PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 18 cze 2019, o 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 21:50 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

liczyłem na to, że jak wrócę do domu to będę miał co czytać - a tu taki groch z kapustą :shock:
ależ się dajecie podpuszczać osobnikowi :mrgreen:

Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 21:54 
Czarownica nie z tej Ziemi

Quarrel Ty pamietaj, ze mamy z soba pogadac, by sie do siebie przekonac.

A zmieniajac nieco temat - chcialem zaprosic jednego 20-letniego chlopaka typu dres (nie studiuje, tylko pracuje), sprawiajacego wrazenie bardzo inteligentnego, niestety nie byl zainteresowany waszym zlotem, no trudno, ja w kazdym raze bede.

Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 22:23 

Kurczę, czuję, że bym go przekonał - ale z drugiej strony ja sam jestem nowy i za dużo o nim nie wiem, powinienem go zaprosić - jak sądzicie (w sumie to ja sam was nie znam i jak znam życie to ktoś zacznie mu zadawać pytania w stylu dlaczego nie studiuje itp. - co uważam za niestosowne).

----------

Dobra może na razie go nie będę zapraszać, obczaję najpierw sam to Wasze spotkanie.

Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, o 22:25 przez nowy, łącznie zmieniany 1 raz

Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 22:25 
Chłopiec
Awatar użytkownika

nowy pisze:
Kurczę, czuję, że bym go przekonał - ale z drugiej strony ja sam jestem nowy i za dużo o nim nie wiem, powinienem go zaprosić - jak sądzicie (w sumie to ja sam was nie znam i jak znam życie to ktoś zacznie mu zadawać pytania w stylu dlaczego nie studiuje itp. - co uważam za niestosowne).

Może po kolei - najpierw daj się ludziom sam poznać, a później przyprowadzaj innych znajomych, jak już będziesz mniej więcej wiedział czego po nas oczekiwać.

Proszę moderatorów o zrobienie coś z tym wątkiem, by przenieść dyskusję o zlocie w inne miejsce, a tu zostawić dyskusję o krytyce.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 17 cze 2011, o 09:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
W moim pojęciu cudze życie seksualne nie podlega ocenie tak długo, jak długo dana osoba 1) nie zmusza mnie do tego samego 2) nie krzywdzi innych.

Ad 2 to niedawno była dyskusja o panu z rozmów sterowanych by Drzyzga, który ruchał się bez ogumienia wiedząc że jest zarażony wirusem HIV i informując o tym partnerów. Chyba doszliśmy (albo przynajmniej ja) do wniosku że niektórych kręci takie ryzyko. Taki fetysz. Czy należy ich za to potępiać albo leczyć? Dla mnie taka sama sytuacja jak z alkoholikami, palaczami, ćpunami. Sami sobie szkodzą a państwo i tak ich ratuje i leczy. A jak się podleczą robią to samo. W tym przypadku jak już się zarażą, to pewnie przejdą na drugą stronę i będą świadczyć usługi innym niewyżytym co jeszcze nie trafili na kumulację.

Nieprzeczytany post: 18 cze 2011, o 09:31 

Majki pisze:
Makaron pisze:
W moim pojęciu cudze życie seksualne nie podlega ocenie tak długo, jak długo dana osoba 1) nie zmusza mnie do tego samego 2) nie krzywdzi innych.

Ad 2 to niedawno była dyskusja o panu z rozmów sterowanych by Drzyzga, który ruchał się bez ogumienia wiedząc że jest zarażony wirusem HIV i informując o tym partnerów. Chyba doszliśmy (albo przynajmniej ja) do wniosku że niektórych kręci takie ryzyko. Taki fetysz. Czy należy ich za to potępiać albo leczyć? Dla mnie taka sama sytuacja jak z alkoholikami, palaczami, ćpunami. Sami sobie szkodzą a państwo i tak ich ratuje i leczy. A jak się podleczą robią to samo. W tym przypadku jak już się zarażą, to pewnie przejdą na drugą stronę i będą świadczyć usługi innym niewyżytym co jeszcze nie trafili na kumulację.

