PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 15 lis 2019, o 05:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 21:09 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

A mógł spalić wiedźmę w świętym ogniu!

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 21:12 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Może chciał sprawdzić czy nadstawi 2 policzek ?:>

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 22:56 
Mistrz-Magik ;)

Drogi 7z9 od czego by tu zaczac.

To moze taka mala dygresja wpierw. Nadajac tytul watku wcale nie jestes lepszy od tej "sekty". Dlaczego? Jak nie myle sie duzo osob wsrod homoseksualistow placze nad nietolerancja i domaga sie rownosci z heterykami. Wymagac wymagamy a czy dajemy przyklad sami tolerancji? No nie w tym przypadku. Bo jak sie domyslam myslicie o nich o jak najgorszym g*wnie wiec oni tak samo. No nie liczac osob chorych psychicznie. Tutaj bym duzo dyskutowal. Katolicyzm ma duzo czasem racji ale tez wiele sie myli. Nic nie jest idealne. Ale to co mi sie podoba miedzy innymgto uszanowanie osoby jaka by nie byla. Dlatego tez stawiam teze ze jest w 90% wierzacych ale nie praktykujacych badz nierozumiejacych. Czego widac efekty wyrzej.

Wiele o tym sluchalem w radiu czy tv lub w necie czytałem. I usłyszałem ze ta stacja nie miała zgody na transmisje. Wiec po co tam wlazila? Chodziło pewnie o rozgłos lub dobry materiał nie wiem. Wisi mi to.

A co do kaczynskiego hmm czy to bedzie mega porazka? nie sadze bo

Jak wiadomo społeczeństwo Polskie starzeje sie. Radio Maryja skupia ludzi starszych co chcac czy nie stanowi spory lektorat , stały w poparciu. Wiec prezes moze i nie wygra ale dobry wynik osiagnie. Bo jak k.Rydzyk powie głosowac na pis to tak sie stanie. A wiadomo babcie i dziadki duzy maja wplyw na rodzine. Co widac w słupkach wyborczych.

Aby nie bylo. Jak PJN ruszy sie do pracy to maja moj głos bo maja dobre pomysły jak np w sprawie ekonomi ale nic nie robia jak tak bedzie dalej to sld zostaje. i nie robie propagandy. to moje zdanie i nikogo na nic nie nawiam :P

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 23:00 
Mistrz-Magik ;)

A i jeszcze jedno. No ten pan bardzo źle uczynił. Niewychowany. Mam nadzieje ze poniesie odpowiednia kare. Bo na kobiete reke podniesc to brak komentarza.

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 23:21 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Nieustanne istnienie Watykanu, a w związku z tym tej religii, jest jedną z największych zagadek ludzkości. Nie bez znaczenia jest pewnie fakt, że to mikropaństewko ma większy majątek niż wszystkie szwajcarskie banki razem wzięte. Ale nie jestem ekonomem ani filozofem, więc nie będę stawiał śmiałych hipotez.

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 23:30 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

ombre pisze:
Nieustanne istnienie Watykanu, a w związku z tym tej religii, jest jedną z największych zagadek ludzkości. Nie bez znaczenia jest pewnie fakt, że to mikropaństewko ma większy majątek niż wszystkie szwajcarskie banki razem wzięte. Ale nie jestem ekonomem ani filozofem, więc nie będę stawiał śmiałych hipotez.
Nie zapominaj o tzw. kapitale ludzkim — tu przewyższa wszystkie korporacje na świecie! :D

Nieprzeczytany post: 11 lip 2011, o 23:43 
Mistrz-Magik ;)

ombre pisze:

Tak na mysl mi przyszło.

Papiez po smiercie idzie do nieba. Na drodze spotyka sw.Piotra i mowi mu jestem papiezem, glowa koscioła katolickiego, nastepca boga na ziemi. na to Piotr kim jestes? nie znam Cie. czekaj pojde do boga zapytam sie.

Ty bogu tam jakis papiez stoi i chce wejsc do nieba. mowi ze jest glowa czegos tam i ze jest twoim nastepca. bog zdziwiony wysyla jezusa by to zbadał.

Po paru minutach wraca jezus cały usmiany. bog sie pyta czemu smiejesy sie? tato pamietasz te kolko rybackie co zalozylem 2tys lat temu? dalej istnieje haha :D

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 00:08 
Mistrz-Magik ;)

Słuchałes kiedys tego radia? sadze ze nie. a jak tak to w zly moment trafiles. bo mi sie zdarzylo i w 95% obecna tam jest modlitwa w 5%Glupota.

masz racje w tych przykładach. ale tez nie zaprzeczysz ze ogolnie jest duzo dobra u katolika prawdziwego. znam wiele takich przykładow.

