PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 2 lip 2020, o 12:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 2 maja 2005, o 23:05 
miejsce na traktat

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 05:46 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

uprasza się o niedrażnienie i niekarmienie. osobnik jest potencjalnie niebezpieczny. lekarze już w drodze.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 16:17 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Skoro juz jestesmy przy tym temacie, to skorzystam z okazji i poprosze o pomoc.

W ostatnim mailu Hrabia męcząc mnie poprzez wykazywanie mi mojej niewiedzy i nieobiektywizmu, oprócz tego, że objechał mnie za prawie wszystko co tylko było można, a co związane z pisaniem czegokolwiek, sprzeciwił się jednemu z moich argumentów, który to mówił o ludziach z PWG.
Mianowicie, pisałem mu, że na PWG mało kto chce czytac jego posty, bo są mało ciekawe, dłużące się i w ogóle nie w temacie forum. O ile dyskutował z tym, że są mało ciekawe (jego zdaniem są ciekawe), i że nie są w temacie forum (w końcu tu udowadniał, że forum nie powinno pomijać tak ważnego tematu) to dodał, bym sobie sprawdził ile osób czytało założone przez niego wątki i zobaczył, co pisał Krzysp (podobno w 2 postach) na temat tego, "że nikt nie chce czytać".
Poszukałem i rzeczywiście...
Wątek:
-"Czy ludzie na politechnice..." 12 odpowiedzi, 289 odwiedzin;
-"Papież" 55 odpowiedzi, 499 odwiedzin;
Znalazlem tez tekst Krzyspa i Paxiego, ktorzy mowili, ze nikt nie chce czytac wypowiedzi Hrabiego.

Ponieważ sprawa dotyczy PWG, może PWG pomoże mi znaleźć dobry argument wyjaśniający sytuację, lub też uzna, że trzeba Hrabiemu przyznać rację - bo mi na razie wychodzi konieczność przyznania racji.

Ma ktoś jakis pomysł?

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 20:20 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Ja powiem jak jest ze mną:
jeśli widzę, że w jakimś wątku są nowe posty z ciekawości klikam, niekoniecznie czytając cały post. Jeśli chodzi o posty naszego Arystokraty to nie czytam ich zupełnie-z definicji.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 23:09 
Mistrz
Awatar użytkownika

Ja bym też z chęcią przeczytał wreszcie jakiś post Hrabiego do końca bo jak na razie to czytam pierwszy akapit i ostatni. Proponowałbym Hrabiemu aby ulitował się nad nami i pisał w formie bardziej skondensowanej albo dawkował potok informacji w odcinkach (czytaj: nie częściej niż jeden odcinek na dzień).

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 23:29 
Ja tylko raz zmusiłem się do przeczytania posta Hrabiego w całości (nie licząc wierszyka) i już więcej nie chcę... Niestety wysiłek potrzebny na przebicie się przez wyjątkowo nieprzyjazny mi, demagogiczny styl Hrabiego był nieproporcjonalny do wartości poznawczej tekstu (w gruncie rzeczy było to powtarzanie oklepanych sloganów). Postów Hrabiego nie będę czytał w całości, chyba że stanie się cud, i tekst okaże się błyskotliwy i zachęcający do czytania w pierwszym akapicie. Ale jeśli chce, to niech pisze... Oto zdanie kolejnego członka PWG 8)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 maja 2005, o 23:58 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

ja mam tak:
- widze wątek ząłożony/pisany przez hrabiego - zaglądną pro forma, przeczytam pierwsze zdanie i odechciewa mi sie czytać dalej.
- potem ktosodpisze - to znowu zajrze, przeczytam odpowiedź i mozę nawet poszukam we wcześniejszych postach fragmentó do których odnosi się odpoweidź,
- czasami nei od razu - czyli musże wrócić idopiero wtedy szukać
- a że wątki z hrabią są pisane za zwyczaj przez 3-4 osoby za to z prędkością światłą, to poprzednie 2 punkty powtarzam wielokrotnie jednego dnia
- za kazdym razem czytajac posty jaśnie hrabiego wyrywkowo, jezeli w ogóle
- i to nabija liczniki

sowa

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 maja 2005, o 00:15 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

trekker pisze:
sowa

sowa?!

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 maja 2005, o 01:05 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
pduncz pisze:
trekker pisze:
sowa

sowa?!

jesli sowa to tylko i wylacznie w galarecie :>

a posty hrabiego czytam od poczatku do konca (choc pragne nadmienic ze nie jest to lektura latwa ani przyjemna, zwlaszcza jak imc hrabia zaczyna mieszac rozmowce z blotem i obrzucac go inwektywami) i nawet sie odpowiadac staram o dziwo ;>

zdrawiam

PS
czy ktos moze sie orientuje kto to jest, do stu tysiecy fur bomb i kartaczy, Zet?
c.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 maja 2005, o 02:03 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

ja nie wiem kto to zet. mozę jakisdaleki kuzyn "I"?

a czy kartacz t onei taka potrawa?

a sowa dlatego że miałbyć królik tylko mi się po.. mylio. Pamietacie jak królik układał plan porwania maleństwa w punktach?

pozdrawiam

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 maja 2005, o 22:52 
Trekker - o jakie koneksje Ty mnie tu podejrzewasz :?: Moi kuzyni to H i J :P

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 5 maja 2005, o 12:37 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Posty Hrabiego chętnie bym ignorował, ale jak się podpisuje biedak "Gość" albo "Najwyższy", to niestety nie od razu wiadomo, kto jest autorem :P poza tym interlokutorom zdarza się powiedzieć coś ciekawego i ich czytam.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 15 maja 2005, o 01:15 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Dzis sie widzialem z Hrabia.
Nie mialem sensownych argumentow w sprawie poczytnosci jego watkow.
Fakt, ze jego tematy maja duzo odwiedzin i odpowiedzi nie zostal zbytnio wyjasniony w tym co tu napisaliscie. Okazalo sie ze watki te traktowane sa podobno troche gorzej niz inne, ale jakims cudem maja troche wiecej niz inne postow. Cysiek sie przyznal ze wszystko czyta i stara sie odpowiadac, ale przeciez nie z samego Cyska PWG sie sklada.

Szkoda ze nie wypowiedzial sie Paxi i Krzysp, ktorzy to wlasnie w tresci swoich tekstow zarzucali Hrabiemu (razem ze mna), ze jego postow nikt nie chce/nikt nie czyta/jego tematy nie sa interesujace.
Ostatecznie musialem przyznac racje Hrabiemu, ze ja, Paxi i Krzysp sie mylilismy.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 15 maja 2005, o 03:16 
Rusałka
Awatar użytkownika

Posty hrabiego przeczytałem w ilości wystarczającej i pozwalającej na dalsze zaprzestanie wglębiania się w ich sens. Liczba odwiedzin wątku nie jest równoznaczna z przeczytaniem treści posta.

Mnie w tym wszystkim zadziwia fakt, żę skoro kilkakrotnie wspominane była obojętność a wręcz niechęć w stosunku do hrabiego to dlaczego nadal publikował teksty na naszym forum. Dlaczego, mimo wyraźnego stwierdzenia braku zainteresowania jego pisarstwem, nie zaczął działalności publicystycznej na innych serwisach o tematyce gejowskiej? Dlaczego nie publikuje swoich artykułów w przemyśleń gdzieś indziej? Dlaczego?

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 15 maja 2005, o 10:40 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Pisze on w rozne inne miejsca. Ja go kojarze z Wyborcza, ale w sumie to nie wiem czy slusznie.
I po co dzielic?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]