PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 6 lip 2020, o 11:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 20:38 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

nowy pisze:
No ja nie mam tyle odwagi by ujawniać wszystkim wokół własną orientację. :D

O biedny? Jak ci jej dodać? Jak zachęcić, jak przekonać?
nowy pisze:
Zresztą co to by było jakby moi rodzice dowiedzieli się z Internetu o orientacji swego syna zamiast bezpośredniego od niego w odpowiednim momencie. :D

Jeśli masz takie wątpliwości, to żaden moment nie będzie odpowiedni. Hmm... Może rację miało 7of9 wywołując z szafy termin kryptociota. Może właśnie w tym kierunku zmierzasz...
---
A poza tym mam wrażenie, że odchodzimy od tematu, i zaraz jakiś bardzo pryncypialny moderator™ nam wątek podzieli.

Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 20:45 
Wiedźma jak ta lala

I słusznie uczyni. :P

Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 20:50 
Emanacja Pi i Sigmy

artiil pisze:
nowy pisze:
Jestem tu od niedawna i juz mam zapelniona skrzynke 'Folder jest w 97% zapełniony' - moze mi ktos zwiekszy pojemnosc lub powie co sie stanie jak dojdzie do 100% ?
To. :P

Porada nr 1. Przestań rozsyłać spam do ludzi to ci nie skrzynka nie zapełni
Porada nr 2. Usuń stare wiadomości

NIE, NIE ZWIĘKSZYMY ROZMIARU SKRZYNEK :devil:

nowy pisze:
Ej - włączcie funkcje podglądu ostrzeżeń, bo chętnie bym poczytał.

NIEEEEE :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Porsze zaprzestać zaśmiecania wątku!!!!

Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 20:52 
Emanacja Pi i Sigmy

cysiek pisze:
Passereau pisze:
To ja się upieram ;) chyba Cyś też

trrrrrrrrrrraaaaak! cyś też!

chwilowo statystyki wypadają przeciwko wam, to jedyne dwa głosy na 400 (no realnie biorąc na jakieś 40) to jedynie 5% :angel:

Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 21:39 
Czarownica nie z tej Ziemi

mithnae pisze:
Może rację miało 7of9 wywołując z szafy termin kryptociota. Może właśnie w tym kierunku zmierzasz...

Przemyśl swoje słowa, bo w ten sposób obrażasz myślę, że większość gejów ukrywających swoja orientację.

Nieprzeczytany post: 5 lip 2011, o 22:15 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
nowy pisze:
zrobisz loda będzie zgoda !! :hahaha:
nie ma sprawy, ale przeczuwam nieoczekiwany szczękościsk, więc lepiej to jeszcze przemyśl.
Kazachstan! :D
7z9 pisze:
nowy pisze:
No ja nie mam tyle odwagi by ujawniać wszystkim wokół własną orientację. :D Zresztą co to by było jakby moi rodzice dowiedzieli się z Internetu o orientacji swego syna zamiast bezpośredniego od niego w odpowiednim momencie. :D
mam przeczucie (to już drugie w tym poście), że już woleliby się dowiedzieć z netu*, niż dojrzeć Cię w jakichś krzakach (taka luźna myśl). ale oczywiście mogę się mylić.

(*) nie dotyczy youtube i ekhm podobnych
Obrazek
:P

PS Asakuro, więcej nie będę śmiecić (tutaj…)!
PPS Odnośnie awatarów, również preferuję usytuowanie ich po lewej stronie postów. To już trzy głosy. :P

Nieprzeczytany post: 6 lip 2011, o 01:05 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
nowy pisze:
Przemyśl swoje słowa, bo w ten sposób obrażasz myślę, że większość gejów ukrywających swoja orientację.