A pedałowi mozna wysmiewac sie z ksiedza? bo taki nie taki. niektorzy pomylili sie zostajac duchownym. i wiekszosc z tych osob maja zryta prychike. wiec sa chorzy. a chorych jakos nie umiem obrazac.

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 00:43 
Chłopiec
Awatar użytkownika

A ja sobie mogę wyśmiewać radiomaryję i buntować się wyśmiewaniu gejów, bo uważam, że warto wyśmiewać głupotę.
Jak dla mnie orientacja seksualna jest ortogonalna do głupoty, a radiomaryjne zalecenia i modlitwy - silnie, dodatnio z nią skorelowane.
Gdyby bycie np. homoseksualistą wymagało np. wiary, że penis służy do latania, to co innego - popierałbym także wyśmiewanie gejów. Ale, że nie wymaga, to nie popieram.
A te 95% czasu poświęcane na zaklęcia, których skuteczności już z założenia nie da się doświadczyć to właśnie taki surowy przykład głupoty.

PS. Chętnie przyjmuję też wyśmiewanie mojej głupoty. A ewentualne sprzeczanie się co do tego czy można głupotę wyśmiewać, czy lepiej wyśmiewać np. niewiarę albo orientację traktuję jako oddzielną dyskusję.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 00:46 
Mistrz-Magik ;)

głupota. porownanie r.m. do mtv o.o

Modlitwa dla jednych to klepana formułka dla innych nie.

Jestes jak sciana. Ja tylko mowie ze takie postepowanie nic nie da tylko gniew podsysa. a Twoje przykłady sa skrajne. tak ze poprostu zal to komentowac. nie moja wina ze katolik w obecnych czasach czy na poczatku formowania sie tej religii jest wypelniony gniewem. ja doceniam to co jest dobre. a kosciol sporo pomaga czasem nawet wiecej niz posłowie prawo tworzacy. chodz kosciul nie jest idealny. bo człowiek go tworzy. a człowiek mylny jest. wazne sa intencje te dobre. a to ze kosciol ma wiele osob w swoich strukturach glupich hmm to juz nie ma sprawa tylko ich.

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 00:55 
Mistrz-Magik ;)

Chłopcze dla Ciebie modlitwa to zaklecia glupota spoko Twoje zdanie. a dla modlacych pedał to ufo glupie ich zdanie. mi chodzi o jako takowa tolerancje. a nie mowic ten pieprzy smuty a ten ma racje. kazdy ma swoje zdanie ktore szanuje. szacunek jest rzadki w polsce. kazdy ma swoje zycie i niech robi jak chce. ale kazde namawianie do swojego, nawoływanie to jest glupota i strach. demokracja wolnosc slowa ktora nie obraza, wolnosc do wyboru religii czy orientacji seksualnej. wolnosc wyboru czlowieka. to szanuje. co jest temu przeciwne to b. komentarza.

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 01:11 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Puma pisze:
Chłopcze dla Ciebie modlitwa to zaklecia glupota spoko Twoje zdanie.
Ale ci drudzy nie mogą udowodnić, że jest inaczej.
Cytuj:
a dla modlacych pedał to ufo glupie ich zdanie.
To głównie dlatego, że wyobrażają sobie na ten temat nieprawdziwe rzeczy.
Gdyby jednak zestawić jeden temat z drugim, ci modlący dowiedzą się, że pedał to nie takie ufo, tylko coś obrzydliwego, a do tego wyjaśnią, że faktycznie modlitwy nie da się sprawdzić, bo np. nie wolno (bo bóg nie pozwala).

Nie zamierzam szanować zdania wynikającego z niechęci do zrozumienia/sprawdzenia tematu. Jednocześnie grzecznie akceptuje jeśli ktoś nie szanuje mojego zdania z takich samych powodów.
Jeśli natomiast ktoś nie szanuje kogoś np. za kolor skóry to już inna sprawa (przypominam, że mam tu - mylną moim zdaniem - opinię rasisty).

Niestety nie jest tak, że każdy może robić co chce, bo większość jednostek chce by pozostałe jednostki robiły tak jak poszczególne te należące do większości. Radiomaryjni chcą np. wykosić pedałów i myślę, że ich niechęć do pedałów pojawiła się jako pierwsza niż niechęć do radiomaryjców u pedałów. Choćby z tego względu, że pedały istniały wcześniej niż radiomaryjni. Moim zdaniem radiomaryjni "pierwsi zaczęli" i nie da się by wszyscy sobie robili co chcą. Nie stawanie po żadnej ze stron możliwe jest tylko poprzez ignorowanie obu stron.

