PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 16 sty 2021, o 05:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2008, o 19:54 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Mi się wydaje, że każde stowarzyszenie zamienia się trochę w kółko wzajemnej adoracji. Ale przyczyną,że Solkiem nie płaczą, nie jest jego inność, a raczej jego ignorancja. Chciał działu o seksie, wdali się ludzie w dyskusję, dostawać mu się zaczęło gdy zaczął zaśmiecać forum i używać inwektyw.

Chłopiec pisze:
A taka wzajemna adoracja to ostatnio się nasiliła. Mam podejrzenie, że to z powodu płci przeciwnej na forum.

Czyżbyś sugerował, że kobieta namieszała na homikowym forum :D :?:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2008, o 23:17 
Chłopiec
Awatar użytkownika

nie namieszała.
a właśnie skojarzyłem, że Solek nie odpowiadał chyba na nasze argumenty na temat działu o seksie, tylko wklejał jakieś nudne fragmenty tekstów o seksie.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 01:34 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

nie chcą mnie tu ;___; :wink:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 02:01 
Emanacja Pi i Sigmy

manowce pisze:
nie chcą mnie tu ;___; :wink:
Ciebie to akurat chcą :*

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 22:40 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Asakura pisze:
:thankheaven:

to bylo MOJE! :evil: :rozga:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 22:42 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Obrazek

:D

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 22:47 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

bo nie bedize ciasteczek! :!: :evil:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 22:49 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Ja zjem każde, nawet takie na wpół spalone... ;)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2008, o 23:11 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

w Galerii Mokotów jest stoisko z... z czymś, nie pamiętam, w każdym razie się nazywa ten sklep-stoisko "Orly" właśnie xD

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 25 sty 2008, o 14:22 
Użytkownik
Awatar użytkownika

To nie ja, Solek. To ja. :)
Przepraszam. Że się wtrącam. Ale:

brudny język pisze:
Urzekła mnie Twoja histeria...
Niech Ci Onet lekkim będzie.
ojej, prawdziwa ciotodrama :)
co tak stoisz, inkasuj za bilety!
zapłakała rzewnia i poszła wtrząsnąć zupę gulaszową

Liczycie się czasem z uczuciami innych? Jakoś nie widzę (wiem z doświadczenia, że z własnymi do przesady). A może kolegom brakuje inteligencji? Bardzo konkretnej: społecznej lub/i emocjonalnej?
(Sytuacyjna świadomość, empatia etc.)

Syndrom Dilberta, Panowie!
Charakterystyczny dla szkół technicznych. Upraszczając.

(To idzie mniej więcej tak: cofnięty rozwój społeczny, ograniczany przez introwertyzm i wąskie spojrzenie na samego siebie; ograniczona świadomość i brak postrzegania kontekstów społecznych i motywacji innych; kompensowane poczucie niskiej wartości; ograniczona wyobraźnia etc.)

Chlopiec pisze:
solek pisany z malej litery, bo nie lubie shiftu naciskac

‘Cześć’ też nie mówisz. Bo trzeba otworzyć usta. Ręki nie podajesz. Bo trzeba by ją unieść. Rozkoszne. :)

Chlopiec pisze:
jakieś nudne fragmenty tekstów o seksie

Nudne? Na pewno? To fakt czy opinia?

Chłopcze, Gidja i inni – posługujecie się brudnym językiem (i manipulacją).
Językowe maczugi. Rozumiecie?

Maczuga taka jest agresywnym, dogmatycznym, skrajnym stwierdzeniem, które sprawia, że słuchacz czuje, jakby był dosłownie walnięty w głowę cudzą opinią, przekonaniem lub oceną.

Przykłady: Przekroczyłeś mój krytyczny punkt tolerancji na głupotę; z jakiegos powodu nie wykazywal tych zdolności; raczej jego ignorancja; moim zdaniem ktoś tu ma problemy emocjonalne etc.

Przy okazji.
VanillaBoy, co się dla Ciebie kryje pod magicznym pojęciem głupoty? Głupi, więc jaki? Nieinteligentny? Jaki ewentualnie typ inteligencji masz na myśli?

Inteligencję werbalno-logiczną? Matematyczno-symboliczną? Przestrzenną? Kinestetyczną? Interpersonalną? Intrapersonalną? Muzyczną?
(To model Gardnera; jest wiele innych!)

