PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 12 lis 2019, o 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 11:32 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
Solaris pisze:
Grupa terapeutyczna dla gejów, którzy w ramach terapii i prawdziwej męskiej przyjaźni przytulają się do siebie nago przez kilka dni z rzędu - brzmi interesująco, nie wiem na co narzekacie, może nawet warto zapłacić te 200 PLN :)

Czy naprawdę stawki rynkowe za te - w końcu dość niszowe - przyjemności są takie niskie? :ysz:

Mowa jest tylko o przytulaniu :D
Myślę więc, że to nie jest taka zła stawka :wink:

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 11:54 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

To w sumie dobre dla kogoś, kto nie ma za wielu okazji się przytulać 8)
A jak jeszcze można dostać L4 na takie długotrwałe leczenie, to ja się piszę :mrgreen:

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 17:08 
Rusałka
Awatar użytkownika

Może otworzymy konkurencję?
Trzeba tylko uważać na oskarżenia o stręczycielstwo... 8)

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 17:27 
Awatar użytkownika

z
Solaris pisze:
Może otworzymy konkurencję?
Trzeba tylko uważać na oskarżenia o stręczycielstwo... 8)

A jak! Rozkręćmy byznes.
Tylko będzie trzeba konkurencyjną cenę zaproponować.
199zł? :D

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 20:32 
Użytkownik
Awatar użytkownika

proszę pamiętać, że jestem pomysłodawcą :P Nie myślałem, że pomysł spotka się z takim gronem entuzjastów. Zatem trzeba pomyśleć nad dobrą kampanią reklamującą ruch homogenizujący!

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 20:46 
Rusałka
Awatar użytkownika

Cypisek pisze:
proszę pamiętać, że jestem pomysłodawcą :P Nie myślałem, że pomysł spotka się z takim gronem entuzjastów. Zatem trzeba pomyśleć nad dobrą kampanią reklamującą ruch homogenizujący!

Sądzę, że zainteresowanie przekroczyłoby Twoje najśmielsze oczekiwania :) Idzie zima, wszyscy chcą się przytulać
Chłopcze - a może jakaś przytulana impreza? :)

Nieprzeczytany post: 2 wrz 2013, o 22:08 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
Cypisek pisze:

Sądzę, że zainteresowanie przekroczyłoby Twoje najśmielsze oczekiwania :) Idzie zima, wszyscy chcą się przytulać
Chłopcze - a może jakaś przytulana impreza? :)

Zaproponujcie zasady, to się pomyśli... ;p

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 3 wrz 2013, o 00:16 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Proponuję promocję - przyprowadź czterech kursantów, a sam wejdziesz za pół ceny :P

Nieprzeczytany post: 5 wrz 2013, o 21:18 
Awatar użytkownika

Smith pisze:
Proponuję promocję - przyprowadź czterech kursantów, a sam wejdziesz za pół ceny :P

A jeżeli przyprowadzisz ośmiu kursantów, to masz dwa wejścia gratis!* **

*możliwość wykorzystania tylko w dni robocze w godzinach 8-12
** promocji nie można łączyć z innymi promocjami firmy.

:wink:

Nieprzeczytany post: 24 wrz 2013, o 20:50 
Newbie

Jestem w grupie od 1,5 roku.
-po pierwsze primo nikt nie wykonuje zaprawy w bokserkach albo bez nich to jest chyba jakiś żart, uważam że takie bzdury może wymyślać sobie każdy, a niestety większość homoseksualistów w to wierzy ponieważ jest to świetny sposób do usprawiedliwienia siebie( nie przecież skoro tam się dzieją takie złe rzeczy to faktycznie homoseksualizm jest normalny i nie musimy go zmieniać)
-po drugie primo prokuratura umorzyła śledztwo sprawie wyłudzenia 200zł, o czym informacja znajduje się na stronie pomoc2002.pl , więc skoro badała tą kwestie już prokuratura to na prawdę jakiekolwiek spekulacje na ten temat są nie potrzebne, kolejne kłamstwo!
-po trzecie primo nikt nie próbował mnie molestować no panowie zastanówcie się czy mając 21 lat(bo tyle właśnie mam) pozwoliłbym sobie na jakikolwiek zły dotyk z strony innego faceta(idąc do grupy z myślą zmiany odczuć homoseksualnych) to jest kompletna paranoja. :wall:
Przed przyjściem do grupy też naczytałem się wielu bzdur na temat grupy pomoc2002, i powiem wam że jest to straszne ponieważ mogłem stracić szanse na ratowanie swojego życia gdybym uwierzył tym brednią(które między innymi wy wypisujecie), wiec myślę że zamiast gadać głupoty zachowajcie się jak dorośli ludzie i poznajcie zdanie dwóch stron ,a nie ciągle doszukujecie się jakiś przekrętów usprawiedliwiając siebie i zniechęcając ludzi którzy faktycznie chcą zmienić swoje życie.

