PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 5 kwie 2020, o 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Po Paradzie
Nieprzeczytany post: 11 cze 2005, o 16:08 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Mi się Parada bardzo podobała!
Fajnie się szło, dużo ludzi i w ogóle przyjemnie.
Nawet miałem okazje porozmawiać na boku z przeciwnikami. Bardzo fajnie się doprowadzało ich do wskazywania sprzeczności w tym co mówią. Czlowiek, ktory zaczynal rozmowe jako "prawdziwy katolik" zakonczył ją z wytłumaczeniem swoich poglądów jako "katolicyzm jest niedobry, a ja wiem co trzeba zrobić" [by nie dopuscic do upadku Polski, bo jak tak dalej będzie to będziemy mieli tu drugiego hitlera (który podobno był gejem)]

No i spotkałem mojego nauczyciela z PW :). Pozdrawiam - jeśli to czytasz :). Zapraszam do rejestracji na forum, wszystkich, którzy dostali namiary na PWG dzisiejszego dnia.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł: Re: Po Paradzie
Nieprzeczytany post: 11 cze 2005, o 16:50 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Czlowiek, ktory zaczynal rozmowe jako "prawdziwy katolik" zakonczył ją z wytłumaczeniem swoich poglądów jako "katolicyzm jest niedobry, a ja wiem co trzeba zrobić" [by nie dopuscic do upadku Polski, bo jak tak dalej będzie to będziemy mieli tu drugiego hitlera (który podobno był gejem)]

złamałeś komuś kręgosłup moralny i - w dalszej perspektywie - życie...

ja spotkałem znajomego z pracy. "jaka ta Warszawa mała" ;-)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 11 cze 2005, o 17:27 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Nie, wyszedł dość pewnie, razem ze swoją malutką córeczką. (Ta to musi mieć w domu ciężkie życie). Poza tym ten pan uważał, że płaci podatki za tych wszystkich gejów - darmozjadów i z całą masą tego typu poglądów i tak wypłynie spowrotem na powierzchnię.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 11 cze 2005, o 18:09 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Przyszło mi do głowy:
A może by tak ładne podziękowanie wystosować do Komendy Policji? Mają na swojej stronie netowej dział podziękowań. Ciekawe czy i nasze by tam podczepili.
A ja się czuję, że jest za co dziękować. Raczej sprawiedliwie działali, a teraz Kaczka będzie się nad nimi znęcać :(.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 12 cze 2005, o 09:20 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Masz rację, co Ci policjanci biedni zrobili, że lord Farquard teraz chce ich zniszczyć :) A już w ogóle to pozdrawiam pana policjanta, który szedł zaraz za sierżantem :)

Jakkolwiek:
Parada generalnie posiadała formę dość osobliwego happeningu i to sie jej chwali. Przyłączyła się masa ludzi, która protestowała przeciwko temu, co Farquard wyczynia z tym miastem. Wysłałem maila do Qpcia, który zabrał najfajnieszy rowerek na świecie z głośniczkiem i wyciągnął znajomych, którzy na rowerkach byli z nami - naprawdę to było świetne.

Nie będę pisał o apsektach politycznych, to nie ma sensu.
Cieszę się też, że oprócz 'rowerowych' znajomych, spotkałem kilkoro snowboardowych, którzy dołączyli. Fajnie spotkać też było APH :)

Chociaż nadal ideologicznie parada gejów jest nie dla mnie, uważam, że dla wolności zgromadzeń, respektowania konstytucji i przeciw Kaczorom należało tam być.
[zdjęcia z afterparty nie zostaną opublikowane :P]

Tytuł: Po paradzie
Nieprzeczytany post: 13 cze 2005, o 21:51 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Oj, tak! Parada udała się nadspodziewanie dobrze. Bardzo cieszę się, że mogłem wziąć w niej udział. Oczywiście przeszkadzała mi dość znacznie świadomość absencji osób, które bez przeszkód techniczno-organizacyjnych mogłyby uświetnić tę manifestację swoją obecnością.

Obserwowanie reakcji na odbycie się „nielegalnej parady” jest równie niepokojące. Oszczędzę sobie wyłuszczanie szczegółów. Mam tylko nadzieję, jako członek jednej z organizacji imprezę realizujących, że nawet gdybyśmy musieli w przyszłym roku ryzykować swoim życiem, w celu manifestacji naszej społecznej obecności i wynikającej z niej konieczności wprowadzenia ustawodawstwa wykonawczego, które w konkretny, bezdyskusyjny sposób kryminalizowałoby dyskryminację wszystkich grup społecznych nią zagrożonych, spotkamy się znów, by Polska nie zapomniała, że jesteśmy i ignorowanie nas nie służy ogólnie pojętym interesom społecznym.

Osobiście, bardzo cieszę się, że spotkaliśmy się razem na Wiejskiej. Mam nadzieję, że już wkrótce nadarzy się ku temu kolejna okazja. :wink:

Tytuł: Piosenka
Nieprzeczytany post: 15 cze 2005, o 17:54 
Rusałka
Awatar użytkownika

Własnie przypomniała mi się pewna piosenka. Postanowiłem lekko zmienić tekst i pasuje jak ulał:

Kurdupel nadęty, miernota przeklęty
Z drobiem w nazwisku, bliźniemu po pysku
Z pretensjami do tronu, tronu po Napoleonu
Ostatni z miotu, bez krzty polotu...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]