Czy należy ich za to potępiać czy leczyć - hm..... jeśli mowa o tym panu i sexie bez gumy (CO UWAŻAM ZA KOMPLETNĄ GŁUPOTĘ) to takich ludzi należy potępiać.

Nieprzeczytany post: 18 cze 2011, o 19:10 
Mistrz-Magik ;)

Ogólnie przemyślałem tę sprawę i wychodzę z założenia, że rzeczywiście każdy powinien robić to co uważa (o niebiosa to takie proste :P). Natomiast inną sprawą jest to, jakie osoby są tutaj na forum. To trochę jakby wparował tutaj homofob z krucyfiksem i próbował nam go wsadzić w (...)
Z jednej strony tolerancja, a z drugiej jakoś by nam wadziło jego podejście i to eksponowanie tego podejścia.
Podobnie rzecz ma się z nowym. Niby wszyscy akceptujemy to co robi po godzinach, a z drugiej jest jakiś taki niesmak. Jak ktoś tu zauważył, nie ma co robić z siebie cnotek niewydymek, które nigdy nee ten tego. Ale wysłuchiwanie przebarwionych relacji z plaży pod mostem jest po prostu lekko krępujące bo są miejsca bardziej odpowiednie na takie wyznania np. gay.pl
Myślę, że nowy powoli zaczyna rozumieć ten mechanizm i trochę ogarniać to co się dzieje.

Nieprzeczytany post: 18 cze 2011, o 19:20 
Mistrz-Magik ;)

oj Piku mam duże wątpliwości zwłaszcza po ostatnim od Nowego privie....

Nieprzeczytany post: 18 cze 2011, o 19:30 

Puma sry, ale mnie takie teksty z wulgarnymi nazwami części ciała podniecają i wtedy by o tym nie myśleć i nie biec w plener muszę się czymś zająć - wtedy z reguły udzielałem na różnych forach tematycznych związanych z IT i nie tylko. Choć opowiedzenie wprost o tym co czuję zauważyłem, że też bardzo rozładowuje mi napięcie i sprawia, że zapominam o wiadomej rzeczy.

Nieprzeczytany post: 18 cze 2011, o 20:07 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Bo to nie jest forum o podtekście seksualnym i my tutaj nie mamy w zwyczaju tak drobiazgowo opisywać swoich życiowych perypetii i chwilowych stanów uczuciowych, tak jak Ty to lubisz robić. Przykro jest słyszeć o takich niepowodzeniach, ale musisz też wyciągać z nich wnioski - nie możesz ufać bezgranicznie ludziom poznanym w Internecie kilka minut wcześniej. Szanuj siebie i jeśli rzeczywiście szukasz czegoś trwałego, to powstrzymaj trochę swoje popędy i zacznij patrzeć na facetów przez pryzmat tego, co sobą reprezentują. Po dłuższym czasie, a nie po 5 minutach, czy choćby dwóch dniach czatowania. Bo napisać można wszystko - i można to robić bardzo przekonywająco.

Nieprzeczytany post: 20 cze 2011, o 08:15 
Mistrz
Awatar użytkownika

Fajna dyskusja. Nowy, znasz moje zdanie. To Twoje życie... Ty wybierasz... Ty nim rządzisz.

Zastanawia mnie Twoje obnażanie na forum. W sumie to zdrowe. Fajnie mieć kumpla, który ma takie problemy. Lepsze to niż chodzenie w krzaki i ćpanie. To tylko sex... :-) Nie mnie oceniać moralność chodzenia w krzaki. Sam mam czasami ochotę niejedne konary zaliczyć ;-)

Świąt jest pełen pięknych mężczyzn, a jakże pełen głupców służących prokreacji, ale po co temu negować. Przecież to nie idea kieruje w krzaki a potrzeby z piramidy potrzeb Maslova.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]