PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 kwie 2019, o 23:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

[Fragment pytania]Czy masz jakieś bardzo silne uczucia, trwające przynajmniej 5 lat dorosłego życia?
Tak, jest przynajmniej jedna osoba, z którą pomimo że od wielu lat praktycznie nie utrzymuję, łączą mnie bardzo silne uczucia 45%  45%  [ 5 ]
Nie, po tak długim czasie ludzie wzbudzają we mnie co najwyżej wspomnienia, które nie powodują silnego napływu uczuć, a jedynie lekkie zainteresowanie tym, co u nich słychać. 45%  45%  [ 5 ]
Nie, ludzie z którymi nie mam kontaktu od tak długiego czasu praktycznie zniknęli z mojego życia i właściwie nie obchodzi mnie ich życie. 9%  9%  [ 1 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 10 kwie 2012, o 00:37 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Oto całe pytanie, bo mechanizm Forum nie pozwala na tworzenie tak długich pytań:
PYTANIE pisze:
Czy masz jakieś bardzo silne uczucia, trwające przynajmniej 5 lat dorosłego życia, skierowane do osób, z którymi praktycznie nie masz kontaktu od przynajmniej 5 lat, ale nie będących członkami twojej rodziny?

Zacząłem się ostatnio zastanawiać, jak inni ludzie, żyjący w podobnym środowisku jak ja, odnoszą się do dawnych znajomości, które praktycznie wygasły przed wieloma laty. Czy wydaje Wam się, że są osoby, które mogłyby Wam wywrócić życie do góry nogami, gdyby pojawiły się po przynajmniej kilkuletniej przerwie? Czy może umiecie się rozliczać ze swoją przeszłością i skutecznie zamykać rozdziały życia związane z poszczególnymi osobami, które od dawna w tym życiu nie uczestniczą?
Ankieta jest anonimowa ale prosiłbym by osoby poniżej 23 roku życia, które nie są objęte pytaniem nie głosowały, a co najwyżej umieściły odpowiedź w wątku

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]