PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 18 sie 2019, o 19:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:20 
Mistrz-Magik ;)

Ciesze się że wynikła dyskusja która coś może zmienić i mam nadzieje że zmieni na lepsze. Chciałem napisać co bym zmienił ale... nie napisze jednak, chodź mam już to napisane.

Niestety nie mogę się powstrzymać. Drogi Makaronie widzę brak argumentów. Więc musisz przywoływać stare nasze rozmowy dość prywatne. A że jestem osobą która mówi co myśli i czuje. Jesteś Perfidnym Chamem. a raczej Twoje zachowanie jest tak w wielkim stopniu chamskim że mnie tak irytacja przepełniła że tryskam nią.

Chciałem dobrze, nie chciałem kłótni, wyraziłem zdanie za które zostałem zbity. a ja mam to w ... Wisi mi to i powiewa 60 na obwodnicy. Mam dość. Miarka się przybrała. Widzę że jedynym sposobem by nie być zmieszanym z błotem to zgadzać się z Wami w każdym innym wątku i pod żadnym pozorem nie mieć swojego zdania!! Lecz wiecie? Macie problem ale nie będę "czopkiem" .

Tyle myślałem że już dyskusja poszła w super stronę dzięki Trekowi. Podał On dłoń dla obu stron. Lecz przyjedzie jeden taki i zniszczy wszystko. Brak słów i mówiąc kolokwialnie " żal dupe ściska"

Ostatnio zmieniony 1 lis 2010, o 23:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:22 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Quarrel pisze:
Chlopiec pisze:
Nie wydaje mi się, aby tych przede mną jakoś obchodziło, jak sobie będę ja radzić.
manipulujesz faktami :P przed Tobą nie było PWG 8)
Było i przez dłuuugi czas czułem się "poza głównym obiegiem", ale z mojej własnej winy - jestem i byłem kłótliwy, a nie miałem w towarzystwie PWG chłopaka, który by mnie przedstawiał w pozytywnym świetle.
Cytuj:
trekker pisze:
mieszanie niejako "namaszczonych" przez forum (czyli przez kogo?) imprez pod hasłem "zlotów" z organizowanymi prywatnie imprezami, które niejako przy okazji są ogłaszane w dziale spotkania to mieszanie pojęć. Co ma impreza u jednego czy drugiego Forumowicza do zlotu np. w Baryłce?
to co napisał trekker podoba mi się - skoro tyle się tu dyskutuje o tym aby nie mieszać społeczności forum z prywatnymi imprezami w prywatnym domu
Wcześniej nie było ku temu przeciwwskazań, ale widzę że aby uniknąć problemu, postaram się by informacje o prywatnie organizowanych przeze mnie spotkaniach nie pojawiały się na tym forum, nawet jeśli dotyczą grupy pokrywającej się z jakąś podgrupą forum.
Cytuj:
załóżmy że założyłeś forum[...]
Ja bym olał to forum zapewne. Oczekiwałby, że będą je rozwijać ci, którym na tym zależy, a jak nikomu by nie zależało, to by się nie rozwijało.
Smith pisze:
ciągle nie do końca rozumiem, gdzie tkwi problem ani tym bardziej w jaki sposób został rozwiązany ;)
Dobrze by było, by ci którym nie podoba się stan obecny przedstawili postulaty w formie ankiet. Czy te ankiety naprawdę nie działają?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:25 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Puma, cieszę się że podoba Ci się moja inicjatywa pogodzenia obu stron i otwarcia na zmiany, jeżeli jednak - jak sam piszesz - chcesz zmian, ale ich nie zaproponujesz ("Chciałem napisać co bym zmienił ale... nie napisze jednak, chodź mam juz to napisane."), to przynajmniej powstrzymaj się od używania wobec innych forumowiczów słów powszechnie uznawanych za obraźliwe (tu cytatu nie będzie). W przeciwnym wypadku natychmiastowy ban bez dalszego tłumaczenia.

EOT.

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:28 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Quarrel pisze:
widzę że jak nie masz nic do powiedzenia w sprawie meritum to szukasz tematu zastępczego... :|

Przepraszam, nie zauważyłem, że ww. posty Pumy nie są ze sobą sprzeczne!
Masz też kompletną rację: wcale, ale to wcale nie odniosłem się wcześniej do tematu poruszonego w wątku.

