PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 13 lis 2019, o 10:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 13:52 
Czarownica nie z tej Ziemi

Jestem teraz w okresie smutku, znowu popadłem w przygnębienie, tak bardzo chciałbym być normalny, być osobą hetero a nie pedałem. :beczy: :beczy:
Obejrzałem filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=ICnVTzAr ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=ERp_3hPO ... er&list=UL
i u mnie się to potwierdza, że homoseksualizm wziął się z brakiem odpowiednich kontaktów z ojcem w okresie dzieciństwa. Czy ja dobrze rozumiem tę Panią doktor, że da się zatrzymać homoseksualne zachowania ?
Co ja wyprawiam - uprawiam seks z osobami tej samej płaci, przecież to chore, chcę być w prawdziwym związku - macie takie myśli ? :beczy: :beczy: I nawet nie mam komu się wypłakać, bo do chwili kiedy spotkałem się z wami to każdy spotkany przeze mnie gej chciał tylko seksu. Tak bardzo chciałbym być normalną osobą hetero. :(

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 14:11 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
use google luke,

to jest babka z NARTH (National Association for Research & Therapy of Homosexuality) - homofobicznej organizacjji na podłożu religijnym, która stawia sobie za cel "leczenie" homoseksualizmu, co jest potępiane przez oficjalne organizacje zrzeszające psychiatrów, psychologów i terapeutów. no i ta babka, krótko mówiąc, dupi fleki, więc się tym nie przejmuj.

urpawianie seksu nie jest chore. chora jest nienawiść, uprzedzenia i próba robienia ludziom prania mózgu z pobudek religijnych.

jak chcesz pozytywne wystąpienia, to raczje zajrzyj tutaj: http://www.itgetsbetter.org/

albo jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=998lufEr6KE

a, jeszcze jak lubisz internetowych "kaznodziejów", to to: http://www.youtube.com/watch?v=4wCyYrl9dDg

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 18:51 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

WHO skreślila homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń i zabroniła przeprowadzac tzw: "terapie naprawcze". Zrobiono to nie dlatego, ze nagle ktos dostąpił objawiania - tylko po kilkudziesięciu latach eksperymentów psychologicznych, psychiatrycznych, hormonalnych - medycznych i paramedycznych.

Wniosek z tych eksperymentów był taki, że próby modyfikacji orientacji seksualnej przynoszą więcej szkód (głownie emocjonalnych) niz pożytku oraz charakterayzuja się bardzo niska skutecznością. Obecnie profesjonalne terapie osob homoseksualnych sprowadzaja sie do pracy nad poczuciem własnej wartości tych osób - którą z racji sytuacji społecznej w krajach mało tolerancyjnych zwykle mają niższą.

Z powyższych dwóch przyczyn istnieje wręcz zakaz traktowania homoseksualizmu jako zaburzenie/chorobę. Tak wiec wszelkie terapie reorientacyjne z punktu widzenia medycyny są hochsztaplerką i czy tego chcemy czy nie - tak należy je traktować.

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 19:06 
Rusałka
Awatar użytkownika

@nowy: zdecydowanie potrzebujesz terapii. Wystarczy dowolny psycholog, byleby nie katolicki :-)
A odpowiadając na pytanie: nie, oczywiście, że nie mam.

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 19:19 

A nie mieliście tak, że pragnęliście być tacy jak większość czyli hetero ? To by rozwiązało tyle problemów.... ja teraz tak mam :(

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 19:23 
Rusałka
Awatar użytkownika

nowy pisze:
A nie mieliście tak, że pragnęliście być tacy jak większość czyli hetero ? To by rozwiązało tyle problemów.... ja teraz tak mam :(

Pragnienie bycia tak jak większość osobiście mnie obraża :D co Ci się w zasadzie podoba w większości? Że mogą Cię zadeptać w tramwaju? :D

