PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 17 wrz 2019, o 05:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 02:49 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Znalazłem program
http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmo ... cinek.html
jest o gejach i tym jak się spotykają.
Zazwyczaj do tego programu zapraszane są jakieś potworki, ale prezentowane są tak: "to jest potworek, bo różni się tym i tym od normalnych ludzi". Tymczasem tutaj nie było "to jest potworek, bo różni się tym i tym od przeciętnych gejów", tylko wychodzi na to, że on jest całkiem dobrym reprezentantem grupy potworków, jakimi są geje.
Czyli w skrócie: przede wszystkim seks, a do tego hiv i w najlepiej to w parku.
Choć nie obejrzałem całego bo jakoś nie mogłem, więc może dalej jest lepiej.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 11:39 
Rusałka
Awatar użytkownika

No wiadomo, hiv w parku... Strach już iść do parku :lol:

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 16:34 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Jakich obleśnych typów zaprosili do tego programu. Straszne.

last.fm

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 17:23 
Chłopiec
Awatar użytkownika

petergunn pisze:
Jakich obleśnych typów zaprosili do tego programu. Straszne.
A ja nie mam odczucia, że ci zaproszeni są aż tacy straszni. To fakt - ten bez rąk to rzadkość, ale mamy tam:
1. spokojnie rozmawiającego 30-40-latka, który ma hiv i jakoś z tym żyje
2. chłopaka, który chciał się kościołem wyleczyć z homoseksualizmu, ale mu nie wyszło i zrezygnował
3. chłopaka bez rąk, który cieszy się, że jest dobry w łóżku
4. chłopaka, który czuje potrzebę zaliczać jak najwięcej chłopaków, bo lubi te chwile przyjemności (zalicza niecałe 100 rocznie).

Wszyscy z nich często umawiają się z innymi chłopakami - na seks. Niektórzy bywają w darkroomach, inni wolą raczej prywatne spotkania.

Kiedyś myślałem, że do tych programów zapraszają aktorów, którzy udają to co opowiadają. Jednak te chłopaki opowiadały rzeczy które brzmiały całkiem realnie. Dla mnie wyglądało to dosyć realnie, bo znam trochę osób, które żyją chyba w podobny sposób. Przez to zaproszeni goście nie wydali mi się aż tacy straszni, bo przypominają to, co w sumie gdzieś tam pojawia się w mojej okolicy. Zresztą takie historie, jak oni opowiadali, słyszałem już wielokrotnie.

Niemniej - szkoda, że nie ma okazji by pokazywać w TV takich chłopaków, jak Petergunn. :)

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 17:30 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
tylko z polskiego IP-ka można to grówno obejrzeć :/

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 17:36 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Pfff, aleś powiedział.

Najgorszy z nich wszystkich był ten pierwszy i nie dziwię się Drzyzdze, że reagowała na jego odpowiedzi jak było widać. Sam bym tak zareagował. Nie lubię takich ludzi, którzy przedkładają swój interes i egoistyczną przyjemność ponad wszystko i wszystkich.

Koleś, który ma 24 lata i ma za sobą niewielką ilość 400 partnerów, bo boi się zarażenia wirusem HIV jest tak absurdalny, że aż żal mi się go zrobiło.

Ten grubszy facet był jedynym, który nie irytował mnie tak strasznie jak reszta. Po raz kolejny pokazano gejów jako niewyżyte seksualnie bestie. Może i tak naprawdę jest, niemniej ja się z takimi jeszcze nie spotkałem i trudno mi w to uwierzyć, i co więcej - zaakceptować. Może faktycznie jest inaczej niż w moim wyidealizowanym obrazie świata i się wkrótce wszystko mnie mocno rozczaruje/zasmuci.

last.fm

Nieprzeczytany post: 8 kwie 2011, o 20:45 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Ja nie wiem który dla wg mnie był najgorszy. Chyba ten od 400 chłopaków, co z rozmowy wychodziło, że robi to dla 2 minut przyjemności.
Za to pierwszy nie był taki zły - zupełnie nie zgadzam się z tym co mówiła ta pani psycholog.
Jeśli człowiek mówi partnerowi zanim do czegoś dojdzie, że jest chory, a partner i tak chce zaryzykować, to odpowiedzialność za ewentualne zachorowanie spada na partnera i nie ma co winić tego pierwszego. To zgodnie z zasadą "chcącemu nie dzieje się krzywda".
Jak człowiek produkuje motocykl i później kupuje go ktoś, kto niezbyt umie na nim jeździć i mimo ostrzeżeń i tak chce się pościgać, to wina za ewentualny wypadek spada na jeżdżącego, a nie na producenta. Zastosowałbym tę analogię do sytuacji pierwszego pana.

A czy świat okaże się inny niż Ci się teraz wydaje? Pewnie z czasem trochę tak, ale moim zdaniem - nawet jeśli zna się panów, którzy przypominają tych z tego programu, to nie trzeba sobie z nimi układać życia. Są też panowie, którzy tak nie działają, choć z ubolewaniem stwierdzam, że praktycznie nie da się znaleźć panów, którzy kierują się zasadami zupełnie odwrotnymi niż panowie z programu.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 10 kwie 2011, o 02:39 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
ja przepraszam, nie obejrzalem tego materiału, bo mi się neie chce wyświetlić. ale wobec dość ostrej reakcji, mam pytanie, dlaczego waszym zdaniem poszukiwanie przyjemności ma być czymś niewłaściwym, nawet jeśli tylko 2 minut. trochę nie rozumiem. przecież to nie są chyba jacyś pożeracze serc, którzy kogoś uwiodą, wmawiając mu miłość do grobowej deski, a potem porzucą, tylko ludzie którzy otwarcie mówią, że chodzi im o seks. no i też raczej szukają partnerów wśród osób o podobnych zapatrywaniach, w klubach czy internecie. to gdzie tu jest czyjaś krzywda albo niewłaściwe zachowanie. ja kiedyś też dość ostro takie postawy oceniałem i sięwkurzałem jak ktoś mówił o 500 partnerach, ale to chyba musiało wynikać z uprzedzeń. w każdym razie obecnie nie sądzę, aby istniały racjonalne przesłanki do krytykowania ludzi za rozwiązłość seksualną.

