PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 13 lis 2018, o 00:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nowy admin
Nieprzeczytany post: 11 maja 2012, o 19:34 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
A ja mam nieodparte wrażenie, że w PWG jest coś z Watykanu (nie mam na myśli religijnych użytkowników).
- zdecydowana opozycja wobec zmian,
- niejasne poczucie nadchodzącego upadku,
- koterie i towarzystwa wzajemnej adoracji,
- brak celu istnienia, tj. istnienie w celu dalszego istnienia.
I wywodząc wnioski z tego porównania, wieszczę PWG długie i szczęśliwe dogorywanie ;)

Jako drugi po Solarisie najbardziej sędziwy (wiekiem) użytkownik forum mógłbym tylko przyklasnąć, ale jednak tego nie zrobię bo: sam fakt istnienia forum nawet w tak skostniałej i pozbawionej wyższego celu formule najzupełniej mi nie przeszkodził odnieść z racji tego istnienia i współuczestnictwa wymiernych acz niematerialnych korzyści życiowych (nie będę się nad nimi rozwodził). Pewnie bez forum byłoby mi dużo trudniej. To jednak miła rzecz mieć tylu inżynieropedałów w jednym miejscu.

poza tym

Tak się zastanawiam, ilu szanownych współuczestników poszło sobie z forum z powodu tego że używa ono najsłabszego z dostępnych bezpłatnych silników oraz że na portalu news sprzed pół roku, a ilu po poczytaniu zamieszczanych tutaj postów, na przykład izotopa albo Pumy (kolejność i wybór nicków przypadkowa).

Majkiemu dziękuję, że mu się chce. Na marginesie dodam, że wnikanie w emocje kierujące adminem jest zajęciem niestosownym i niezdrowym, zatem wszystkim próbującym je praktykować gorąco polecam skupić się na bujnej wiośnie za oknami, bo to i przyjemniejsze i bardziej produktywne.

Trekkera proszę - skoro już jest benevolent dictator i ma umocowanie regulaminowe - o wypowiedzenie się na temat przedłużenia bądź nie kadencji Majkiego na mocy §9 pkt 10 regulaminu i ucięcie tej idiotycznej dyskusji.

Nieprzeczytany post: 11 maja 2012, o 23:21 
Mistrz-Magik ;)

To to forum ma wiece niż rok? Jestem zszokowany, wygląda i funkcjonuje jakby je ktoś założył miesiąc temu na zasadzie "Niech stanie się forum". To już wiem skąd ta degrengolada ogólna. No nic, pójdę sobie, tylko zakończę otwarte wątki, bo inaczej i ja stracę swe światełko w tunelu i utknę w niebycie zwanym pwgay.org.

QueerUW to jakieś nieporozumienie bo jak zwykle wielkie idee a przecietny to nie istnieje.

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 00:35 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

A tak w sumie czego byś oczekiwał od miejsca takiego jak to forum?

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 01:28 
Chłopiec
Awatar użytkownika

izotop pisze:
To to forum ma wiece niż rok?
My tu mamy ponad 40 tysięcy postów, z czego wiele jest nawet całkiem długich. A że praktycznie wszystko jest zachowane, to można dotrzeć do czasów, gdy na forum pojawiało się dosyć dużo treści każdego dnia. Zresztą ta długa przeszłość sprawia, że mamy też pewne zaszłości technologiczne.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 08:39 
Rusałka
Awatar użytkownika

izotop pisze:
[...] To już wiem skąd ta degrengolada ogólna.[...] QueerUW to jakieś nieporozumienie bo jak zwykle wielkie idee a przecietny to nie istnieje.

Czyżbyś należał do grona negatywistów, którym nic się nie podoba, ale nie zniżą się aż do takiego dna, żeby zaproponować coś z sensem? Okropność...
Smith pisze:
A tak w sumie czego byś oczekiwał od miejsca takiego jak to forum?

Właśnie?

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 10:46 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Drodzy,

Jak słusznie ktoś zauważył dawno się nie logowałem. Dlaczego? Wydaje mi się że powody takiego postępowania objaśniłem wyczerpująco już dawno temu, więc nie będę się powtarzał.

Wywołany do tablicy informuję, że na podstawie par. 9 ust 10. oraz bazując na już zdobytej od użytkowników forum wiedzy podjąłem kroki w celu ustalenia czy przedłużyć kadencję Majkiego jako admina.

O wynikach moich przemyśliwać poinformuję w przeciągu tygodnia.

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 17:01 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
Tak się zastanawiam, ilu szanownych współuczestników poszło sobie z forum z powodu tego że używa ono najsłabszego z dostępnych bezpłatnych silników oraz że na portalu news sprzed pół roku, a ilu po poczytaniu zamieszczanych tutaj postów, na przykład izotopa albo Pumy (kolejność i wybór nicków przypadkowa).

Jeżeli drogi Mitna się w ten sposób bawimy to się zastanawiam.... Ile użytkowników mogło odejść z forum, przez nachalne podrywanie przez Ciebie, wypisywanie głupot na prywatnych wiadomościach.... wręcz przyklejanie się do drugiej osoby jak rzep do psiego ogona..... Ile użytkowników mogło zrezygnować ..... Poprzez nachalne zachowania Asakury.... ( ostatnio wiem dlaczego moje stare konto zostało tak zablokowane bym nie mógł go odzyskać, czemu ? Bym nie miał dowodów, że ktoś mnie tutaj strasznie i nachalnie podrywał do porzygu pisząc do zółtego Pumiątka.... )

Więc uważaj co piszesz Dziadku.

Nieprzeczytany post: 12 maja 2012, o 20:24 
Mistrz

Chyba jakas solówka sie szykuje :D łiiiiiii bedzie transmisja online w necie? :jupi:

Nieprzeczytany post: 13 maja 2012, o 20:09 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

marcinn12 pisze:
Chyba jakas solówka sie szykuje :D łiiiiiii bedzie transmisja online w necie? :jupi:

pudru by we wszystkich drogeriach Warszawy na tę walkę nie starczyło, poza tym za nic nie zaryzykowałbym porysowania mojej torebki od LV
:p

Nieprzeczytany post: 13 maja 2012, o 23:00 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
poza tym za nic nie zaryzykowałbym porysowania mojej torebki od LV
:p

oj ..... torebka... Obrazek

Nieprzeczytany post: 17 maja 2012, o 13:51 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Puma, zupełnie prywatnie przywołuję Cię do porzadku - jątrzysz.
EOT

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]