PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 12 gru 2019, o 14:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 11 sty 2012, o 23:55 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Żyd ukrywa się pod PESEL-em

Niezła pani doktor.
W sumie, żeby zacytować wszystkie smaczki, trzeba by tu wstawić cały artykuł.

W przypływie szczerości powiem, że też mam 9 w PESELu, ale mam też germańskiego pradziadka, więc wszystko się wyrównało ;)

Nieprzeczytany post: 12 sty 2012, o 00:32 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
W artykule nie ma, a powinno być podane:

babka się nazywa Halina Wróbel i przyjmuje w Rzeszowie na ul. Podkarpackiej 1a. UWAGA!

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/369 ... ik/Rzeszow

Nieprzeczytany post: 12 sty 2012, o 22:23 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Śmiejcie się śmiejcie, ale ja spotkałem się z taką panią doktor w realu. W Gliwicach ma gabinet medycyny pracy na Pszczyńskiej. I było dokładnie tak samo: w poczekalni ulotki radiomaryjne i antysemickie, i najzupełniejsze popierdolenie - tylko nie na punkcie żydowskich peseli, a hobby x. Rydzyka, czyli energii geotermalnej.
Jak sobie przypomnę jak rozpoczęła konsultację (celem wydania zaświadczenia o zdolności do pracy) od pytania (bo nie wiedzieć czemu przyjmowała pacjentów trójkami a nie indywidualnie) "I co mi państwo powiecie o geotermii?" to do dzisiaj mi się słabo robi.

Nieprzeczytany post: 13 sty 2012, o 21:18 
Mistrz
Awatar użytkownika

A.Sapkowski Boży bojownicy pisze:
Gdyby was, tego, osaczyli, tegdy pomnijcie: najlepiej wrzask w jakim ludnym miejscu uczynić, że to Żydzi, że to wszystko przez Żydów, że to żydowskie są knowania. Weź jeden z drugim w gębę mydła kęsek, u studni miejskiej pianę tocz, pluj a krzycz: ratunku, pomocy, umieram, zatruli, zatruli, Żydzi, Żydzi. Naród wraz rzuci się Żydów gromić, zacznie się, tego, khekhe, dzika ruchawka, Inkwizycja, wasz trop rzuciwszy, za Żydów się weźmie, wy zasię w spokojności się wymkniecie. Toż samo, gdyby którego pojmali i na męki wzięli. Wtedy, tego, głupa rżnąć, wołać, ja niewinny, ja ślepe narzędzie, Żydzi winni, oni kazali, złotem przekupili. Uwierzą, rzecz to pewna. W coś takiego zawsze, khekhe, wierzą."

Czego się można spodziewać po społeczeństwie skoro klasy jego elit z tytułami profesora skłonne są do takich oto kreatywnych podrygów wnioskotwórczych?

mithnae pisze:
(...) rozpoczęła konsultację (...) od pytania (...) "I co mi państwo powiecie o geotermii?".

Proszę, proszę... najwyraźniej rydzykowi harcownicy opanowali nową umiejętność, a mianowicie marketingowa socjotechnika :)

Nieprzeczytany post: 13 sty 2012, o 23:53 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

eheaha pisze:
A.Sapkowski Boży bojownicy pisze:
Gdyby was, tego, osaczyli, tegdy pomnijcie: najlepiej wrzask w jakim ludnym miejscu uczynić, że to Żydzi, że to wszystko przez Żydów, że to żydowskie są knowania. Weź jeden z drugim w gębę mydła kęsek, u studni miejskiej pianę tocz, pluj a krzycz: ratunku, pomocy, umieram, zatruli, zatruli, Żydzi, Żydzi. Naród wraz rzuci się Żydów gromić, zacznie się, tego, khekhe, dzika ruchawka, Inkwizycja, wasz trop rzuciwszy, za Żydów się weźmie, wy zasię w spokojności się wymkniecie. Toż samo, gdyby którego pojmali i na męki wzięli. Wtedy, tego, głupa rżnąć, wołać, ja niewinny, ja ślepe narzędzie, Żydzi winni, oni kazali, złotem przekupili. Uwierzą, rzecz to pewna. W coś takiego zawsze, khekhe, wierzą."

Brzmisz, jakbyś szpiegował co najmniej dla Przemyślidów*. Niech Cię uściskam! ;)

*to cytat, a nie aluzja do wieku

Nieprzeczytany post: 15 sty 2012, o 21:39 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

eheaha pisze:
mithnae pisze:
(...) rozpoczęła konsultację (...) od pytania (...) "I co mi państwo powiecie o geotermii?".

Proszę, proszę... najwyraźniej rydzykowi harcownicy opanowali nową umiejętność, a mianowicie marketingowa socjotechnika :)

Uwierz zatem, że było to przynajmniej w 2005 jak nie w 2004. Strach pomyśleć, jakie umiejętności zdołali opanować do dzisiaj.
:byodood:

Nieprzeczytany post: 16 sty 2012, o 13:21 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... diow_.html

Cytuj:
Zniknęła z internetu antysemicka strona prowadzona przez rzeszowską ginekolog Halinę W. Pani doktor skarży się na swoim Facebooku, że to wina "reżimowych mediów"

Nieprzeczytany post: 16 sty 2012, o 20:03 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Może chodziło jej o nasze bardzo reżimowe forum? ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]