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:34 
Mistrz-Magik ;)

Przepraszam czytających lecz emocje mnie poniosły (Makarona to nie dotyczy) . Może to nie spójne trochę to co pisze lecz na żywo inaczej by to wyglądało;] wiadomo matematyk ;] ja to tak uspr komuś to nie podoba się trudno;] ktoś chce logicznie i z sensem bez emocji pogadać zapeszam chętnie podyskutuje.

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:37 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Było i przez dłuuugi czas czułem się "poza głównym obiegiem", ale z mojej własnej winy - jestem i byłem kłótliwy, a nie miałem w towarzystwie PWG chłopaka, który by mnie przedstawiał w pozytywnym świetle.
nie przedstawiam Pumy w pozytywnym świetle ;> uważam natomiast, że jego reakcja na stan obecny może stanowić dobry bodziec do ogólniejszej dyskusji nad przyszłością forum
Ty np już dość klarownie się wypowiedziałeś, co myślisz na temat idei ułatwiania nowym studentom-gejom odnalezienia się na uczelni
ale np Makaron:
Makaron pisze:
Masz też kompletną rację: wcale, ale to wcale nie odniosłem się wcześniej do tematu poruszonego w wątku.
jeszcze nie wypowiedział się, co o tym sądzi ;>

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:51 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Quarrel pisze:
Chlopiec pisze:
a nie miałem w towarzystwie PWG chłopaka, który by mnie przedstawiał w pozytywnym świetle.
nie przedstawiam Pumy w pozytywnym świetle
Nie było moim celem insynuowanie tego.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 1 lis 2010, o 23:56 
Mistrz-Magik ;)

Więc podsumowując. Nie mam racji. Wybaczcie za moją głupotę. To moje wymysły. Nie powinno się to wydarzyć. Jestem złem, 100% stężenie zła tak to właśnie ja!! The End PS Przepraszam za wszystko nawet za to że tu jestem.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 00:08 
Rusałka
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Solaris nauczył mnie, że to nieładnie tak robić, szczególnie jak ktoś ma... przewagę imperatywu ( dobrze pamiętam? )

Przewagę pobudzenia, nie mylić z hamowaniem :-)

Co do meritum - zgadzam się z Gidją zupełnie i całkiem. Nie znam Pumy i chętnie poznałbym; nie jestem nastawiony negatywnie, nie buduję dystansu i naprawdę jest mi obojętne, czy Puma mi się spodoba :-)
I w tym świetle - niech Puma przychodzi na każde spotkanie, na którym będę, welcome!
Jednakże pisanie o upokorzeniach jest histeryczną przesadą. Jak napisał Gidja: to nie żłobek! Czy ja piszę, że Puma mnie upokorzył celowo nie przychodząc na ostatni zlot? No proszszsz...
Pumo: nie ma to nic wspólnego z matematyką, to po prostu pochodna Twojej znacznej przewagi pobudzenia :-) A na dowód: wyobraź sobie, że na Twoje pytanie, czy możesz przyjść na party, Chłopiec przez 3 dni w ogóle nie odpowiada....
Od tego się nie umiera, to całkiem powszechna przypadłość :-)
I przestań przepraszać, to jakaś spirala emocji po prostu...

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 00:13 
Mistrz-Magik ;)

Solaris pisze:
Chlopiec pisze:
Solaris nauczył mnie, że to nieładnie tak robić, szczególnie jak ktoś ma... przewagę imperatywu ( dobrze pamiętam? )

Przewagę pobudzenia, nie mylić z hamowaniem :-)

Co do meritum - zgadzam się z Gidją zupełnie i całkiem. Nie znam Pumy i chętnie poznałbym; nie jestem nastawiony negatywnie, nie buduję dystansu i naprawdę jest mi obojętne, czy Puma mi się spodoba :-)
I w tym świetle - niech Puma przychodzi na każde spotkanie, na którym będę, welcome!
Jednakże pisanie o upokorzeniach jest histeryczną przesadą. Jak napisał Gidja: to nie żłobek! Czy ja piszę, że Puma mnie upokorzył celowo nie przychodząc na ostatni zlot? No proszszsz...
Pumo: nie ma to nic wspólnego z matematyką, to po prostu pochodna Twojej znacznej przewagi pobudzenia :-) A na dowód: wyobraź sobie, że na Twoje pytanie, czy możesz przyjść na party, Chłopiec przez 3 dni w ogóle nie odpowiada....
Od tego się nie umiera, to całkiem powszechna przypadłość :-)
I przestań przepraszać, to jakaś spirala emocji po prostu...