Źle się bawicie, chłopcy (i dziewczęta). Zapraszam do refleksji – nad sobą.
Jeśli się odważycie. :)

VanillaBoy pisze:
Forum już istnieje dłużej niż 4 lata i jak do tej pory nikt nie stworzył działu "Sex"

Musiałem to wrzucić!
Mógłbyś mi powiedzieć co to jest? Argument? Nie, to nie jest argument. Ja wiem, co to jest. A Ty? :)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 25 sty 2008, o 14:56 
Emanacja Pi i Sigmy

SOLEK pisze:
To nie ja, Solek. To ja. :)
Schizofrenia?
SOLEK pisze:
brudny język pisze:
Urzekła mnie Twoja histeria...
Niech Ci Onet lekkim będzie.
ojej, prawdziwa ciotodrama :)
co tak stoisz, inkasuj za bilety!
zapłakała rzewnia i poszła wtrząsnąć zupę gulaszową

Liczycie się czasem z uczuciami innych? Jakoś nie widzę (wiem z doświadczenia, że z własnymi do przesady). A może kolegom brakuje inteligencji? Bardzo konkretnej: społecznej lub/i emocjonalnej?
(Sytuacyjna świadomość, empatia etc.)
Ciotodramy ciąg dalszy....

SOLEK pisze:
Syndrom Dilberta, Panowie!
Charakterystyczny dla szkół technicznych. Upraszczając.
Hmm mamy tu również humanistów, w mniejszości ale mamy; nawet heteryków!

SOLEK pisze:
(To idzie mniej więcej tak: cofnięty rozwój społeczny, ograniczany przez introwertyzm i wąskie spojrzenie na samego siebie; ograniczona świadomość i brak postrzegania kontekstów społecznych i motywacji innych; kompensowane poczucie niskiej wartości; ograniczona wyobraźnia etc.)

A mnie się wydaje że właśnie skończyłeś pierwszy semestr psychologii i postanowiłeś nam zafundować darmową zbiorową psychoanalizę. Poczułeś się ważny i taki napchany wiedzą! Albo tez masz zwyczajnie rozbuchane ego; tylko uważaj bo kiedyś ktoś przyjdzie, weźmie igłę i przebije ci ten balonik i zrobi sie smutno.
Ja już skończyłem studia i na co dzień mam do czynienia ze studentami. Nie z takimi sobie już radziłem.
ba otworzyć usta. Ręki nie podajesz. Bo trzeba by ją unieść. Rozkoszne. :)

SOLEK pisze:
Chlopiec pisze:
jakieś nudne fragmenty tekstów o seksie

Językowe maczugi. Rozumiecie?

Przykłady: Przekroczyłeś mój krytyczny punkt tolerancji na głupotę; z jakiegos powodu nie wykazywal tych zdolności; raczej jego ignorancja; moim zdaniem ktoś tu ma problemy emocjonalne etc.

Przy okazji.
VanillaBoy, co się dla Ciebie kryje pod magicznym pojęciem głupoty? Głupi, więc jaki? Nieinteligentny? Jaki ewentualnie typ inteligencji masz na myśli?

Inteligencję werbalno-logiczną? Matematyczno-symboliczną? Przestrzenną? Kinestetyczną? Interpersonalną? Intrapersonalną? Muzyczną?
(To model Gardnera; jest wiele innych!)

Źle się bawicie, chłopcy (i dziewczęta). Zapraszam do refleksji – nad sobą.
Jeśli się odważycie. :)

VanillaBoy pisze:
Forum już istnieje dłużej niż 4 lata i jak do tej pory nikt nie stworzył działu "Sex"

Musiałem to wrzucić!
Mógłbyś mi powiedzieć co to jest? Argument? Nie, to nie jest argument. Ja wiem, co to jest. A Ty? :)

Starczyło ci rozumu żeby to dostrzec ale już chyba zabrakło żeby zrozumieć, więc powiem wprost: NIKT CIĘ TU NIE CHCE! Pożegnałeś się - więc nie wracaj.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 25 sty 2008, o 16:09 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Wyobraź sobie, że masz przytulny domek. W domku pojawia się gość. Witasz go z otwartymi ramionami, ale On zaczyna zachowywać się w sposób, który Ci nie odpowiada. Delikatnie sugerujesz, żeby wycierał buty, nie mazał palcami po ścianie ...nie pomaga. W końcu bierzesz maczugę walisz w łeb i wywalasz delikwenta za drzwi.

