PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 paź 2019, o 17:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

PWGay na Fejsbuku?
Tak! Ale żeby homik na ewentualnym zdjęciu był wesoły. 56%  56%  [ 10 ]
Nie... Po co się rozdrabniać. 17%  17%  [ 3 ]
Pisze się Facebook!!! 0%  0%  [ 0 ]
Pomyślę o tym jutro. 17%  17%  [ 3 ]
MASAJ. 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 21:13 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Żeby ktoś znalazł PWG czy PWGay na fb musiałby najpierw wiedzieć, że coś takiego jest... Bo jeśli mielibyśmy wychodzić z ogólnie pojętą promocją to już trzeba by pisać Geje Politechniki Warszawskiej - PWGay.

Już w samym profilu może być napisane cokolwiek i jakkolwiek, ale chodzi o to, żeby - tak jak napisał Surion - nie biło po oczach.

lecz nikt nie popiera wróbelka

Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta
że wróbelek jest druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka chłopięta
Kochajcie do jasnej cholery

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 22:04 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Czy dobrze rozumiem, że Surion i P. proponują następujące rozwiązanie:
1. Stwórzmy konto PWG na facebooku
2. Pododawajmy je do listy swoich znajomych
3. Niech nasi znajomi zainteresowani nowododanym kontem wchodza na konto PWG
4. Na PWG nie pokazujmy ze dotyczy ono gejow, tylko w dyskretny sposob dawajmy temu wyraz, tak by zauwazyli to tylko zainteresowani.
5. Ci wytrwali i zainteresowani dowiedza sie ze mamy w znajomych konto gejow z Politechniki, a pozostali nie dowiedza i nie beda zainteresowani tym kim jest PWG.

Moze niech na ten temat wypowiedza sie jeszcze jacys inni czlonkowie PWG, bo ja to nawet konta na FB nie mam. Wydaje mi sie jednak, ze w powyzszy sposob prezentujemy podejscie dosyc zachowawcze: "ukrywajmy ze jestesmy homo, promujmy PWG, ale nie za bardzo". Ja nie jestem przeciwny takiemu podejsciu ale zdziwilbym sie gdyby popieralo go wiekszosc PWG.
Wydaje mi sie nawet, ze lepszym wyjsciem bedzie:
1. Stwórzmy konto PWG na facebooku
2. Pododawajmy je do listy swoich znajomych, jesli nie boimy sie byc polaczeni z PWG.
3. Niech nasi znajomi zainteresowani nowododanym kontem wchodza na konto PWG
4. Na PWG pokazujmy swobodnie czego dotyczy, starajac sie w ten sposob zwrocic uwage jak najwiekszej liczby zainteresowanych osob.

Ta druga wersja nie przypomina akcji podziemnej, ktora mi kojarzy sie raczej z czasami minionymi. Ci co nie chca, niech nie dodaja konta PWG do swoich znajomych na FB, a reszta niech sie chwali. Ponadto dzieki temu ci, ktorzy tworzyliby tresc konta na FB mogliby swobodnie pisac o tym co sie na PWG dzieje i kto sie gdzie wybiera (skoro taki jest zamysl). Mysle ze latwosc zauwazenia ze PWG dotyczy homoseksualistow zrekompensowaloby spadek wejsc z faktu, ze niektorzy nie chcieliby miec PWG wsrod swoich znajomych.

Przedstawiona powyzej opinie podsuwam pod rozwage, nie upierajac sie przy niej.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 22:14 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

IMHO robienie konta na FB ktore za bardzo by nie ujawniało czym jest w celu promowania czy czegoś tam PWG jest wewnętrznie sprzeczne - żeby dobrze promować PWG, trzeba mówić co to jest PWG. Dlatego absolutnie minimum dla konta na FB to żeby miało jasno napisane o co w nim chodzi.

o!

dalsza promocja PWG poprzez konto na FB możę polegać na dodawaniu PWG znajomych na FB przez nas ale też dodawaniu sobiep rzez PWG znajomych i zostawanie fanem innych serwisów - wtedy FB sam podpowie komu trzeba żę jest PWG i żę jest fajne

sądzę że aby owe podpowiadanie było skuteczniejsze (tzn. żeby po podpowiedzeniu ludź chciałz podpowiediz skorzystac) to jednak nazwa powinna być PWGay

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 22:51 
Rusałka
Awatar użytkownika

Na wstępie donoszę, że nie mam (i nie planuję mieć) konta na fejsbuku, czyli dyskusja dotyczy mnie teoretycznie.
Niemniej jednak coraz bardziej staje się widoczne, że pomysł konta PWG na fejsbuku zawiera w sobie wewnętrzną sprzeczność:
1. Chcemy utworzyć profil PWG na fejsbuku; profil kieruje na forum PWG, które ma zdecydowanie zawiera treści homoseksualne
2. Profil PWG dodają sobie do znajomych uczestnicy forum
--> z powyższego jasno wynika, że wchodzący przez fejsbukowe konto uczestnika forum na PWG dowiedzą się przynajmniej, iż uczestnik ten jest propagatorem homoseksualizmu; nie ma tu chyba znaczenia, czy będzie to wyraźnie wskazane w profilu fejsbukowym PWG
ale jednocześnie
3. Co poniektórzy nie chcą się outować na fejsbuku; czyli rozumiem, że nie dopiszą sobie profilu PWG do znajomych
Pytanie w takim razie kluczowe: ile osób faktycznie zlinkuje sobie profil PWG jako znajomego? Bo może na tyle niewiele, że w ogóle nie warto go przygotowywać?

