PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2019, o 03:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 14 maja 2011, o 17:23 
Czarownica nie z tej Ziemi

Do kogo mam się zwrócić w sprawie skasowania konta ? Widzę, że mój styl bycia nie odpowiada tu kilku osobom - nieważne komu wiec nie dociekajcie - szanuję prywatność, a żarty o podtekście seksualnym są brane na poważnie. Chciałbym prosić o skasowanie konta żeby mnie nie korciło.

Nieprzeczytany post: 14 maja 2011, o 18:49 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

trololol, tak szybko wymiekasz? nie daj wygrac wielkiemu bratu!

Nieprzeczytany post: 15 maja 2011, o 06:13 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
ej, nie przejmuj sie i trochę wyluzuj. jak czyjeś komentarze Ci nie odpowiadają, to możesz chyba tak ustawić, żeby zablokowało tylko wypowiedzi tej osoby (a. osób jesli to więcej niż jedna). no ale chyba to nie powód, żeby się od razu na wszystkich obrażać.

Nieprzeczytany post: 15 maja 2011, o 18:16 
Mistrz-Magik ;)

A ja nie biorę żartów seksualnych na poważnie, więc masz jeden powód więcej do pozostania :-)

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 17:10 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

nowy pisze:
Do kogo mam się zwrócić w sprawie skasowania konta ? Widzę, że mój styl bycia nie odpowiada tu kilku osobom - nieważne komu wiec nie dociekajcie - szanuję prywatność, a żarty o podtekście seksualnym są brane na poważnie. Chciałbym prosić o skasowanie konta żeby mnie nie korciło.

Heh, może będę w mało popularny sposób Ci wyjaśniał kilka rzeczy, ale jednak: :-)

Sex przyjemna sprawa, oczywiście, ale tu kiedyś założyliśmy, że łóżko ma każdy w domu, a i ewentualne wyskoki odbywają się w zaciszu kołderki [na priv].
Nie ważne kto z kim spał, bo to prywatna sprawa. Ważny jest humor.

Po drugie wiesz, nie każdemu każdy pasuje, co widać. Jedni piorą swoje brudy ciągnąc innych w swoją stronę, drudzy siedzą cicho, aż ich to wnerwi. Bo nie problem rzucać tekstami, problem coś zrobić, zmienić, zrozumieć.

Masz tu znajomych, chociaż jednego? Fajnie. Jakiś cel chyba osiągnąłeś? Gayromeo czy inne Fellow ma 'hundred' (thousands)* więcej członków, a i tak nie oznacza to, że znajdziesz tam faceta, czy też sex.

Zatem. Be yourself. Najwyżej kilka osób Cię zignoruje, lub Ty zignorujesz kilka osób. Ale jeśli kilka innych jest ok, to nie trzeba od razu zostać "królową dramatu" i wycinać konto. :-)

Historia pokazuje, że Ci skasowani wracają. Oni zawsze wracają... :D
Wesołego 16 maja ! :-)

*żart sytuacyjny dla wtajemniczonych :D

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 18:33 

ok - dziękuje za miłe słowa :) :)
(..)
PS. Jakby co to na kręgle nie chce mi się więcej iść. :)

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 19:10 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Post użytkownika 'Nowy' został zmoderowany w oparciu o punkt 2. Regulaminu PWGay

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 19:23 

Heh - niech będzie - ale wciąż mnie dziwi ten zakaz rozmów o sexie, w każdym portalu gejowskim sex nie jest tematem tabu, przecież wszyscy dobrze wiemy jak istotną rolę on w naszej branży odgrywa, mogę się dostosować, ale to nienaturalne. Zresztą przecież i tak delikatnie o tym strasznym temacie piszę.