Chciałeś zostać gwiazdą, nie udało Ci się, to teraz próbujesz udowodnić, że to inni są źli i jest to ich wina.

Solek pisze:
Mógłbyś mi powiedzieć co to jest? Argument? Nie, to nie jest argument. Ja wiem, co to jest. A Ty?

Widocznie twoja definicja i definicja forumowiczów słowa argument różni się dość drastycznie, bo moim zdaniem w twoich wypowiedziach na tym forum argumentów w dyskusji wielu nie uświadczyliśmy. Za to sam zacząłeś obrażać ludzi i zaśmiecać forum.
Przykro mi jeśli czujesz się zranionym. Uważnie przestudiowałem wszystkie twoje wypowiedzi i może ktoś faktycznie czasem odezwał się trochę ostro, ale patrz początek postu. Miałeś szanse nie umiałeś jej wykorzystać. Teraz najlepiej posłuchaj się Asakury bo to mądry człowiek.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 25 sty 2008, o 16:29 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Napada mnie dziwna energie, gdy widzę, że mogę odpisać na taki post.
Cytuj:
'Cześć’ też nie mówisz. Bo trzeba otworzyć usta. Ręki nie podajesz. Bo trzeba by ją unieść. Rozkoszne.

Nie mowie, zeby nie bylo, ze jednym powiedzialem, a innym nie :). Ja ogolnie sie dziwnie zachowuje, bo jestem inny. Inny tez niz wiekszosc PWG (bez wartosciowania).

Cytuj:

Opinia ze sa nudne stała się wiążąca, gdy zyskała potwierdzenie u znacznej wielkości. Coś jest nudne wtedy, gdy większości ludziom wydaje się nudne. Interesujące może pozostać dla tej mniejszości, dla której wydaje się interesujące. To dobre podejście, taka generalizacja, bo pozwala uprościć rozumowanie. Wklejane przez Ciebie teksty, na tym forum podobały się chyba tylko Tobie (o ile Ci się podobały).
A moje opinie są często różne od tych, które można usłyszeć naokoło, więc się przyzwyczaiłem, że ludzie się dziwią czasami.

Cytuj:

Jak tylko skończę pisać, pójdę umyć zęby. Albo do sklepu kupić nową szczoteczkę, taką co na reklamach mówią, że czyści też język.
Bo pierwszy raz spotykam się z określeniem, że posługuję się brudnym językiem. A z oskarżeniem o manipulację nie będę walczyć, gdyż wydaje mi się, że niemal wszystko co robi dowolny człowiek można podciągnąć pod manipulację, więc nie byłbym w stanie udowodnić, że nie manipuluję.

Cytuj:
Liczycie się czasem z uczuciami innych?

Ja to niespecjalnie. Ale ja jestem zły, to mam usprawiedliwienie i mi wolno.

Cytuj:
To idzie mniej więcej tak: cofnięty rozwój społeczny

O! To właśnie ja! W koncu jestem socjopatą.
Tymczasem "Reszta PWG" jest bardzo społecznie miła. W większości. Mamy tu przecież trochę ludzi nietechnicznych. Ba - nawet niektórzy z PW wcale nie są techniczni. A Ty wydajesz się jakoś dziwnie wrażliwy. Kilka prześmiewczych zarzutów Ci podano i uciekasz. Jako, że średnio lubię kobiety, to nawet użyję porównania... że to właśnie jak kobieta. (za to właśnie m.in. nie lubię kobiet).

Stwierdzenie typu "z jakiegoś powodu nie wykazywał tych zdolności" jest określeniem bardzo delikatnym - chciałbym zauważyć. Po pierwsze nie stwierdza, z jakiego powodu, tylko, że z jakiegoś. Po drugie stwierdza fakt, że nie podejmowałeś dyskusji z tym co się pisało do Ciebie. Potwierdzeniem tej tezy jest to, że chyba nikt z osób z PWG, które z Tobą dyskutowały, nie czuły się zadowolone z tego co odpowiadałeś. Robiłeś wrażenie trolla, który wrzuca coś na net, np. by pokazać, że istnieje albo coś w tym stylu. Nie wiem co się za tym kryło, dlatego napisałem, że to "z jakiegoś powodu". Ciekaw jestem co to za powód. Jak na razie mogę się tylko domyślać.