PS. Ekhm, ostatnio piszę jakoś to samo równocześnie z kimś innym...

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 22:54 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
ja bym to widzal tak, ze profil linkujemy do innych profili tematycznie zwiazanych (politechnika, sprawy LGBTQ itd.) przez co ludzie, ktorzy tam maja te profile jakos podrilejtowane to im sie bedzie wyswietlalo pwg jako propozycja. chyba jakos w ten sposob to dziala, nie?

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 23:05 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Ależ moi drodzy, kompletnie mnie nie zrozumieliście. A ty Chłopcze zapisz się na fb i zobacz jak to funkcjonuje. Ja nie proponuje podziemia ani czegokolwiek, chodzi mi jedynie o nazwę PWG [której sam Chłopcze używasz] a nie PWGay.... I jak najbardziej chodzi o otwartość na koncie itp... Miałem na myśli jedynie formę nazwy, która nie waliłaby po oczach. Tylko tyle / aż tyle...

Nie wiem Chłopcze czy jesteś wyoutowany przed wszystkimi czy nie [i nie interesuje mnie to], ale ja nie jestem... Jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć jakiej orientacji jestem to i tak się dowie, ale chciałbym mieć możliwość mieć na to jakiś minimalny wpływ....

Mam do swojego profilu dodanych wiele profili które są gejowskie i jeśli nasze forum miało by tam swoje konto i miałoby nazwę PWG też bym je dodał nie widzę problemu...

Sam profil użytkownika o nazwie PWG mógłby zawierać sobie jakiekolwiek treści... i nie chcę to w żaden sposób ingerować. Ale jeśli jest dyskusja to zgłaszam tylko swoją uwagę/propozycję i tyle...

cysiek pisze:
ja bym to widzal tak, ze profil linkujemy do innych profili tematycznie zwiazanych (politechnika, sprawy LGBTQ itd.) przez co ludzie, ktorzy tam maja te profile jakos podrilejtowane to im sie bedzie wyswietlalo pwg jako propozycja. chyba jakos w ten sposob to dziala, nie?

Dokładnie tak to działa... Plus jako znajomy użytkownika PWG możesz pisać na tablicy użytkownika np że idziesz do kina / na imprezę piwo itp... a kto będzie chciał odpowie itp... Piszesz na tablicy użytkownika PWG i wszyscy wiedzą... i to jest plus... To w sposób bardziej mobilny i bezpośredni mogłoby zastępować jeden z naszych wątków forumowych [o ile dobrze pamiętam nazwa: gdzie się bawię czy jakoś tak]...

Nie wysnuwajcie daleko idących wniosków z tego co piszę bo mówię jedynie o formie nazwy. Dalsza część już zależy od nas samych... Jeśli chodzi o konto/profil użytkownika PWG naturalnie że może ono zawierać informacje co/jak/gdzie itp To my byśmy tworzyli ten profil.

Ostatnio zmieniony 1 lis 2009, o 23:22 przez Passereau, łącznie zmieniany 1 raz

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 23:22 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

powiem tak:

byl pomysl co by PWG z obecnej funkcjonalnosci (praktycznie tylk oforum) rozszerzyc o inne, w tym:
- homolokacje (czytaj tu)
- wrocic do mozliwosci pisania artukulow przez chetnych

gdyby rozbudowac obecna strone o jakiegos CMS'a ktory obsluguje RSS'y to zakladajac ze ludzie by te artykuly pisali (kiedys pisywali) i ze bedizemy przyznawac homolokacje, to profil na FB by sie sam ciagle czyms zapelnial

o!

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 23:23 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Ależ jasne... tego myślę nikt nie będzie kwestionował...

Nieprzeczytany post: 1 lis 2009, o 23:51 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Ja tam mogę dodać nawet ostentacyjnie nazwany profil Geje Politechniki do znajomych, jako ze wyoutowanie mi nie grozi, a konto na FB posiadam i uzywam.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:36 
Wiedźma jak ta lala

Chlopiec pisze:
Czy dobrze rozumiem, że [...]

Nie :?

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:38 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

:padam: :padam: :padam:

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:39 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

czy dobrze rozumiem że oprócz nazwy to większość się zgadza co do tego żeby profil był? zakładam zatem

co do kontentu to się jeszcze wyklaruje. oprócz tego co pisałem można też właśnie się linkować na wzajem z innymi takimi wirtualnymi osobami na FB albo też i dodawać jakieś zdjęcia np. o! (ofkors jeżeli z face ktoregoś z userów, to tylko za ich zgodą, ale też nie tylko takie foty)

albo też pisać o tym że jakiś wątek jest szczególnie popularny

albo też o tym że będziemy w mediach :D

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:41 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Surion pisze:
Chlopiec pisze:
Czy dobrze rozumiem, że [...]

Nie :?

:lol:

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:44 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Tak mnie jedynie chodzi o nazwę... inna sugestia to może tylko taka żeby to było jak profil użytkownika bo to daje więcej możliwości chyba.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2009, o 00:51 
Wiedźma jak ta lala

Racjonalista.pl chyba tak ma. Ale wg mnie to trochę miesza. Ale to w sumie obojętne. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]