Wiesz gdyby nie odpowiedział hmm brak odpowiedzi to też jest odpowiedź więc sobie to olewam;] Emocje? Racja. Emocjonalnie podchodzę do każdej sprawy. Czemu? Bo Taki jestem i nie zmienię się. ;] Witasz mnie wszędzie tam gdzie Ty jesteś i zapraszasz hmm bardzo miło z Twojej strony;]

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 00:39 
Wiedźma jak ta lala

Obrazek

Obrazek

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 00:46 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Surion pisze:
(...)

PEWND

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 01:10 
Mistrz-Magik ;)

Surion pisze:
Obrazek

Obrazek

Może jakieś granice rozsądku? Bez przesady i zbędnych zgryźliwości ?

Ps ten kotek jest biały. Ja jestem czarny! Więc przeciwieństwo tego zawszonego leniwego kota;] Jam pełny sił witalnych i odwagi i innych aspektów;]

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 10:38 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Quarrel pisze:
ale np Makaron:
Makaron pisze:
jeszcze nie wypowiedział się, co o tym sądzi ;>

Myślałem, że to jest jasne.
Nie uważam, by trzeba było:
a) zmieniać procedurę zabierania 'nowych' na zlot.
b) zmieniać zasady przyznawania uprawnień do Spotkań.
c) nadskakiwać nowozarejestrowanym użytkownikom.

Uważam tak, gdyż:
a) Kashira, Smith, Rav, Ryuu na zlocie się pojawili.
b) ww. uprawnienia do Spotkań dostali.
c) ww. przyszli na zlot wraz ze mną, i - choć na początku mieli miny w stylu 'Kogo pierwszego z nas zgwałcą. Chcemy uciec!' - żyją, a Smith napisał wprost, że nic mu nie przeszkadzało.
d) uważam, że każdego nowego trzeba uprzejmie przyjąć, odpowiedzieć na ewentualne pytania, pewne kwestie wyjaśnić, ale nic ponadto.

Nieprzeczytany post: 2 lis 2010, o 11:57 
Mistrz-Magik ;)

Makaron pisze:
Masz rację: Król Pik miał to szczęście popełnić na wstępie błąd ortograficzny, który sine ira et studio został mu uświadomiony. Na kręglach jednak mnie nie zabił i - to przynajmniej moje wrażenie - przyjemnie pogadaliśmy przy piwie. Kumplami od serca nie jesteśmy, ale on chyba nie żywi pragnienia zobaczenia mnie powalonego nagłą śmiercią.

No sprawa była wstydliwa bo przychodzi taki z UW i sadzi byka na wstępie :D Ale ja paradoksalnie zacząłem doceniać to jak mi ktoś wytknie błąd językowy czy ortograficzny bo na bieżąco to poprawiałem. Dzięki temu nie mówię już "w każdym bądź razie" itp.
Więc to tylko na plus. Nie ma co się gniewać tylko poprawiać :)
A Makaron tamte piwo według mnie również było przyjemne. Przyjaciółmi nie jesteśmy, ale darzę sympatią Ciebie jak i resztę PWgay.

Dlatego Pumo ogólnie rzecz biorąc nie taktowne jest tak się wykłócać na wstępie. Mam na myśli:
Cytuj:
Jesteś Perfidnym Chamem. a raczej Twoje zachowanie jest tak w wielkim stopniu chamskim że mnie tak irytacja przepełniła że tryskam nią.

Bo ogólnie to, że założyłeś temat według mnie jest ok. Jest problem, chcesz go rozwiązać i dobrze. Natomiast takie wzajemne rzucanie się pomyjami celu zrealizować Ci nie pozwoli.
Proponuję żebyście razem z Quarrelem krótko i zwięźle podali swoją propozycję zmiany i wtedy może coś się uda. Bo ja na nowych jestem otwarty zawsze. Z resztą sam powinieneś wiedzieć bo się sami poznaliśmy i chyba nie czułeś jakiejkolwiek dyskryminacji z mojej strony, a nawet chłodnego dystansu ;) Trochę dobrej woli, ostudzenie emocji, i bardziej jasne i zwięzłe wyrażanie swoich propozycji to złoto :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]