Ach te typy inteligencji. Kiedyś uczestniczyłem w dużym spotkaniu i dyskusji na ich temat. Ustaliliśmy wtedy, że słowo inteligencja w praktyce najbardziej bezpośrednio rozumiane jest jako (i zarazem opisuje) to co pasuje do typów: werbalno-logicznego, przestrzennego i matematyczno-symbolicznego. Często wiążą się one z jakąś tam muzykalnością i licznymi innymi cechami, ale nie ma na to zasady. Tymczasem inteligencja interpersonalna, emocjonalna i takie tam, w dużej mierze są powiązane z empatią oraz charakterem - tj. tym, jakie decyzje CHCE się podejmować, o ile tylko zauważa się pewne psychologiczne cechy ludzi. Powyższe wnioski wyciągnęliśmy wtedy i przyjęliśmy wspólnie i jak na razie się potwierdzają. Jestem niemal pewien, że VanillaBoy właśnie tę miał na myśli. Zachęcam i Ciebie do przyjęcia tej definicji. Pozwoli to lepiej rozumieć sformułowania dotyczące słowa "inteligencja", jakich potocznie używają ludzie w Polsce.

Cytuj:
Zapraszam do refleksji – nad sobą.

Kolejnej? No nieeeee.... ile można??? Może ja tym razem pominę tę refleksję. W końcu jestem socjopatą, więc w kwestii zachowań społecznych i tak jestem nie do odratowania.

Cytuj:
VanillaBoy pisze:

Musiałem to wrzucić!

Faktycznie, nie jest to bezpośrednio argument. Pełna jego postać byłaby taka: "Forum już istnieje dłużej niż 4 lata i jak do tej pory nikt nie stworzyłdziału >>Sex<<, co świadczy o tym, że najprawdopodobniej nie ma takiego zapotrzebowania, aby dział ten tworzyć na PWG".
Wygląda na to, żę VanillaBoy to miał na myśli. Przynajmniej ja się tak bym domyślał... ale z moją niską empatią to chyba mogę się mylić.

asa-kura pisze:
solek pisze:
To nie ja, Solek. To ja. Smile
Schizofrenia?

Schizofrenie to mam ja, bo niestety obawiam się, ze to faktycznie nie solek.

Cytuj:
ktoś przyjdzie, weźmie igłę i przebije ci ten balonik i zrobi sie smutno.

A jak to się właściwie robi? Bo w sumie chętnie bym poznał jakiś przykład.

Cytuj:
Ja już skończyłem studia i na co dzień mam do czynienia ze studentami. Nie z takimi sobie już radziłem.

O! Solek, gdybyś takie teksty miał na początku tych z działu seks, to możę by się ktoś zainteresował :P

Cytuj:
Pożegnałeś się - więc nie wracaj.

Znamy niestety takich, którzy tak miewają, że wracają. Tzn. ja już nie znam.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 kwie 2008, o 17:41 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Asakura pisze:
NIKT CIĘ TU NIE CHCE!

Mnie też?!
O masz. Co za LOS! Ale podoba mi się ta STANOWCZOŚĆ. I prędkość w ferowaniu ocen. Głęboki ukłon.
BRAWO!

Asakura pisze:
Poczułeś się ważny i taki napchany wiedzą! Albo tez masz zwyczajnie rozbuchane ego

Mówisz o sobie? Nadmierny krytycyzm.
To może być destrukcyjne!

Asakura pisze:

Cieszę się. Niewymownie.
Więc może ktoś powinien teraz poradzić sobie z Tobą? Tak tylko pytam. :)
Więcej takich wychowawców!

Ujęło mnie rozumowanie Chłopca. Ciekawy przypadek.
Jakby co, podeślę testy. :)

Postscriptum: Jeden kazał Was uściskać. Ale wstydzę się. Więc chyba pójdę już.
Co tu tak będę sam siedział…

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 kwie 2008, o 18:05 
Chłopiec
Awatar użytkownika

a ja tak sobie myślę, że na żywo, to PWG raczej większość ludzi chce i jest całkiem sympatyczne (z wyjątkiem mnie). Choć zastanawiam się czy nie znaleźliby się tacy, którzy uznaliby że PWG na żywo jest be, bo dziwne takie.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]