Nieprzeczytany post: 25 wrz 2013, o 09:11 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Z całym szacunkiem, ale skoro masz trudności ze swoją seksualnością, czyli problem w stylu "czuję, że potrzebuję, ale nie chcę", byłoby zupełnie oczywistym, gdybyś miał problemy z zabranianiem sobie korzystanie ze "złego dotyku" panów, którzy są w podobnej sytuacji. To trochę jak z leczeniem alkoholizmu - trzeba mieć silną wolę, by skutecznie zabronić sobie tego, czego pragnie ciało (i jakaś część świadomości/podświadomości). Stąd wyobrażałbym sobie, że tego typu akcje w takich grupach miewają miejsce.

Nie oznacza to bynajmniej, że pochwalam przynależność do takich grup. Nawet jeśli siła woli takiego człowieka jest godna podziwu, to jestem przekonany, że jego walka jest bez sensu. Ludzie, którzy chcą się pozbyć homoseksualnych odczuć, są zazwyczaj przekonani, że zrujnują one im życie, podczas gdy w rzeczywistości, życie wcale nie układa się źle, gdy jest się gejem. Ba - mi się układa lepiej, bo jestem patrząc na moje powodzenie u dziewczyn, chyba bym się kiedyś zabił z frustracji, gdybym tych dziewczyn potrzebował.
Jeśli miałbym się zastanowić, w jakiej sytuacji próba wymuszenia na sobie heteroseksualizmu byłaby sensowna, to chyba tylko gdyby komuś bardzo zależało na jakimś ogromnym spadku, którego otrzymanie byłoby uzależnione od orientacji seksualnej. Ale czy to dałoby człowiekowi szczęście? Wcale niekoniecznie.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 25 wrz 2013, o 22:43 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

drogi rafa9292,
używanie ciągle określenia "usprawiedliwiać się" w odniesieniu do nas, którzy nie poświęcamy życia obsesji zostania byłym pedałem sugeruje, że życie w przyrodzonym nam pedalstwie w jakiś sposób usprawiedliwienia wymaga, jest bowiem w samej swej istocie nie(s)praw(iedliw)e. wypraszam sobie takie sugestie. jeśli słuchanie opowiastek o przyrodzonej nieprawości wymagającej usprawiedliwienia z ust kapłanów jakiejkolwiek religii, który wymyślili sobie że gmerając w cudzych majtkach skutecznie ich posiadacza podporządkują (przy okazji robiąc sobie w swoich dobrze) cię w jakiś sposób zaspokaja (albo twoje perwersyjne potrzeby) - mnie nic do tego, rób ze swoim życiem co chcesz. ale wara ci od prób oceniania mojego, zwłaszcza w celu poprawienia sobie samooceny. znajdź lepszy powód, którym usprawiedliwisz marnowanie życia na zostanie ex-ciotką.

drogi chłopcze,
metafora o alkoholizmie jest zupełnie nietrafiona. to jest uzależnienie, z którym nikt się nie rodzi (może mieć jedynie pewne genetyczne predyspozycje, by w nie łatwiej popaść) a powtarzany przez AA mit o jedynej drodze "wyjścia" opartej na silnej woli wygląda trochę inaczej, kiedy poczyta się o biochemicznych podstawach tego uzależnienia i możliwościach farmakologicznego wspomagania jego leczenia. na homoseksualizm pigułki nie ma, nie jest też uzależnieniem. można jedynie wygasić popęd.

w sumie to byłoby niezłe rozwiązanie dla rafa9292. gdyby dał sobie obciąć seksualizm w ogóle, miałby okazję przekonać się na ile jest homo, bez tych wszystkich obrzydliwych erekcji, polucji itp.