na nic innego nie zasługują. sory, ale to przez takich ludzi mamy w Polsce to, co mamy - zero praw, bezkarną homofobię na każdym kroku, brak legalnych związków. bo wszyscy siedzą jak mysz pod miotłą i się boją, że a nuż ktoś się dowie, że są homo. np. na demonstrację poparcia dla związków partnerskich w ostatnim tygodniu przyszło 60 osób - w Warszawie, gdzie ostrożnie szacując, żyje 100000 tys. homoseksualistów. 60 osób to przecież jakiś śmieszny ułamek procenta. cała reszta pewnie myśli podobnie jak ty - nie, bo ktoś zobaczy, dowie się, powie rodzicom albo komuś w pracy itd. a politycy niestety nie będą traktować poważnie postulatów - nawet najsłuszniejszych) za którymi opowiada się 60 osób w skali 2-milionowej metropolii (no chyba, że te 60 to będą biskupi Kościoła katolickiego, ale to inna historia). zobacz sobie np. ile osób i jaki to odsetek populacji) wyszło na ulice w Nowym Jorku jak niedawno byłą debata i głosowanie ws. uznania małżeństw. i się zastanów czy twoja postawa jest słuszna. bo moim zdaniem to kryptociotowskie zaprzaństwo jest gorsze od homofobii.

Asakura pisze:
chwilowo statystyki wypadają przeciwko wam, to jedyne dwa głosy na 400 (no realnie biorąc na jakieś 40) to jedynie 5% :angel:

echh... rób jak chcesz. ja tymczasem wracam do starej skóry (subsilver2) bo to jest dla mnie b. nieczytelne i mnie męczy podczas przeglądania forum, na co wpływa też - o czym była już mowa - to, że słabo są odróżniają kolejne posty od siebie, oraz cytowania wewnątrz postu. mnie zwłaszcza dezorientuje zmiana tła na przemian jasne/ciemne. tak, że nie wiadomo co jest postem a co cytatem, a jak cytat wypada w poście na ciemnym tle, to w ogóle ta tinta na której jest cytat się zlewa z tłem całego posta. nie dałoby się zrobić tak, żeby to było ujednolicone - np. wszystkie posty mają tło jasne a cytaty są na ciemniejszej tincie, albo na odwrót, a kolejne wpisy oddzielone jakąś wyraźną linią a nie kolorem tła. w tej poprzedniej skórze to było rozwiązane czytelniej i przejrzyściej.

Nieprzeczytany post: 6 lip 2011, o 01:43 
Chłopiec
Awatar użytkownika

artiil pisze:
PPS Odnośnie awatarów, również preferuję usytuowanie ich po lewej stronie postów. To już trzy głosy. :P

Ja też. A to już jakieś 3/4 wszystkich postów. :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 6 lip 2011, o 17:59 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
artiil pisze:

Ja też. A to już jakieś 3/4 wszystkich postów. :P

Ja też. To kolejne 1610 postów ;]

Nieprzeczytany post: 6 lip 2011, o 19:37 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

cysiek pisze:
nowy pisze:

na nic innego nie zasługują. (…) bo moim zdaniem to kryptociotowskie zaprzaństwo jest gorsze od homofobii.

Oj, ale pojechałeś. Tak... jak prawdziwy aktywista.
Dla mnie jest różnica między facetem, który przemilcza. facetem który się ukrywa a facetem który aktywnie zaprzecza i zwalcza. I tylko to ostatnie nazwałbym kryptociotą. Wiesz, ja też nie zaczynam pracy w nowym miejscu od "cześć, jestem Michał i jestem pedałem". Więc nie odsądzałbym od czci i wiary wszystkich gejów, którzy nie chodzą w tęczowych koszulkach. Co oczywiście nie wpływa na moją ocenę nowego.
cysiek pisze:
echh... rób jak chcesz. ja tymczasem wracam do starej skóry (subsilver2) (…)

i to jest chyba jak dla ciebie najlepsze rozwiązanie - bo żeby było tak jak chcesz to w zasadzie trzeba przeprojektować zupełnie skórkę.