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 21:05 
Chłopiec
Awatar użytkownika

nowy pisze:
przecież wszyscy dobrze wiemy jak istotną rolę on w naszej branży odgrywa
Myślę, że taką samą, jak u heteryków. Wystarczy poczytać odpowiednie fora, które nie są poświęcone jakimś innym konkretnym tematom.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 16 maja 2011, o 22:04 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

nowy pisze:
Heh - niech będzie - ale wciąż mnie dziwi ten zakaz rozmów o sexie, w każdym portalu gejowskim sex nie jest tematem tabu, przecież wszyscy dobrze wiemy jak istotną rolę on w naszej branży odgrywa, mogę się dostosować, ale to nienaturalne. Zresztą przecież i tak delikatnie o tym strasznym temacie piszę.

Nasuwają się trzy opcje, które moga uzasadniać opisane przez Ciebie zdumiewające zjawisko:

1) Geje z Politechniki piszący na tym portalu sa niesamowicie pruderyjni. Każda wzmianka o seksie wywołuje u nich objawy omdlenia, więc każdy z nich przed właczeniem komputera stawia w zasiegu reki sole trzeźwiące. Geje ci łacza się wyłacznie w stałe związki oparte na milości i wzajemnym poszanowaniu, a seks jest tylko ich wspaniałych uczuć dopełnieniem. I gdyby były dozwolone związki parnerskie, to seks byłby dopuszczalny wyłacznie po ślubie, tudzież innych święceniach.

2) Trafiles do tajnej loży psychopatów-sadystów udających publicznie osoby pełne cnót wszelakich po to by na ten bajer zwabiać kolejne pokolenia młodych nieświadomych studentów gejątek na swoje zloty. Tylko po to, żeby w następnej kolejnosci ich uwieść, zgwałcić, przeżuć i wypluć, albo pożreć i wyrzygać...

3) Założyciele i administratorzy forum po prostu uznali, że wśród oszałamiającej ilości portali randkowych warto wypełnic niszę i stworzyć najzwyklejsze w świecie studenckie forum dyskusyjne, na którym tematycka erotyczna będzie tak samo popularna jak na analogicznych forach dla wędkarzy, czy miłośnikow znaczkow pocztowych. A swe wszelkie perwersyjne popędy realizują przy innych okazjach i uzywając do tego innych miejsc w sieci.

Jeśli będzie Ci to w czymś pomocne, możesz potraktowac powyższe jako test jednokrotnego, a nawet wielokrotnego wyboru.

Nieprzeczytany post: 17 maja 2011, o 00:38 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
hm, imho to forum, na któego łamach dokonano epokowych wynalazków kopulodromu i pedrylionu niepodobna nazwać pruderyjnym ;P

wprawdzie seks nie jest tu wiodącym tematem, ale też nie jest tak, że jak ktośtemat poruszy to go zamilczą na śmierć. ale to chyba dobrze - w końcu nie samym chlebem człowiek żyje. jak ktoś woli inaczej i o niczym innym nie może mysleć, to są przecież jakieś fellowy czy inne gayromea. zaznaczam, że nie znam konkretnej sytuacji, bo nie byłem na przedmiotowym zlocie ani też nie wiem co było w poście Nowego, który wycięto, a tylko odnoszę się do poprzednich wpisów.

Nieprzeczytany post: 17 maja 2011, o 01:08 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

nowy pisze:
przecież wszyscy dobrze wiemy jak istotną rolę on w naszej branży odgrywa

wolę rutinoskorbin. jest częścią mojej rodziny!

Nieprzeczytany post: 17 maja 2011, o 13:33 
Rusałka
Awatar użytkownika

Zupełnie nie wiem, skąd mam wrażenie, że im więcej o seksie się mówi, tym mniej się go uprawia... :wink:

Nieprzeczytany post: 17 maja 2011, o 14:33 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
Zupełnie nie wiem, skąd mam wrażenie, że im więcej o seksie się mówi, tym mniej się go uprawia... :wink:
TALK(seks) ~ 1/EXECUTE(seks)
tylko kto ma odwagę znaleźć współczynnik proporcjonalności? 8)

Nieprzeczytany post: 17 maja 2011, o 16:25 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
A mi się wydaje, że niekoniecznie. Po krótkiej rozmowie szacuję, że "nowy" ma znacznie więcej przygód niż wielu z nas, bo zwyczajnie więcej się o to stara.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]