PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 12 lis 2019, o 11:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 14 lip 2011, o 13:31 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Oh noes, widzę, że próbujecie rozszyfrować moją etymologię, ale to nie taka prosta loloza, jak by się mogło wydawać!

A co do nowej skórki — ja zdążyłem już przywyknąć i forum na powrót mi się podoba :)

Nieprzeczytany post: 16 lip 2011, o 10:28 
Użytkownik

Haj!

Moim skromnym zdaniem, wybór nowej skórki mówiąc sloganem mężczyzn jest "samobójem".
Kojarzy mi sie nowe logo z śmiercią, konserwatyzmem i niestety ale z bezgusciem. Tragiczne szlaczki u dołu strony, tragicznie dobrana kolorystyka oraz mam odczucie, iż robiona została na siłę by pokazać że coś jest robione.

By zachęcić użytkowników do rejestracji powinno być kolorowo, żywo. Jesteśmy przecież kolorowym społeczeństwem :) Czasem im więcej ozdób tym się wydaje że ładniej a na prawdę jest gorzej.

Nieprzeczytany post: 16 lip 2011, o 12:17 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Kasiax pisze:
Moim skromnym zdaniem, wybór nowej skórki mówiąc sloganem mężczyzn jest "samobójem".
Kojarzy mi sie nowe logo z śmiercią, konserwatyzmem i niestety ale z bezgusciem. Tragiczne szlaczki u dołu strony, tragicznie dobrana kolorystyka oraz mam odczucie, iż robiona została na siłę by pokazać że coś jest robione.

By zachęcić użytkowników do rejestracji powinno być kolorowo, żywo. Jesteśmy przecież kolorowym społeczeństwem :) Czasem im więcej ozdób tym się wydaje że ładniej a na prawdę jest gorzej.
Niestety, ale nie mamy w swoim gronie grafików, albo przynajmniej żaden się nie ujawnił. Co więcej, wiele osób tutaj, przeciwnie do Ciebie, uważa że o gustach się nie dyskutuje, więc tym bardziej trudno zmienić wygląd strony na coś, co byłoby bardziej modne, czy też nie kojarzyłoby się Tobie z bezguściem.
Być może, jeśli zostaniesz u nas na dłużej, sama zechcesz dać coś od siebie forum, np. właśnie poprzez jakiś projekcik layoutu. :)

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 16 lip 2011, o 15:48 
Użytkownik

Dlatego uważam, iż nie trzeba wprowadzać zmian jeżeli będą niekompetentne. Widziałam logo wcześniejsze i było o niebo lepsze. . .

Nieprzeczytany post: 16 lip 2011, o 15:59 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Kasiax pisze:
Dlatego uważam, iż nie trzeba wprowadzać zmian jeżeli będą niekompetentne. Widziałam logo wcześniejsze i było o niebo lepsze. . .

Możesz w panelu użytkownika zmienić skórkę na starą :)

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 22:49 
Użytkownik

Proponuje wpierw zmiany przedyskutować i dopracować! No bo myślac jezykiem pedała np uprawiam sex i na koniec nie spuścić się, tudzież napalić partnera i zasnać. Tak jest i z ta skórka.

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 23:02 
Użytkownik

Czytając wcześniejsze posty zmiany zostały podjęte przez jedną osobę. Oczywiście popieram zmiany, jednak taka mała bzdura a świadczy o forum. Tyle poprawek zostało powiedzianych i nic nie widać więcej. Rozumiem brak czasu. Ale jak człowiek zabiera się do roboty to niech to dokończy. Bo to świadczy o człowieku które zmiany wprowadził oraz dana osoba psuje opinię użytkownikom. Czyli i moją co mi się nie podoba.

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 23:14 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Kasiax pisze:
Czytając wcześniejsze posty zmiany zostały podjęte przez jedną osobę. Oczywiście popieram zmiany, jednak taka mała bzdura a świadczy o forum. Tyle poprawek zostało powiedzianych i nic nie widać więcej. Rozumiem brak czasu. Ale jak człowiek zabiera się do roboty to niech to dokończy. Bo to świadczy o człowieku które zmiany wprowadził oraz dana osoba psuje opinię użytkownikom. Czyli i moją co mi się nie podoba.

uch, czy ona nie jest słodka? <3

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 23:35 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Moim zdaniem o szacunku do forum i jego użytkowników świadczy poziom merytoryczny dyskusji, a nie design jako taki :) Dbajmy o dobre relacje między użytkownikami i przyjazną atmosferę wymiany poglądów, a nasi goście będą chętnie uczestniczyli w tym życiu. Logo nie ma tu pierwszorzędnego znaczenia. A zmiany, tak jak wspomniał wcześniej Chłopiec, są utrudnione przez to, że robimy wszystko własnym sumptem, więc wszystko wykluwa się powoli. Pamiętajmy, że gdyby nie Asakura, to nie byłoby ani obecnego logo, ani poprzedniego :)
Obrazek

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 23:52 
Użytkownik

Dostałam ban ip. Gdyż jestem spamerka trolka. Moge dostać wyjaśnienia? Krytyka władzy grozi blokada? Czuje ogromny niesmak.

Nieprzeczytany post: 18 lip 2011, o 23:59 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

co?

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 00:04 
Użytkownik

Osoba inteligenta wie, iż komputer podłączony pod neostrade nie ma stabilnego ip. Psikus dla banującego. Wiec to ma być ta "atmosfera"? Ombre?

A może to podtekst, że nie chcecie tu lesbijek? Jeżeli to prawda to nie zostawie tego na pastwę losu. Wrecz zniesmaczona jestem. Jest mi bardzo przkro :(

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 00:15 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

ale kto Cię zbanował i kiedy? przecież jesteś tutaj z nami zaledwie od piątku!

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 00:28 
Użytkownik

Wróżka nie jestem. Bana otrzymałam z 15 minut temu około.

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 00:35 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

To musiała być pomyłka, bo tutaj co chwilę pojawia się mnóstwo spambotów i trzeba działać dynamicznie. Ktoś widocznie coś kliknął zbyt pochopnie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]