@ALL niezadowoleni: Przeniesienie awatarów na lewą stronę nie jest trywialne (choć wykonalne), zatem nie nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni. :wink:

Nieprzeczytany post: 7 lip 2011, o 00:33 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
mithnae pisze:
Wiesz, ja też nie zaczynam pracy w nowym miejscu od "cześć, jestem Michał i jestem pedałem". Więc nie odsądzałbym od czci i wiary wszystkich gejów, którzy nie chodzą w tęczowych koszulkach.

ale ja w ogóle nie o takich postawach pisałem przecież! :fighting2:

Cytuj:
i to jest chyba jak dla ciebie najlepsze rozwiązanie - bo żeby było tak jak chcesz to w zasadzie trzeba przeprojektować zupełnie skórkę.

no coś ty, żeby zmienić odcień szarego pod tekstem na jaśniejszy, żeby się nie zlewał z tym pod cytatem? :yyy:

Nieprzeczytany post: 7 lip 2011, o 09:15 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Asakura pisze:
cysiek pisze:
Passereau pisze:
To ja się upieram ;) chyba Cyś też

trrrrrrrrrrraaaaak! cyś też!

Ale może licz osoby które się wypowiedziały na ten temat. Bo ja też mogę sobie powiedzieć, że cała reszta forum jest po mojej stronie, tylko się nie wpisała.

@ Mithnae
Nikt nie mówi, że trywialne. Ja bardzo doceniam pracę Asakury. I nie oczekuję, że zrobi to pstryknięciem palcami, wiem, że to musi potrwać.

lecz nikt nie popiera wróbelka

Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta
że wróbelek jest druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka chłopięta
Kochajcie do jasnej cholery

Nieprzeczytany post: 7 lip 2011, o 09:46 

Asakura odnosnie avatarów po lewej to nie wystarczyłaby zmiana w klasie postbody z float left na right ?? Sprawdziłem w firebugu i na pierwszy rzut oka działa.

Nieprzeczytany post: 7 lip 2011, o 17:27 
Emanacja Pi i Sigmy

nowy pisze:
Asakura odnosnie avatarów po lewej to nie wystarczyłaby zmiana w klasie postbody z float left na right ?? Sprawdziłem w firebugu i na pierwszy rzut oka działa.

pierwszy rzut oka to dobre określenie, trzeba zmienić w kilku miejscach i nie tylko parametr float, no chyba ze ma być byle jak a nie dobrze. (choć znajać standardy politechniczne bylejakość w zupełności wystarczy :lol: )
Passereau pisze:
Ale może licz osoby które się wypowiedziały na ten temat. Bo ja też mogę sobie powiedzieć, że cała reszta forum jest po mojej stronie, tylko się nie wpisała.
Milczenie oznacza zgodę (tak przynajmniej zwykło się uważać)
Dobra dobra się tym zajmę w najbliższej przyszłości.

Tym czasem proszę wszystkich używających nowej wersji o wykonanie wymuszonego odświeżenia (shift F5 w większości wyszukiwarek) to powinno spowodować zastosowanie się wcześniej opisywanych zmian (bo możliwe, że macie starą wersję css w cashe wciąż)

Nieprzeczytany post: 7 lip 2011, o 17:33 

Asakura pisze:
nowy pisze:

pierwszy rzut oka to dobre określenie, trzeba zmienić w kilku miejscach i nie tylko parametr float, no chyba ze ma być byle jak a nie dobrze. (choć znajać standardy politechniczne bylejakość w zupełności wystarczy :lol: )
Passereau pisze:
Milczenie oznacza zgodę (tak przynajmniej zwykło się uważać)
Dobra dobra się tym zajmę w najbliższej przyszłości.

Tym czasem proszę wszystkich używających nowej wersji o wykonanie wymuszonego odświeżenia (shift F5 w większości wyszukiwarek) to powinno spowodować zastosowanie się wcześniej opisywanych zmian (bo możliwe, że macie starą wersję css w cashe wciąż)

hm....... a nie ctrl + F5 ? A co będzie brzydko wyglądać jak zmienisz postbody z float left na right ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]