PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 18 cze 2019, o 17:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 3 lip 2009, o 15:12 
Chłopiec
Awatar użytkownika

W związku z dużą liczbą pytań od kandydatów, jakie zalewają teraz nasze forum oraz z faktem, że jesteśmy jedynym sprawnym forum Politechniki Warszawskiej, zastanawiam sie, czy nie powinniśmy spróbować pokazać nasze istnienie władzom PW.
Widzę w tym dwa cele, które co prawda się wyłączają ale duża szansa, że któryś z nich dałoby się osiągnąć.
1. Dostać się na listę stron i grup związanych z PW. Skoro to u nas szuka się pomocy na temat studiowania, a my tej pomocy udzielamy, to nam się nalezy - nie?
2. Podrażnić homofobów we władzach PW. To taki głupi cel, ale chcac osiagnac cel 1, w razie porazki osiagamy cel 2. Tak samo jest z wieloma innymi akcjami typu "niech nas zobacza", "parada rownosci", itp - kazda z nich ma na celu osiagnac cos konkretnego ale sredno to wychodzi i w efekcie okazuje sie ze osiagamy glownie mozliwosc podraznienia homofobow. A skoro pozniej cieszymy sie ze te akcje byly, to znaczy ze w sumie uwazamy to za pozytywne.

Co Wy na moja propozycje? I czy macie jakis pomysl na jej fajna realizacje?
PS - artykuly w gazetach o nas tez mogly podraznic homofobow - to taki przyklad.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 3 lip 2009, o 17:06 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

ja jestem za :) wiadomo

Nieprzeczytany post: 3 lip 2009, o 17:41 
Emanacja Pi i Sigmy

ogólnie - to ja też :D

Nieprzeczytany post: 3 lip 2009, o 18:28 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Moim zdaniem dobry pomysł :)

Nieprzeczytany post: 7 lip 2009, o 19:41 
Rusałka
Awatar użytkownika

Przychylam się do pomysłów. Myślę że można by wystosować list do administracji strony internetowej PW (i np kopię do kogoś ważnego), w którym prosimy o umieszczenie linku do naszej strony, w związku z dużą ilością zapytań dotyczących studiowania na Politechnice i brakiem oficjalnego forum internetowego, gdzie maturzyści mogli by kierować swoje pytania. Ciekawe czy była by jakaś odpowiedź :D

Można też spróbować "wywindować" PWG w wyszukiwarkach pod frazą np. "politechnika warszawska forum"

[aktualizacja] Jesteśmy na siedemnastej pozycji w google.com po wpisaniu: Politechnika Warszawska. Wyprzedziliśmy "dziewczyny na politechniki" :D

Nieprzeczytany post: 7 lip 2009, o 21:50 
Emanacja Pi i Sigmy

a ja mam raczej propozycję aby link znajdował się tu: http://www.polibuda.info bo to w zasadzie jest oficjalna strona pw tyle ze nie ma na niej forum

a do googli należy wpisać: politechnika warszawska forum i wypadamy na pierwszym :D
NetSprint (na WP lub samodzielnie) - miejsce 11
Yahoo - brak wyników wśród pierwszych 100

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]