PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 06:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 29 sie 2012, o 21:55 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2011, o 11:28
Posty: 435
Oj to tak na marginesie, bo raczej matma techniczna, matma w zastosowanich w informatyce (?), finanse czy statystyka raczej nie. Zreszto osoba z administracji za chiny nie dostała by sie. Kierunki zbyt oblegane i ciezkie jak na administracje po naszym PW, gdzie matma jest traktowana po macoszemu...

Nie mowiac o egzaminie z 3 lat dla osob z po za matematyki z pw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 29 sie 2012, o 22:17 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
Wraz nie dociera do mnie co piszesz... ale to nic może jestem aż tak durny :)

http://ans.pw.edu.pl/download/dokumenty ... onarne.pdf
http://ans.pw.edu.pl/download/dokumenty ... onarne.pdf

ale jak patrzę na te dokumenty to nawet nie jest traktowana matematyka po macoszemu, bo jej nie ma :jupi: :jupi:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 21:27 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
witajcie, trochę mnie tu nie było... ale... problemu z dostaniem się na WAiNS nie miałem, a panie w dziekanacie bardzo miłe, no i jest jeden pan ^^ jak nigdy w dziekanacie student jest traktowany jak student, a nie jak wróg z Platformy Obywatelskiej i dziennikarz TVN na pielgrzymce do Częstochowy z o. Rydzykiem na czele :aniol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 21:55 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Witaj :) Skoro nie miałeś problemów z dostaniem się na PW, to na pewno nie będziesz miał też problemów z dotarciem na zlot forum, który odbędzie się w pierwszej połowie października ;p informacja o nim pojawi się na forum już wkrótce :)

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 22:28 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
Smith pisze:
Witaj :) Skoro nie miałeś problemów z dostaniem się na PW, to na pewno nie będziesz miał też problemów z dotarciem na zlot forum, który odbędzie się w pierwszej połowie października ;p informacja o nim pojawi się na forum już wkrótce :)


Dzięki za informację, pewnie nie skorzystam, gdyż pracuje 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, a urlop wypoczynkowy wykorzystany (stąd ta nieobecność)... Tak więc raczej się nie zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 26 wrz 2012, o 00:54 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
tomek89 pisze:
Dzięki za informację, pewnie nie skorzystam, gdyż pracuje 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, a urlop wypoczynkowy wykorzystany (stąd ta nieobecność)... Tak więc raczej się nie zobaczymy.
Ale doba ma 24 godziny. Nawet jeśli pracujesz 10, a zlot potrwa powiedzmy 5 i obie rzeczy zaczynają się o pełnych godzinach, to - nie licząc dojazdów, przy losowym doborze godzin rozpoczęcia pracy i rozpoczęcia zloty jest 75% szans, że załapiesz się przynajmniej na godzinę zlotu.
Biorąc pod uwagę to, że ludzie zazwyczaj pracują w dzień, a zlot jest zazwyczaj wieczorem, szanse na trafienie na zlot są jeszcze większe i nawet po uwzględnieniu zmęczenia i czasu dojazdu (zlot będzie gdzieś niedaleko centrum), wciąż raczej powinieneś nie mieć problemu z dotarciem.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 28 wrz 2012, o 23:51 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
Wiecie: żona, dzieci i te sprawy... zobaczymy co da się zrobić, no może postaram się być... zobaczę... a tymczasem http://w773.wrzuta.pl/audio/4kOUSQCaVcS ... _dluga_noc skoro doba ma 24 godziny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 29 wrz 2012, o 23:21 
Offline
Newbie

Rejestracja: 29 wrz 2012, o 23:14
Posty: 4
Studiuje na tym wydziale, będzie już 5 rok i zawsze coś się dzieję :) ostatnie wybory nie przebiegały w sposób normalny co skończyło się odejściem jednego z najlepszych profesorów. Zobaczymy jak będzie za Króla :)

Co można powiedzieć o tym wydziale: jak to mówią, "wóda, lans idź na WAiNS" albo "WAiNS lans and bauns" :D więcej nie trzeba pisać :) pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 30 wrz 2012, o 13:26 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
danseur pisze:
Co można powiedzieć o tym wydziale: jak to mówią, "wóda, lans idź na WAiNS" albo "WAiNS lans and bauns" :D więcej nie trzeba pisać :) pozdrawiam!
Nigdy nie słyszałem tych powiedzonek 8)
Tzn że gwiazdorzycie bardziej od tych z WIPu? Nie do wyobrażenia :mrgreen:

