PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 17 sie 2018, o 00:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy
Nieprzeczytany post: 28 lip 2012, o 01:01 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Nie wiem czy ktoś zauważył post nowego ktory zostal skasowany bo regulamin złamał. Ale jak miał przeprosić nie łamiac regulaminu? Moze to co napisal bylo szczere? Cholerka wie ale mysle, źe warto mu dać ta ostatnia szanse. Ja mu tam uwierzyłem. Prosze rowniez o rozpatrzenie wniosku ktory wlasnie składam... Prosze o danie okresu probnego nowemu by pokazal swoja tzw zmiane i doroslosc. Nie wiem jak to ma wygladac czyankieta czy itp. Warto dawac czlowiekowi szanse by pokazal czego nauczył sie. To tylko moje zdanie.

Tytuł: Re: Nowy
Nieprzeczytany post: 28 lip 2012, o 01:21 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Jako zwolennik trzymania się zasad, niezależnie od moich opinii na temat Nowego, sugeruję by trzymać się zasad i byś spróbował samodzielnie odnowić swoje kontakty z Nowym Skoro mu uwierzyłeś, a on szuka znajomych, to chyba wydawałoby się to korzystne dla Was obu.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 28 lip 2012, o 08:35 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Skoro uznaliśmy, że dajemy ban na zawsze, to tego ustalenia się trzymajmy. Możemy pomyśleć o wprowadzeniu czegoś w stylu "nadzwyczajnego złagodzenia kary", ale najpierw dojdźmy do porozumienia na temat tego, czy taka instytucja ma rację bytu, a potem stosujmy ją do indywidualnych przypadków - nie na odwrót.

Nieprzeczytany post: 28 lip 2012, o 09:17 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

To taka z niego Marysia zagubiona byla. Moze za ostro go potraktowalismy? Przeciez nawet skazaniec za dobre zachowanie moze wyjsc wczesniej. Ale jak nie to nie :P ja zaproponowalem tylko. Nie darze go az tak wielka sympatia by walczyc o niego jak Puma :P

Nieprzeczytany post: 23 sie 2012, o 17:52 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Dowiedziałem się, że nowy pisał i to 3 razy w sprawie jego odbanowania. Jestem ciekaw dlaczego nie zostaliśmy o tym poinformowani i czemu nie było na ten temat dyskusji. W tym momencie poczułem się jakbym siedział w przedszkolu i " dzieciaki na fochowane" olewały kolegę. Ok robił źle , był głupi ale raczej po takim czasie można by było dać mu tą szanse. Nie spełni to koniec. Tak jak na warunku , spieprzy sprawę wraca do paki.

Nieprzeczytany post: 23 sie 2012, o 19:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Userzy nie muszą być informowani o wszelkiej korespondencji administracji.
W tej sprawie zostali poinformowani o tym że dostał bana (nowy), założył nowe konto (velociraptor) na którym również dostał bana. Kolejne nowe konto i po pierwszym poście o wielkiej przemianie i przeprosinach kolejne posty w dawnym stylu - ban i usunięcie wszystkich postów/wątków. Ban na zawsze jest banem na zawsze - nie wiem nad czym tutaj dyskutować.

Zresztą ok, oto informacja: "Użytkownik znany jako "nowy" poprosił o odbanowanie, jednak zgodnie z regulaminem otrzymał on bana na zawsze i usługa odbanowania nie zostanie wykonana." - nie potrafię wymyślić czemu miałoby coś takiego służyć? Jedyna opcja to zmiana regulaminu - zapraszam do działu uwagi i propozycje.
Polecam §8 ust. 7 c. A co do zmiany regulaminu to polecam cały §10.

Stosując porównania rodem z więziennictwa to on nie ma warunku tylko dożywocie. Wszelkie drogi odwoławcze zostały wyczerpane bo już sam treku (admin główny) go ostatnio banował.
Userzy nie chcą się z tym użytkownikiem wdawać w dyskusje, a moderatorzy sprzątać po tym.

