z Grodzką robią razem ten zespół, żeby się w ramach jego obrad tarzać w kisielu ku uciesze gawiedzi.
Chciałbym móc wierzyć że się mylę, ale czy słusznie mam przykre wrażenie, że chciałbyś tu pozować na jednego z tych poprawnych, porządnych, normalnych homoseksualistów, którym daleko do jakichś obrzydliwych trans-popaprańców w sukienkach? Zalatuje mi tu Pawłowicz, i bynajmniej nie mam na myśli zapachu pączków.

Grodzka wprost powiedziała co chce robić w tym zespole - będzie walczyć z wymyśloną przez KEP ideologią gender. Jeśli ktoś zrobi z posiedzeń tego tworu kabaret, to raczej nie ona.


Temat- Zwróć uwagę na poprzedni temat zanim zaczniesz się przyczepiać to tego tytułu ;) Uznałem to niejako za przedłużenie poprzedniego wątku. Przeczytanie mojego komentarza w nim może pomóc rozwiać oskarżenia o lansowanie się.

I jeżeli coś chciałem podkreślić to totalny komizm sytuacji zahaczający nieco o absurd. Nikt nie wmówi mi że to nie może rozwalać ze śmiechu na łopatki :p


Cytuj:
Przepraszam, że nie na temat artykułu, ale chciałbym zapytać mithnae, czy nie można być homoseksualistą i krzywić się na widok faceta w kiecce jednocześnie?


Można. Może to zabrzmi narodowcem, ale dla mnie facet powinien wyglądać jak facet. Krzywię się na widok chłopięcia z rurkami jak kij od szczotki czy latającego na obcasach. Nie mówię o dresie czy garniaku, ale zwiewna sukienka na ramiączka sukienka na kimś kto ma rozbudowane ramiona wygląda co najmniej głupio. Niezależnie czy to samiec, czy chociażby pani Bjoergen. Nie oznacza to jednak, że na modłę fanów Dmowskiego będę się rzucać i wyzywać, ot odsunę się nieco i zajmę czymś ciekawszym.
Takie som fakty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 19:48 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Kalkstein pisze:
Może to zabrzmi narodowcem, ale dla mnie facet powinien wyglądać jak facet.

Obrazek
"Facet wyglądający jak facet" po polsku - na pewno o to ci chodzi? ;]

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 20:10 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Taaaa, totalnie o to :D Po prostu aż mnie świerzbi na widok tych wąsów!

Wiesz, myślałem że oczywistym jest iż biega mi o dopasowanie ubioru do sylwetki tak, żeby podkreślić jej atuty i nie dorabiać wad. W przypadku panów mowa jest o dobranym kolorystycznie i fasonem do wyglądu, schludnym ubraniu.
Szpilki czy rurki odbierające ciału damą ideę łydek i kolan to dla odmiany definicja tego czego w moim odczuciu facet nie powinien nosić.

No ale ja taki niehomopozytywny...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 20:31 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Mi chodzi jedynie o to, że fraza "facet ma wyglądać jak facet" oznacza po polsku ściśle określony profil, na pewno nie taki o którym ty mówisz :p
Zadbany i przystojny koleś chodzący na siłownię dla utrzymania szczupłej sylwetki z dużym prawdop. zostanie określony mianem pedała, bo "prawdziwy facet o siebie przecież nie dba i nie jest wymuskany"... Spodnie-rurki to tylko kolejne ekstremum na osi

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 20:42 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Kalkstein pisze:
rurki odbierające ciału damą ideę łydek i kolan to dla odmiany definicja tego czego w moim odczuciu facet nie powinien nosić.
Tego nie rozumiem. Przecież rurki sprawiają, że łydki i kolana są bardzo wyraźnie zaznaczone i pokazywane takie, jakimi w istocie są, a nie ukryte pod owiewającym materiałem.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 20:44 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Tak to jest jak ustalasz sobie własne definicje i słowniki :D

Ale masz rację. Polać mu wódki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 20:54 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Kalkstein pisze:
Tak to jest jak ustalasz sobie własne definicje i słowniki :D

Ale masz rację. Polać mu wódki!

To akurat nie mój słownik, ja tak nie uważam :p
Ale wydaje mi się, że typowy Polak-katolik postrzega "prawdziwego faceta" jako właśnie takiego wąsacza z obrazka, którego jedynym atutem jest to że umie przywalić w mordę na weselu (co jest wskaźnikiem jego "prawdziwości") :geek:

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 21:07 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Ale co z tymi rurkami?

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 21:36 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
To, że nie powinni się do nich zbliżać panowie o posturze typu bocian. Jeżeli ktoś ma łydki totalnie niewyćwiczone to w konsekwencji w jajościskach wygląda jak korpusik o kijkach od szczoty. Bleh.

Co innego ładnie wyrobione łydki. Opinające spodnie są wtedy pożądane. A jeszcze bardziej pożądany jest brak spodni 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 22:29 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Kalkstein pisze:
To, że nie powinni się do nich zbliżać panowie o posturze typu bocian. Jeżeli ktoś ma łydki totalnie niewyćwiczone to w konsekwencji w jajościskach wygląda jak korpusik o kijkach od szczoty. Bleh.

Co innego ładnie wyrobione łydki. Opinające spodnie są wtedy pożądane. A jeszcze bardziej pożądany jest brak spodni 8)

A - w ten sposób. Czyli, rurki dobre dla pana umięśnionego, a dla chudego nie. Oraz: brak spodni u pana umięśnionego jest dobry, a u pana wychudzonego nie. Indukując, wygląda na to, że nie podobają Ci się panowie wychudzeni i że, jeśli już tacy są i nie mogą tego zmienić, to bardziej Ci się będą podobali, gdy postarają się ukryć, że tacy są.

Ja rurek nie lubię tak czy inaczej... za to lubię wychudzonych panów :P Możemy razem chodzić na podryw, bo nie będziemy sobie przeszkadzali :P

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 22:43 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Mi też się nie podoba, gdy facet jest brzydko (w mojej ocenie) ubrany. I co z tego? Jestem fofofobem?

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 sty 2014, o 23:51 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 sty 2012, o 16:13
Posty: 187
Chlopiec pisze:
Kalkstein pisze:
rurki odbierające ciału damą ideę łydek i kolan to dla odmiany definicja tego czego w moim odczuciu facet nie powinien nosić.
Tego nie rozumiem. Przecież rurki sprawiają, że łydki i kolana są bardzo wyraźnie zaznaczone i pokazywane takie, jakimi w istocie są, a nie ukryte pod owiewającym materiałem.


Znowu będzie nie na temat, ale to czy widać łydki w rurkach zależy od stosunku średnicy uda do średnicy łydki, bo rurki to spodnie proste acz obcisłe. To co się powszechnie nazywa rurkami to w istocie "marchewy", a nie rurki :) Panowie inżyniery, nie ma istnieje rura o zmiennym przekroju ;)

Tyle w kwestii dyskusji fasonów

_________________
"Bo od kota lepsze są już tylko 2 koty" - kolega Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group