Nieprzeczytany post: 25 wrz 2013, o 23:09 
Chłopiec
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
drogi chłopcze,
metafora o alkoholizmie jest zupełnie nietrafiona. to jest uzależnienie, z którym nikt się nie rodzi (może mieć jedynie pewne genetyczne predyspozycje, by w nie łatwiej popaść) a powtarzany przez AA mit o jedynej drodze "wyjścia" opartej na silnej woli wygląda trochę inaczej, kiedy poczyta się o biochemicznych podstawach tego uzależnienia i możliwościach farmakologicznego wspomagania jego leczenia. na homoseksualizm pigułki nie ma, nie jest też uzależnieniem. można jedynie wygasić popęd.
Wiedziałem, że rozciągając porównanie z alkoholizmem na inne cechy tego uzależnienia, można się oburzyć i stwierdzić, że porównanie jest zupełnie nieodpowiednie... ale ja tego nie rozciągałem na inne aspekty i nie miałem zamiaru. Zresztą, gdyby każde porównanie wymagało, by porównywane elementy były identyczne nie tylko we wskazywanym fragmencie, ale i w całej rozciągłości, to można by było porównywać tylko obiekty identyczne.

Przypomina mi się też, jak to kiedyś ktoś się tu oburzał, twierdząc, że porównanie dwóch zjawisk/obiektów jest równoznaczne ze stwierdzeniem, że stwierdzeniem, że dane zjawiska/obiekty są identyczne, nawet jeśli była to tylko próba porównania, z której wnioski nie były przedstawione.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 26 wrz 2013, o 21:51 
Newbie

no niestety uważam i będę uważał że marnowanie życia jest trwanie w homoseksualizmie, ale nie mam sensu w walce o to kto ma racje ponieważ uważam to bez sensu, nie oceniam nikogo bo sam kiedyś byłem po drugiej stronie ale również ja wypraszam sobie obrażanie grupy pomoc2002(urządzania prowokacji dziennikarskich) i wyśmiewanie tego że chce zmienić swój homoseksualizm. To środowiska homoseksualne wchodzą z buciorami w moje życie i urządzając beznadziejne prowokacje dziennikarskie Fajnie co nie?;)
Moi drodzy kłamstwa na temat grupy wsparcia są były i będą, niestety świata się nie zmieni ale jest tyle literatury opisującej zmianę homoseksualizmu , tylu psychologów mówiących o tym że to nie jest normalne, genetyczne itp ale wy nadal trwacie przy swoim . A i nie mam zamiaru poprawiać swojego samopoczucia oceniając innych itp ponieważ mój drogi moje życie jest lepsze niż te które wiodłem kiedyś i teraz jestem naprawdę szczęśliwy.
Polecam wam naprawdę bardzo ciekawą literaturę Ardwega, Medingera!
Zapraszam was również na mojego bloga pomoc2002-pomagam.blog.pl, może znajdzie tam coś ciekawego i interesującego.

A i bym zapomniał jeszcze jeżeli chodzi o jakikolwiek zły dotyk to co piszesz jest kompletną bzdurą, zły dotyk to był jak mnie facet po jajach macał i wykorzystywał kiedy byłem właśnie po tej stronie co Ty jesteś , teraz nikt mi krzywdy nie robi i już tłumaczyć tego nie będe bo i tak będziesz trwał przy swoim!

Nieprzeczytany post: 27 wrz 2013, o 19:15 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Współczuję.... Katole wyprały mózg i najwidoczniej pustka została....A tan na serio, jesteś szczęśliwy ? Super. My też i też super. Nie propaguj jakiegoś "dziwactwa" tylko o to proszę :P ( Nie czytałem wątku tylko ostatnią wypowiedź)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]