PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 10:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 03:50 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Zablokowali! Nie wiedzialem ze tak mozna.
Tak czy inaczej, musze powiedziec, ze Hrabia mnie juz kilkakrotnie instruowal, kiedy uzywa sie "cię" z wielkiej, a kiedy nie z wielkiej litery i wiem ze postepuje on zgodnie z podawanymi przez niego zasadami. Oczywiscie mozna by sprawdzac gdzies u jakichs autorytetow, czy zasady te sa w pelni poprawne czy nie, ale troche mi sie nie chce.

Choc po dzisiejszej burzliwej rozmowie z Hrabia przez telefon chyba jednak poszukam kim jest Pan Bralczyk i czy umie liczyc pochodne.

Mru.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 04:08 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 lis 2003, o 01:32
Posty: 1357
Lokalizacja: Elka
Czy mogę prosić o wyjasnienie zastanej sytuacji? Co się porobiło na tym forum? Jakaś cenzura nastąpiła czy coś podobnego? Jakieś blokady, ublizanie sobie, wyzywanie się... czy o to nam chodzi by 'drzeć ze sobą koty'? Czy tym samym nie wpasowujemy się w kolejny stereotyp - tzw 'jątrzącej cioty'?
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 04:12 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2004, o 02:03
Posty: 1208
Lokalizacja: pl_PL.UTF8
to jest granda, żeby tak postępować, i ostre przegięcie, drogi KrzyśPie, drogi Trekkerze. haniebnie, panowie!

jeśli tu się tak postępuje, to ja odpuszczę sobie pisanie na tym forum, przynajmniej dopóki sytuacja z blokowanie wątków nie zostanie wyjaśniona (czytaj: póki wątek nie zostanie odblokowany). nie, żebym uważał, żeby ktokolwiek miał po mnie płakać, ale jakoś nie czuję się w porządku uczestnicząc (choćby biernie) w podobnej hucpie. ot co.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 04:57 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 cze 2004, o 00:30
Posty: 139
Lokalizacja: 4D
Nie sadzilem ze watek zostanie zablokowany. Z reszta... nie mam takowej mocy. :oops:

Ale moja wina.. ja podalem kamien.

Cytuj:
na prośbę krzyspa, jakze zasadną - *klik* najwyżej mnie padre ochrzani

Trzeba było nie mówić, że na moją prośbę Trekker :D Mnie też się dostnie...

_________________
Krzysiek

Conditioned Awarness is where we live our lives in guilt over the past and Anxiety over the future and never get to experienced the present


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 14:55 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 lut 2004, o 17:39
Posty: 600
Lokalizacja: Amsterdam
Jako jedna z tych osób, które w wątkach z Hrabią się nie udzielały z radością rozwieję jego złudzenia: otóż nie udzielam się nie dlatego, że czuję się zmiażdżony, tylko dlatego, że Hrabia potwornie nudzi, na każdy temat pisząc co najmniej 15 KB tekstu (prawdopodobnie tyle samo napisałby w odpowiedzi na pytanie "która godzina?"). Po lekturze połowy posta Hrabiego na ogół jestem już tak potwornie znudzony, że spiesznie oddalam się do dowolnego innego wątku. Nie uważam Hrabiego za wroga, nie dzielę świata, a jeśli Hrabia szanowny uznaje tytuł Mistrza za objaw naszego wywyższania się, sugeruję przeszczep poczucia humoru... (albo pisanie większej ilości postów po zalogowaniu -- zasłuży Hrabia na tytuł Mistrza błyskawicznie).

Napisałbym więcej, ale 1. to nie ten wątek (a właściwy siem zablokował), 2. nie lubię karmić trolli.

_________________
Perhaps I can help there? Well Andrew, there's something I can probably explain: God is a made up person, mister silly sausage!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 20:38 
Offline
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lis 2003, o 14:54
Posty: 2060
EKSPIACJA:

UHm.. jakby tu zacząć...

Widżeże moja decyzja o zablokowaniu wątku spotkaął siez ostrą krytyką, dlatego po krótce postaram się wyjaśnić co mną motywowało:

Na pewno nie chodzio mi o cenzutrowanie nikogo ani zamykanie nikomu ust - toć użytkownicy są wolni i mogą robić co chcą a żaden psot nie został tknięty.

Obserwujac jednak, że dyskusja zmierza do przysłowiowego nikąd jednocześnie groźnie, w mojej ocenie,powoli się zaostrzaja, a z drugiej strony słysząc od tych samych osób (uwaga - generalizuję), które odpisywały, że "nie warto już odpisywać - trzeba temat skończyć " stwierdziłem, że najlepiej będzie temat uciąć, czyli zablokować.

Widże jednak, że źle zrozumiałem nadchodące do mnie sygnały i zadziałąłem zbyt pochopnie.
Tak więc wszystkich zaskoczonych/oburzonych/urazonych zablokowaniem tematu "PWG. Studium rasizmu i hipokryzji!" serdecznie i szczerze prepraszam.

Trekker

_________________
niestety Trekker ma dysklawiaturozę
[edit] oraz jest leniwy, mimo że ma Firefoxa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Nieprzeczytany post: 14 gru 2004, o 20:58 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2004, o 02:03
Posty: 1208
Lokalizacja: pl_PL.UTF8
Pani Glebowa pisze:
2. nie lubię karmić trolli.


choć mnie korci niebywale i swędzi wręcz ;-) w tym miejscu muszę schylić czoła przed mądrością i przyjąć ją jako swoją drogę postępowania, co zalecam też wszem i wobec.
powstrzymam się nawet przed złośliwym komentarzem, że pewnie znów... eee... nie powiem, co znów :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group