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 30 wrz 2012, o 14:30 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 sie 2010, o 00:30
Posty: 280
Nie wiem jak się uchowałem, że nie słyszałem, żeby ktokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek na PW gwiazdorzył :P

_________________
"Szczerze mówiąc, moja droga, nic mnie to nie obchodzi."
- Rhett Butler

last.fm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 30 wrz 2012, o 15:08 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
pterodaktyl pisze:
Nie wiem jak się uchowałem, że nie słyszałem, żeby ktokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek na PW gwiazdorzył :P

Mi się wydaje, że to dotyczy głównie Architektury. Oni są inni.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 1 paź 2012, o 11:18 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
danseur pisze:
Studiuje na tym wydziale, będzie już 5 rok i zawsze coś się dzieję :) ostatnie wybory nie przebiegały w sposób normalny co skończyło się odejściem jednego z najlepszych profesorów. Zobaczymy jak będzie za Króla :)


W Polsce podobno, żadne wybory po za tymi z 2005 nie przebiegały w sposób normalny... :devil:
Ja tylko dwa lata będę... więc weteranem nie zostanę :)

danseur pisze:
Co można powiedzieć o tym wydziale: jak to mówią, "wóda, lans idź na WAiNS" albo "WAiNS lans and bauns" :D więcej nie trzeba pisać :) pozdrawiam!


Wóda! :padam:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 1 paź 2012, o 23:48 
Offline
Newbie

Rejestracja: 29 wrz 2012, o 23:14
Posty: 4
tomek89 pisze:
danseur pisze:
Studiuje na tym wydziale, będzie już 5 rok i zawsze coś się dzieję :) ostatnie wybory nie przebiegały w sposób normalny co skończyło się odejściem jednego z najlepszych profesorów. Zobaczymy jak będzie za Króla :)


W Polsce podobno, żadne wybory po za tymi z 2005 nie przebiegały w sposób normalny... :devil:
Ja tylko dwa lata będę... więc weteranem nie zostanę :)



nigdy nie mów nigdy, różnie bywa nawet i Nas, zawsze coś się trafi....

A powiedzonka zasłyszane przez te kilka dobrych wiosen od różnych osób :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 3 lis 2012, o 19:02 
Offline
Wiedźma jak ta lala

Rejestracja: 3 sie 2006, o 01:26
Posty: 1112
Lokalizacja: #intj / #intp
pterodaktyl pisze:
Nie wiem jak się uchowałem, że nie słyszałem, żeby ktokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek na PW gwiazdorzył :P

No właśnie.
U mnie ciąg skojarzeń jest taki: PW -> chłopcy-flanelowcy -> nerd abyss.

Jeśli mogliby gwiazdorzyć, to chyba kto więcej linijek dialogów ze Star Treka pamięta. :P

_________________
,,Niewłaściwie dobrane słowa potrafią stworzyć wspaniałą przeszkodę dla umysłu'', F. Bacon.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 3 lis 2012, o 19:03 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2008, o 19:04
Posty: 308
Majki pisze:
Jak zaczynałem studia to trafiłem na panią "z naprzeciwka" (...), która swoim postępowaniem zdecydowanie poniżej przyzwoitości oczekiwanej w środowisku akademickim doprowadziła że był to jej ostatni występ gościnny na wydziale a sprawa została przekazana do Rektora (poza rezygnacją z jej wykładów dziekan nie ma narzędzi dyscyplinarnych wobec nauczyciela akademickiego z innego wydziału).

Dobrze, że pierwszoroczniacy zachowywali się zgodnie z obowiązującymi standardami akademickimi albo chociaż elementarnej kultury :-D Zadziałała zwyczajna zasada akcji i reakcji; to pewna, że 'Pani od H...' nie zareagowałaby takim amokiem, gdyby studenci choć przez chwilę traktowali ją poważnie. Osobiście od początku do końca tej "afery" było mi za nią przykro, i, mimo że też w niej ucierpiałem, współcieszyłem się z jej udanej zemsty. :D Miała prawo do odwetu, więc sobie użyła. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group