PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 17 wrz 2019, o 02:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 21:15 
Mistrz-Magik ;)

Piku zareagowałem to tak bo Makaron użył argumentu z naszej PRYWATNEJ rozmowy. Poczułem się nie fajnie. bo kazdy ma swoje przekonania i nie rozumiem postawy która to wyśmiewa i uważa swoje zdanie za lepsze.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 21:32 
Mistrz-Magik ;)

Cytuj:
Hm, nie bardzo widzę, żebym cokolwiek związane z naszą korespondencją na gg wrzucił na forum i powiązał z Twoim nickiem. Wdzięczny będę za wskazanie, lub za odszczekanie zarzutu.

Jeśli zaś chodzi o epitety, to cóż - przedstawiłeś nam się ładniej, niż wszystkimi poprzednimi postami.

Hmm to odświeżę Tobie pamięć :)

Makaron pisze:
Idźmy dalej: jeśli np. ktoś ma krzywy nos, to nie ma to wpływu na naszą znajomość, ale jeśli dodatkowo będzie uważał, że kobieta powinna urodzić nawet dziecko pochodzące z gwałtu i nawet w przypadku, jeśli ciąża zagraża jej życiu, to będę kretyna unikał.

Już przypomniałeś sobie? Nasze pierwsze rozmowy? Aborcja itp? hmm Wprost było mnie nazwać Kretynem a nie bawić się w kotka i myszkę. Lecz swoje zdanie mam i nie zmienię go.

Zdenerwowałem się ponieważ zacytowałeś nasz prywatną rozmowę a raczej jej wątek. Co w moim mniemaniu jest to bardzo nie na miejscu oraz zabolało mnie to. Kretyn... hmm więc to osoba która ma swoje zdanie i je wypowiada i nie zmienia go hmm Ale konkretniej kretynem w Twoim mniemaniu jest osoba która ma sprzeczne poglądy niż Twoje? Hmm podobno kiedyś człowieka nie przekreślałeś za jego wady czy poglady widzę, że to się zmieniło. Super. Więc aby nie było kłotni pomiędzy nami przyrzekam zawsze będę przytakiwał Tobie. Bo nie chce być kretynem ;) Wolę ustąpić... niż się kłócić o to że ktoś ma przeciwne zdanie niż Twoje :*

Każdy człowiek ma pewne granice wytrzymałości . Moje zostały przekroczone ale widzę swój błąd dlatego też przepraszam za Moje Epitety lecz to nie zmienia faktu że dalej zachowałeś się nie w porządku.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 22:01 
Mistrz
Awatar użytkownika

forowicze a nie forumowicze 8)

Nieprzeczytany post: 3 lis 2010, o 00:32 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Panowie,

W nawiązaniu do tego wątku, jak i wydzielonej z niego "odnogi" o angażowaniu młodszych roczników w opiekę nad Forum PWG chciałem podać kilka ogłoszeń parafialnych:

1. Post Pumy przeniosłem z ostatniego ze wzmiankowanych wątków do tego, ponieważ w wątku w którym oryginalnie został umieszczony był off-topem

2. Dzieląc wątek nie edytowałem posta Makarona, który był o dwóch tematach na raz, bo po pierwsze silnik phpBB nie bardzo mi na to pozwala oraz ponieważ liczyłem na pewną dorosłość wszystkich uczestników dyskusji i to że będą potrafili się trzymać tematu wątków a osobiste animozje załatwić na spokojnie między sobą. Chciałbym pozostać w tej wierze, jednakże...

3. Jeszcze raz upominam i proszę o trzymanie się tematów wątków. Następne off-topy będę ciął bez uprzedzenia.

4. Proszę załatwiać prywatne sprawy, w tym obrażanie się i przepraszanie oraz ustalanie kto za co i dlaczego poczuł się urażony na privie. Nie chcę aby na PWG odbywały się flamewary. Obecnie sytuacja zaszła już za daleko.

5. Jeżeli w tym wątku dalej będą się toczyły personalne potyczki to go zamknę. Do innych wątków zastosowanie będzie miał punkt 3.

Nieprzeczytany post: 3 lis 2010, o 10:51 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

trekker pisze:
Panowie, ...

Szkoda, że Trekker musiał użyć takiej groźby. Tak mi się przykro zrobiło jak zobaczyłem te wszystkie niemiłe wypowiedzi :jawdrop: :placze:

Nieprzeczytany post: 3 lis 2010, o 11:34 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

czasami admin/mod musi użyć bacika :pejcz:

BTW: mam pomysł na grafikę pt. "Adminowska bicz już poleruje ban-hammery" ;)

Nieprzeczytany post: 9 sty 2011, o 01:27 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

/me zauważył (po dłuższej przerwie potęgującej doznanie) znaczącą emotyzację forum...

:notamused:

gdyby to ode mnie zależało, wszystko pisałoby się w plain text ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]