PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 7 sie 2020, o 05:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 15 sty 2008, o 22:48 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Asakura pisze:
Gidja pisze:
Dział z poezją, dział kulinarny.. czemu nie :) Chodź ja bardziej zgłaszam się na czytającego niż publikującego, szczególnie w dziale poezja.

już lecę ;P

Hehe no to czekam i już zaparzam herbatkę.

Przepraszam,ale ostatnio wszystkie posty puszczam przez słowniki,a one czasem robią figle i same próbują poprawiać błędy :P A może to ja sam ?

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 00:05 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Ciekawe co dodaliście do kurczaka

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 01:31 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

SOLEK pisze:
nie mam nawet czasu na seks :roll: i podrywanie atletów :roll: :hahaha:

a Ty masz przepisowe 18 lat już? na pewno?
atleci mogą się przez jakiś czas pozajmować sami sobą. tysiąc wystarczy spokojnie na partnerów dla dwóch osób.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 14:18 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Ale ja chcę wszystkich dla siebie :rozga:

Sobie wrzucę coś nudnego :roll: "Patrycjusz, oddając się miłości pasywnej, popełniał równie ciężką zbrodnię, jak matrona zakochując się lub cudzołożąc. Ale aktywny homoseksualizm męski lub masturbacja dokonywana przez matronę na swym kochanku nie podlegała ani winie, ani karze. Wszyscy obywatele mogli robić, co chcieli, z niezamężną kobietą, z konkubiną, z wyzwoleńcem, ze sługą. W świecie rzymskim współistniały najbardziej szokujące zachowania seksualne ze skrajnie rygorystycznym kodeksem moralnym. Cnota oznacza moc płciową, czyli męskość. Męskość to obowiązek i atrybut wolnego mężczyzny i znak jego siły; niemoc płciowa – to wstyd lub wpływy demonów. Jedyny obowiązujący model rzymskiej seksualności polegał na panowaniu pana nad całą resztą. Gwałt popełniany na kimś o niższym statusie nie był wykroczeniem, lecz akceptowaną zasadą. Używanie sobie bez oddawania swej potencji w służbę innemu – budzi szacunek. Marcjalis określił normę w jednym z epigramatów: „Chcę łatwej dziewki, którą wpierw mój gładkolicy niewolnik obłapiał i która z trzema naraz sobie używała. A taką, co głośno o tym gada, niech wyobraca przygłup z Burdigali”. Każdy mężczyzna aktywny i nieuczuciowy jest prawy. Każda rozkosz dawana jako usługa innemu jest służalcza i oznacza, że mężczyzna pozbawiony jest cnoty, że nie jest męski, czyli że jest impotentem. Dlatego stosowano srogie kary za występki, które, w porównaniu z innymi, wydają się dziś niewinne. Młoda dziewczyna, zgwałcona, pozostawała bez skazy, ale zgwałcona matrona musiała umrzeć. Wyzwoleńca, który pocałował dziecko wolnego Rzymianina, skazywano na śmierć. Waleriusz Maximus opowiadał, że Publiusz Maeniusz zabił pedagoga, który ucałował jego dwunastoletnią córkę.
Niewolnik nie mógł sodomizować pana. Według Artemidora, to zakaz główny. Sodomizowanie niewolników stanowiło regułę. Patrycjusze wskazywali palcem i mówili: Te paedico (Wejdę w ciebie od tyłu) lub Te irrumo (wypełnię usta twoje swoim fascinusem). Oto seksualność Cycerona w schyłkowej republice. Oto seksualność Seneki za cesarstwa."

Źródła nie podam na złość tej czepialskiej w czerwonym :roll: :hahaha:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 14:48 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Czyżby : Michel Foucault, Historia seksualności ?

I po co wklejasz coś co sam uważasz za nudne ? Chcesz wywołać jakąś dyskusję ? Jeśli tak to jakieś pytania, uwagi do tekstu zaproponuj.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 15:50 
Emanacja Pi i Sigmy

SOLEK pisze:
Źródła nie podam na złość tej czepialskiej w czerwonym :roll: :hahaha:

Weź się człowieku uspokój!

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 17:15 
Chłopiec
Awatar użytkownika

ja mało kogo uznaję za trolla ale zacząłem się zastanawiać, czy działalność solka nie wykazuje oznak trollowatości.
Trudno z nim nawiązać diaglog, bo nigdy nie wiadomo kiedy się urwie. celowo lub bezmyślnie wrzuca jakieś nudy o seksie i ogólnie wygląda jakby gadał do siebie. Nawet tego posta nie mogę napisać do niego w drugiej osobie, tylko w trzeciej, tak do wszystkich, bo czuję się, żę i tak by nie dotarło.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 16 sty 2008, o 23:54 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
ja mało kogo uznaję za trolla ale zacząłem się zastanawiać, czy działalność solka nie wykazuje oznak trollowatości.

oj, tak to jest jak się ma te kilkanaście lat i hormony buzują! przypomnijcie sobie, jak to było te 15, 20 lat temu ;-P trochę wyrozumiałości.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 17 sty 2008, o 00:28 
Chłopiec
Awatar użytkownika

moze wystarczy jak Wam zatkam buzie? :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 30 sty 2008, o 01:40 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Witam po dłuższej absencji. Przebrnąłem do końca obu tematów i z czystym sumieniem stwierdzam, że czas, aby ktoś je już zamknął.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]