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 19:31 

Podoba mi się to, że nie muszą się ukrywać, że nikt ich nie krytykuje za to kim są, że nie muszą się obawiać akceptacji. Kiedy będzie następne grupowe spotkanie ? Może znajdę kogoś, kto pomoże mi zaakceptować własną orientację. :(
Jestem teraz w kiepskim nastroju, zupełnie odmiennym niż na ostatnim spotkaniu. :( :beczy:

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 21:48 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

nowy pisze:
Podoba mi się to, że nie muszą się ukrywać, że nikt ich nie krytykuje za to kim są, że nie muszą się obawiać akceptacji. Kiedy będzie następne grupowe spotkanie ? Może znajdę kogoś, kto pomoże mi zaakceptować własną orientację. :(
Jestem teraz w kiepskim nastroju, zupełnie odmiennym niż na ostatnim spotkaniu. :( :beczy:
Nie musze się ukrywac, nikt mnie nie krytykuje za to kim jestem, jeśli obawiam się braku akceptacji to ze względu na inne cechy. Najbliższe grupowe spotkanie na paradzie.
Polecam.

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 21:59 
Awatar użytkownika

Właśnie jest organizowany zlot czerwcowy, więc gdy będzie coś konkretnego to dostaniesz informację na ten temat.
nowy pisze:
Co do tego to pamiętam takie chwile z przeszłości w których gdyby ktoś zaproponował mi magiczną zmianę orientacji to bym z tego skorzystał - wynika to chociażby z tego właśnie co napisałeś, poczucia osamotnienia, braku osób w gronie których możesz czuć się całkowicie swobodnie i wiedzieć, że mimo iż różnisz się od nich w taki czy inny sposób oni akceptują to jaki jesteś. Mi pomogło to, że w czasie studiów spotkałem takich, a nie innych ludzi którzy polubili mnie za to jaki jestem i nie zmienili zdania z tego powodu, że w pewnym momencie naszej znajomości dowiedzieli się o moim homoseksualizmie. Dużo dało to, że trafiłem na to forum - do grona osób które potrafią rozmawiać w sumie na każdy temat, potrafią pomóc czy doradzić, a także cieszyć się z tobą z jakichś sukcesów - tak jak prawdziwi koledzy/przyjaciele. Myślę jednak, że - mimo jakichś spięć które miałeś z forumowiczami i pewnie jeszcze będziesz miał :wink: - dobrze, że tu trafiłeś bo może choć trochę podniesie cię na duchu poznanie ludzi którzy tu bywają :)

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 22:24 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Ja zupełnie nie miałem tak jak nowy. Gdybym miał komu, to bym był wdzięczny za to, że uczynił mnie gejem. Że nie muszę użerać się z tymi dziewczynami, które traktują chłopaków najczęściej w sposób, jaki zupełnie mi nie odpowiada.
Mi się wydaje, że Ty - nowy - spotykałeś gejów w taki sposób, który wymuszał na tych spotkaniach bardzo seksualny charakter. Stąd wyglądasz jakbyś się dziwił, że takie PWG nie spotyka się ze sobą w celach seksu, tylko dla towarzystwa. Ale znowu Ciebie takie spotkania nudzą, więc to że chłopaki, z którymi się spotykasz chcą od Ciebie tylko seksu wynika z tego, że tylko z takimi masz ochotę się umawiać. W samej Warszawie jest bardzo wielu chłopaków, którzy chętnie spotykają się nie po seks, tylko dla przyjaźni. A stworzenie z takimi związku jest możliwe ale trzeba się o to postarać. Tak samo w związkach z kobietami - też chyba trzeba się trochę postarać. Gdybyś damskie towarzystwo poznawał na placu Pigalle w Paryżu, to też by Ci wyszło, że chcą od Ciebie tylko seksu.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 22:39 