Nieprzeczytany post: 10 kwie 2011, o 11:45 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

- ty sprzedajesz śmierć drugiej osobie.
- nieprawda...
- ja też jestem gejem i...
- wiem, widać.

(obejrzałem pierwsze 40 sekund i już piszę posta)
koleś z HIV ma niezły tupet. no ale ten program rządzi się swoimi prawami, Drzyzga się kreuje na taką współczującą i obiektywnie potępiającą złe, a chwalącą dobre, ale faktem jest, że do programu zaprasza przedstawicieli najbardziej skrajnych frakcji (żeby nie użyć słowa "wykolejeńców") prezentujących określone poglądy. gdyby zaprosili facetów z PWG, to program byłby kichą, bo wszyscy by zasnęli w połowie, a jeszcze nie daj boże doszłoby do konsensusu.

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 01:07 
Chłopiec
Awatar użytkownika

@Cysiek:
ten chłopak co dla 2 minut przyjemności znajdywał chłopaków przyznał, że nie do końca mu to odpowiada i że nie uważa tego co robi za mądre. Temu od hiv zarzucano, że pozwala innym ryzykować spanie z nim i że to bardzo źle, ale się bronił.

Z pokazywaniem gejów w TV jest taki problem, jak z paradami - część homo chciałaby być postrzegana jako normalni ludzie, a część chciałaby być akceptowana jako dziwaki.
W sumie, ponieważ w Rozmowach w Toku są praktycznie same dziwaki, to w kontekście pozostałych programów widz powinien wiedzieć, że zaproszeni ludzie pewnie mają się nijak do tego jacy są inni geje... ale ponieważ przeciętnemu widzowi może się wydawać, że gejów jest pewnie tyle samo co ludzi przebierających się za zombie, to bardzo możliwe że tak samo jak po programie o ludziach przebierających się za zombie widz myśli, że już wie jacy są wszyscy przebierający się za zombie, tak i po programie w którym są sami puszczalscy geje widz myśli że wie, jacy są wszyscy geje - tj. puszczalscy. A przeciętnemu widzowi jednak się to nie podoba.
Zresztą prowadząca każdemu z gości życzyła... znalezienia "tego jedynego" partnera. I tak dobrze, że nie życzyła przejścia na hetero.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 06:44 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

ombre pisze:
gdyby zaprosili facetów z PWG, to jeszcze nie daj boże doszłoby do konsensusu.

Niemożliwe.

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 16:31 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Obejrzałem ten program i w sumie to najbardziej nie odpowiadały mi wypowiedzi pani prowadzącej i pani psycholog.

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 19:38 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Błażej pisze:
Obejrzałem ten program i w sumie to najbardziej nie odpowiadały mi wypowiedzi pani prowadzącej i pani psycholog.

O, a to zupełnie odwrotnie niż mi. Reakcje obu pań były moim zdaniem zupełnie naturalne, wiele z wypowiedzianych przez nie pytań zadałbym sam.

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 20:22 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Smith pisze:
Błażej pisze:

O, a to zupełnie odwrotnie niż mi. Reakcje obu pań były moim zdaniem zupełnie naturalne, wiele z wypowiedzianych przez nie pytań zadałbym sam.

Argumenty psycholożki były rzeczywiście demagogiczne i to wypowiadane w sposób, w jaki dokładnie nie powinny być przez psychologa wypowiadane ;). seks z hifowcem, w zależności w którą dziurkę, to do około 30% szans na zarażenie. A od zarażenia do śmierci można przeżyć 40 lat i całe życie nawet.
Z kolei dobra ciocia ewcia też zero profesjonalizmu. Robienie z ludzi idiotów a potem dobre rady jak żyć, żeby jej sie to podobało to żenada. Zaprasza sobie kogoś, ktoś się otworzy, ona go zjedzie, zrobi z siebie dobrą mamuśke, da nakaz jak ma żyć i pozwoli usiąść... To też troche rozwiązłość moralna :wink:

Nieprzeczytany post: 11 kwie 2011, o 20:40 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

im9today pisze:
Smith pisze:
Błażej pisze:

Argumenty psycholożki były rzeczywiście demagogiczne i to wypowiadane w sposób, w jaki dokładnie nie powinny być przez psychologa wypowiadane ;). seks z hifowcem, w zależności w którą dziurkę, to do około 30% szans na zarażenie. A od zarażenia do śmierci można przeżyć 40 lat i całe życie nawet.
Z kolei dobra ciocia ewcia też zero profesjonalizmu. Robienie z ludzi idiotów a potem dobre rady jak żyć, żeby jej sie to podobało to żenada. Zaprasza sobie kogoś, ktoś się otworzy, ona go zjedzie, zrobi z siebie dobrą mamuśke, da nakaz jak ma żyć i pozwoli usiąść... To też troche rozwiązłość moralna :wink:
to dlatego, że program miał z góry założoną tezę - należy to traktować jako taką "telewizję edukacyjną" dla bogobojnego Polaka 8)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]