PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

PWGay na fejsbuku
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=20&t=2424
Strona 1 z 3

Autor:  pawdyg [ 1 lis 2009, o 12:35 ]
Tytuł:  PWGay na fejsbuku

tozsamosc PWGay na fejsbuku? to taki... modny sposob promocji.

Autor:  trekker [ 1 lis 2009, o 12:46 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

ja jak zwykle jestem za

ale dwie uwagi:
1. co będziemy tam publikować?
2. kto będzie miał do profilu hasła ;D

Autor:  Asakura [ 1 lis 2009, o 12:57 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

ja też nie jestem przeciw jednak w mojej głowi urodziły się te same pytania co w trekowej

Autor:  kfasik [ 1 lis 2009, o 13:07 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Nie ma odpowiedzi MASAJ i nie wiem co wybrać :?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Autor:  Gidja [ 1 lis 2009, o 18:17 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

To może jeszcze twittera.. albo blipa.. :P Główne pytanie.. kto zamierza się tym zajmować ?

Autor:  Chlopiec [ 1 lis 2009, o 18:22 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Ależ wystarczy zrobić i jest. Nie trzeba chyba stale aktualizować. Ja jestem tak całkiem za, choć sam nie mam tam konta, więc nie będę mógł śledzić tego co się dzieje...
Choć może Gidja ma rację, bo o ile kojarzę Facebook różni się tym od MySpace, że tam stawiają na częste dodawanie informacji.

Autor:  pawdyg [ 1 lis 2009, o 18:45 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

myślę, że warto byłoby pisać o najciekawszych wątkach. Któż poza tym nie chciałby mieć uroczego homika wśród swoich znajomych? Już nie mówiąc o tych setkach zbłąkanych owieczek, które trafią dzięki temu na forum...

Hasło nie musi być jakoś hipertajne - kilka osób może przecież modyfikować tamten profil.

Autor:  Passereau [ 1 lis 2009, o 19:09 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Można by pisać o spotkaniach na tablicy jak ktoś się gdzieś wybiera... kino... piwo... impreza... Moim zdaniem idea dobra... Może być jedna dwie osoba chętna do administracji i moderacji profilu... , ale pisać na tablicy przecież może każdy...

Pomysł dobry ale ja mam jedną uwagę... Jako niewyoutowany przed wszystkimi z fb wolałbym by konto raczej się nazywało PWG niż np PWGay.. to tylko taka drobna uwaga... ale możecie się ze mną nie zgadzać.. bo to w końcu mój problem...

Autor:  Chlopiec [ 1 lis 2009, o 19:29 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Hmm.. Czyli powstaje problem, jak zrobić konto gejowskiej grupy, którą dodając do znajomych na facebooku człowiek się nie wyoutuje... Moim zdaniem to praktycznie niemożliwe, gdyż człowiek outuje się dodając ludzi niewyoutowanych (było o tym, że nawet maszyna na podstawie znajomych z profili może określić czyjąś orientację seksualną).
No i nie da się chyba ukryć, że PWG jest gejowskie, bo będziemy tam pisać o tym, że idziemy do klubów gejowskich i o paradach równości itp. Możesz więc albo nie dodawać grupy do swoich znajomych albo wpisując tam coś na nią nie pisać rzeczy, które by bezpośrednio wpływały na Ciebie.

Autor:  Passereau [ 1 lis 2009, o 20:10 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

No nie do końca mnie rozumiesz... Jeśli PWG będzie profilem użytkownika to dostęp do informacji zawartych w profilu będzie tylko dla osób które PWG będzie miało w znajomych, a więc strefa zamknięta dla osób z zewnątrz... Chodzi o samą nazwę. Musiałbyś najpierw pojąć w jaki sposób działa fb.

Autor:  Passereau [ 1 lis 2009, o 20:18 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

A jeśli chodzi o programik o którym mówisz, to nie wydaje mi się by osoby związane np z moją pracą a posiadające konto na fb i obecne wśród moich znajomych, były na tyle zdeterminowane i obeznane, by chciało im się takiego programu używać.

Wielu ludzi nie interesujących się "tymi sprawami" czyli sprawami mniejszości, nie jest obeznanych na tyle by wiedzieć, co to jest dajmy na to "Replika" , "Homiki" , "InnaStrona" etc...

Ale tak jak napisałem to tylko moja sugestia odnośnie co do nazwy profilu na fb... a zrobicie jak chcecie...

Autor:  Chlopiec [ 1 lis 2009, o 20:54 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Mi nie chodziło o to by używać programu do sprawdzania, bo to były badania naukowe, w których wyszło że się tak da, tylko że po znajomych z profili da się poznać, czy ktoś jest homo. Jeśli masz znajomych homo, to najpewniej jesteś homo - to chyba tak działa.
Ale faktycznie - nie do końca wiem, jak działa FB i przez to nie wiem, jak miałoby to wyglądać. Wiem, jak działa MySpace i tam nie trzeba mieć konta by całkiem dużo zobaczyć.

Autor:  Passereau [ 1 lis 2009, o 21:03 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Wiesz... po samym zdjęciu raczej nie poznasz kto jest jakiej orientacji, a "postronnym" osobom niektóre nazwiska nie są tak znane jak np ogólnie pojętemu środowisku... Więc posiadanie kogoś w znajomych może co najwyżej sprowokować pytania a nie wnioski. Inaczej więc wygląda znajomy o nazwie PWG i [c]homik jako avatar... a inaczej nazwa PWGay...

Autor:  cysiek [ 1 lis 2009, o 21:07 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

no ale profil chyba nie jest tylko dla ludzi z PWG tylko ma sluzyc propagowaniu PWG i sciagnieciu nowych osob, wiec nie powinien byc jakis tajniacki moim zdaniem.

Autor:  Surion [ 1 lis 2009, o 21:07 ]
Tytuł:  Re: PWGay na fejsbuku

Fajny pomysł!

Też byłbym za PWG. Mimo że na moim profilu można parę sformułowań z ,,gay'' znaleźć zapewne. :) Wielu ludziom będzie łatwiej, gdy będzie stopień dyskretniej, zwłaszcza że w znajomych miewamy ludzi z pracy, szkoły, etc. :) Ktoś dociekliwy i tak się zorientuje, a innym po oczach nie będzie biło. Poza tym nawet w rozmowach częściej używamy skrótu PWG.

Strona 1 z 3 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/