Nieprzeczytany post: 23 sie 2012, o 19:19 
Administrator
Awatar użytkownika

A teraz coś od siebie:

Przez te wszystkie zabawy z nowym i całym poziomem dyskusji na jaki sprowadzono to forum wielu użytkowników wypisało się z tej zabawy i oto mamy 1 post na tydzień. I w tym jednym poście na tydzień muszę jeszcze przytaczać paragrafy z regulaminu czemu nie odbanuję nowego - jednego z głównych powodów obecnej sytuacji.

Nieprzeczytany post: 23 sie 2012, o 22:42 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Puma* pisze:
ale raczej po takim czasie można by było dać mu tą szanse
Wspólnie ustalony i przegłosowany regulamin nie przewiduje takiej opcji w obecnej sytuacji, do której Nowy samodzielnie doprowadził.
Cytuj:
Nie spełni to koniec. Tak jak na warunku , spieprzy sprawę wraca do paki.
Taki mechanizm jest przewidziany w regulaminie, ale już na Nowego został wykorzystany i wciąż wracał do stanu zbanowania, aż się mu szanse wyczerpały.
Puma* pisze:
Jestem ciekaw dlaczego nie zostaliśmy o tym poinformowani i czemu nie było na ten temat dyskusji.
Do cech dobrego administratora lub moderatora zaliczyłbym sprawne egzekwowanie zasad forum bez zaprzątania nimi głowy użytkownikom. Dlatego nie widzę potrzeby by informować o takich działaniach.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 24 sie 2012, o 07:43 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Czasem żałuję, że tak walczyłem o ten regulamin. Niby teraz wszystko jest jasne dzieki tym zasadom ale ich najwieksza wada jest traktowanie człowieka jak rzecz. Automatycznie nie zwracajac uwagi na jakie kolwiek uczucia. Przykre i smutne. Życie...

Nieprzeczytany post: 25 sie 2012, o 15:05 
Rusałka
Awatar użytkownika

Majki pisze:
A teraz coś od siebie:

Przez te wszystkie zabawy z nowym i całym poziomem dyskusji na jaki sprowadzono to forum wielu użytkowników wypisało się z tej zabawy i oto mamy 1 post na tydzień. I w tym jednym poście na tydzień muszę jeszcze przytaczać paragrafy z regulaminu czemu nie odbanuję nowego - jednego z głównych powodów obecnej sytuacji.

Sądzę, że wakacje też mają coś do rzeczy :)

A co do meritum, tj. nowego, oczywiście się zgadzam z Majkim.

Puma* pisze:
Czasem żałuję, że tak walczyłem o ten regulamin. Niby teraz wszystko jest jasne dzieki tym zasadom ale ich najwieksza wada jest traktowanie człowieka jak rzecz. Automatycznie nie zwracajac uwagi na jakie kolwiek uczucia. Przykre i smutne. Życie...

To jest wybór pomiędzy miłosierdziem i sprawiedliwością. Jako człowiek z natury nie-dobry, lecz kierujący się zasadami, wybieram sprawiedliwość... Co do wypowiedzi Pumy - Pumo, zawsze podejrzewałem, że jesteś dobry z natury :P

Nieprzeczytany post: 27 sie 2012, o 16:15 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Ciszej nad tą trumną :p

Nieprzeczytany post: 28 sie 2012, o 22:25 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Bosh! Zarumieniłem sie!

Nieprzeczytany post: 28 sie 2012, o 23:31 
Mistrz

a cio on takiego zuego zrobił, że ban dozywotni i nikt go nie broni xd

Nieprzeczytany post: 28 sie 2012, o 23:44 
Chłopiec
Awatar użytkownika

marcinn12 pisze:
a cio on takiego zuego zrobił, że ban dozywotni i nikt go nie broni xd

Był kilkrotnie banowany okresowo za różne rzeczy, ale mimo to wciąż podpadał. Pisał pod różnymi kontami, jednak większość jego postów możesz zobaczyć szukając tu:
search.php?author_id=1507&sr=posts
Możliwe że tych, za które podpadał na początku nie znajdziesz, bo mogły być usuwane, jeszcze zanim powstał regulamin.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 28 sie 2012, o 23:46 
Mistrz

Tak pytam z ciekawosci bo kiedys mnie zaczepil na fellku i wydał sie dziwny, hmm

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]