Nieograniczona wolność do wyboru religii staje się sprzeczna z nieograniczoną wolnością do wyboru orientacji, bo wiele religii nakazuje karać za określone orientacje...

...chciałem podać jeszcze jakiś przykład czegoś poza religią, co ogranicza wybór orientacji seksualnej... Czy jakieś inne obecnie funkcjonują? Np. czy ktoś na poważnie myśli: "będę się starał zachowywać jak heteroseksualista, bo w ten sposób mogę wychować dzieci, które następnie będą tworzyły społeczeństwo, a społeczeństwo jest najważniejsze"?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 01:13 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
Chlopiec pisze:
A te 95% czasu poświęcane na zaklęcia, których skuteczności już z założenia nie da się doświadczyć to właśnie taki surowy przykład głupoty.

ja miałem kiedyś kilka pomysłów na eksperymenty. np. żeby zbadać wpływ modlitwy na prawdopodobieństwo zachodzenia rozpadów promieniotwórczych w jakiejś próbce. może ktoś by zrobił coś takiego?

co do Radyja - ja kiedyś słuchałem b. dużo, zwłaszcza audycji "Rozmowy niedokończone" w której są poruszane tematy polityczne i społeczne i wypowiadają się księża, zaproszeni goście oraz słuchacze. i naprawdę mogę potwierdzić, że kłamstwa, obrażanie ludzi, cenzura, antysemityzm itp., to są tam na porządku dziennym.

i nie rozumiem tak zaciekłej obrony katolicyzmu. to jest doktryna oparta na fałszu i kłamstwie u samych swoich podstaw (istnienie Boga, sił nadprzyrodzonych, życia po śmierci itd.). wmawianie ludziom od urodzenia podobnych bzdur jest bardzo szkodliwe - ogranicza zdolność racjonalnego myślenia, sprawia że stają się podatni na manipulację ze strony funkcjonariuszy religijnych, sprzyja przesądom i uprzedzeniom. jasne, że w niektórych sprawach kościół ma rację, ale uzasadnia ją na gruncie swojej doktryny religijnej (wola boża, cudownie objawione przykazania, nieomylna nauka papieża itd.) podczas gdy w rzeczywistości są to racje które tego typu nadprzyrodzonych wyjaśnień nie wymagają. no i jasne też, że częsć katolików pomimo wiary i indoktrynacji zachowuje rozsądek i nie staje się krwiożerczymi rydzykowcami, albo w ogóle ich nauczanie kościoła nie obchodzi. np. w PZPR też było sporo ludzi, którzy byli przyzwoici, nie donosili itd. a zapisali się z oportunizmu albo dla jakiejś doranej korzyści. i czy to znaczy, że niesłuszne było obalenie komuny, bo tylu dobrych ludzi w PZPR?

@Puma: Hitler, Stalin, Pol Pot, Pinoczet, Che Guevara - wszyscy mieli dobre intencje (powszechny dobrobyt, szczęście ludzkości itd.). nie są ważne intencje, tylko działania, które się podejmuje w celu ich realizacji.

Ostatnio zmieniony 12 lip 2011, o 01:14 przez cysiek, łącznie zmieniany 1 raz

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 01:13 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Chłopcze, dla Ciebie modlitwa to zaklęcia, głupota. Spoko, to Twoje zdanie - a dla modlących się pedał to UFO - to ich zdanie. Mnie chodzi o jako taką tolerancję, a nie mówienie: ,,Ten pieprzy smuty, a ten ma rację''. Każdy ma swoje zdanie, które szanuję. Szacunek jest rzadki w Polsce. Każdy ma swoje życie i może robić co chce, ale każde narzucanie swojego zdania to głupota i strach. Demokracja, wolność słowa, która nie obraża, wolność wyboru religii czy orientacji seksualnej. Wolność wyboru człowieka, to szanuję. Co jest temu przeciwne - to bez komentarza.

Myślałeś kiedyś nad tym, żeby swoje myśli ubrać w słowa?
Powyżej próbka.

Nieprzeczytany post: 12 lip 2011, o 01:20 
Chłopiec
Awatar użytkownika

cysiek pisze:
@Puma: Hitler, Stalin, Pol Pot, Pinoczet, Che Guevara - wszyscy mieli dobre intencje (powszechny dobrobyt, szczęście ludzkości itd.). nie są ważne intencje, tylko działania, które się podejmuje w celu ich realizacji.
Wszyscy spod znaku wagi!

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]