Chłopcze to nie do końca tak, że ja szukam tylko do seksu, to raczej inne osoby są tym zainteresowane i piszą do mnie w tym celu, a ja się zgadzam. :( A ja marzę o tym żeby wreszcie spotkać kogoś wartościowego. :( :( Może znajdę taką osobę właśnie tutaj, która nie myśli tylko o jednym. :(

Nieprzeczytany post: 6 cze 2011, o 22:55 
Chłopiec
Awatar użytkownika

nowy pisze:
to raczej inne osoby są tym zainteresowane i piszą do mnie w tym celu
To wypada zapytać skąd mają do Ciebie namiary? Bo może reklamujesz się w takich miejscach, gdzie się ludzie do seksu reklamują.
Poza tym - po co w takim razie wyrobiłeś sobie tu opinię puszczalskiego seksoholika lubiącego "z obcymi w krzakach". Nie raz przecież wskazywałeś, że takimi rzeczami właśnie jesteś zainteresowany. Jak dla mnie - być może nieświadomie, ale sam się o to prosisz, by traktowano Cię jako chłopaka tylko na seks. Możesz to zmienić, ale tylko jeśli zadbasz by było inaczej.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 7 cze 2011, o 05:42 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
nowy pisze:
to raczej inne osoby są tym zainteresowane i piszą do mnie w tym celu
To wypada zapytać skąd mają do Ciebie namiary? Bo może reklamujesz się w takich miejscach, gdzie się ludzie do seksu reklamują.
Poza tym - po co w takim razie wyrobiłeś sobie tu opinię puszczalskiego seksoholika lubiącego "z obcymi w krzakach". Nie raz przecież wskazywałeś, że takimi rzeczami właśnie jesteś zainteresowany. Jak dla mnie - być może nieświadomie, ale sam się o to prosisz, by traktowano Cię jako chłopaka tylko na seks. Możesz to zmienić, ale tylko jeśli zadbasz by było inaczej.
W czasach kiedy jeszcze miałem profil na fellow (pfe) odnosiłem wrażenie, że działa zasada "kiedy wchodzisz między wrony, musisz krakać tak jak one" - tzn że część chłopaków udzielających się tam nie była tak naprawdę nastawiona tylko na seks, ale chcieli zrobić na pozostałych "dobre wrażenie" i sprawiali pozory... wg mnie tym chłopakom wydawało się, że to jest jedyny model zachowania, który może im zapewnić jakiekolwiek kontakty z innymi gejami, dlatego zachowywali się podobnie do większości.
To może się sprawdzać wobec osób, którzy nie są mocno zakorzenieni "w środowisku", nie mają żadnych znajomych gejów i nie wiedzą, że można inaczej - po prostu iść wspólnie do kina czy cokolwiek
Ja też miałem zaburzony obraz "środowiska" dopóki nie poznałem ludzi z PWG 8)

Nieprzeczytany post: 7 cze 2011, o 07:53 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Quarrel pisze:
kiedy jeszcze miałem profil na fellow
Ja raczej fellow widzę jako miejsce, gdzie można spotkać praktycznie kogokolwiek, a wśród zalewu wiadomości, jakie można z fellow uzyskać, nawet istotna część może nie mieć nic wspólnego z seksem. Wystarczy tylko, że w tym czego się poszukuje nie wpisze się "seks" a na fotografii do profilu nie przedstawi się czegoś rozebranego. Wtedy ci co chcą seksu piszą znacznie rzadziej niż ci, którzy chcą czego innego. Wtedy można poznać tam wartościowych ludzi.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 7 cze 2011, o 08:25 

No właśnie to co odpisał Quarrel do mnie pasuje - przez obecność na pewnych portalach i kontakty z ludźmi, którzy się do mnie odzywali miałem nadzieję, że zgadzając się na sex na pierwszym spotkaniu rozwinie się to w coś więcej, w końcu sam stałem się taki jak ludzie, którzy się do mnie odzywali, szukając kontaktu z gejami tylko w jednym celu. :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]