PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 6 kwie 2020, o 13:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwna stronka
Nieprzeczytany post: 2 lut 2006, o 20:54 
Co o tym sądzicie? O takich świadectwach jak na tej stronce? http://zbawieni.blox.pl/

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 2 lut 2006, o 21:59 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Wierz mi na słowo, ciekawski, że nie chcesz mnie pytać o zdanie.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 00:04 
Rusałka
Awatar użytkownika

Blox ma to do siebie że pokazuje z jakich stron są wejścia. Mam nadzieję że nie przyjdą nas tutaj zbawiać na siłę.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 01:32 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

jedno słowo.

rzyg.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 01:42 
Rusałka
Awatar użytkownika

z pamiętnika młodego uzdrowiciela:

Cytuj:
Zadziwiająca ewolucja. Pamiętam, że w latach 90 zaczęto uczyć studentów medycyny, że homoseksualizm to nie choroba, a co najwyżej przypadłość. Pewnie uważasz to za postęp medycyny :)
W pewnym sensie rozumiem lekarzy - prosta reguła - "muszę zaakceptować to, czego nie mogę wyleczyć".
I dlatego potrzebna jest tu Boża interwencja, bo człowiek może sobie i innym tylko tłumaczyć, że wszystko jest ok, zachowania homoseksualne są wrodzone i naturalne dla pewnego odsetka populacji - to kompletna bzdura.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 01:50 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

http://www.apostazja.info/

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 02:07 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
pduncz pisze:
http://www.apostazja.info/

ale tak jak oni pisza nie dziala.
bylem u ksiedza proboszcza u siebie w parafii jakies 2 miesiace temu i mnie odprawil z kwitkiem (wczesniej pisalem do kurii i kuria zalecila mi zalatwienie tej sprawy u proboszcza). i teraz nie wiem co dalej, czy jeszcze raz do kurii uderzyc czy do jakiego biskupa?

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 02:19 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

cysiek pisze:
ale tak jak oni pisza nie dziala.

a ja tam nie odczuwam potrzeby. ochrzczony i skomunizowany i nawet obierzmowany jestem, ale nigdy w pełni świadomie i jako osoba pełnoletnia niczego nie podpisywałem, zatem nie czuję się w żaden sposób zobowiązany. też mogę założyć swoją sektę o ogłosić, że wszyscy automatycznie do niej przynależą, a jak komuś się nie podoba to niech wpłaci wypisowe w wysokości 100zł.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 lut 2006, o 03:12 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

pduncz pisze:
a ja tam nie odczuwam potrzeby.

no mi normalnie tez nie przeszkadzalo
ale w perspektywie ostatnich wydarzen to naprawde wolal bym do nich nieprzynalezec nie tylko "duchowo" ale i formalnie.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 14:37 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

"W pewnym sensie rozumiem lekarzy - prosta reguła - "muszę zaakceptować to, czego nie mogę wyleczyć". " Aha, i dlatego lekarze uznali, że rak, AIDS i ebola to nie choroby. Bardzo mądre wnioskowanie.

Nie martwcie się, już niedługo Jarosław i jego media uchylą dogmaty medyczne i wyleczą nas przez emitowanie słów Rydzyka 24h na dobę!

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 16:41 
Miło mi, że tak często jestem cytowany. A tak na poważnie powiem Wam, że rzeczywistość skutecznie pokazała nam, jak profesjonalnie zboczeni mogą być psycholodzy uważani za niepodważalne autorytety.
Dlatego też ja skromny absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego nie mam się czego wstydzić, wypowiadając się na tematy uzdrowienia czy orientacji seksualnej.
Widziałem ludzi uzdrawianych z nieuleczalnych chorób. Sam też doświadczylem uzdrowienia wielokrotnie.
Wierzę w to, co mówi Biblia:
Rzymian 1:25-32 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości;potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni,bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości.Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

I na tak niepodważalny autorytet się powołuję.

ps. Żeby wypisać się z kościoła katolickiego wystarczy iść do parafii i docisnąć odpowiednie osoby, żeby to zrobiły i nie ma bata. Muszą to zrobić na miejscu. Biskup nie jest do tego potrzebny.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 16:48 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

zbawieni pisze:

dla kogo autorytety dla tego autorytety
a w ogole co to sa niepodwazalne autorytety??? jakby takie istnialy to ludzkosc by na drzewach siedziala i zarla banany.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 17:09 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

zbawieni pisze:

Ja się też mogę na taki autorytet powołać. Pamiętam, jak w św. Janie raz zostałem po nieszporze i nagle słyszę głos od sklepienia: "Makaron, będzie spór o gaz z takim synem prezydentem Rosji i wielkie calamitates na Rzeczpospolitą spadną". Niestety, przed oblicze Najkaczniejszego mnie z tą wieścią nie puszczono. Mają teraz.

A te zalecenia "niepodważalnego autorytetu kolega stosuje?
Księga Kapłanska": "zwierząt mających rozdzielone kopyto i przeżuwających nie będziecie jedli: wielbłąd, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta -będzie dla was nieczysty; świstak, ponieważ przeżuwa,ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla was nieczysty;zając, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla wasnieczysty; wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto,ale nie przeżuwa - będzie dla was nieczysty"

Może kawałek chrupiącego świstaczka?

P.S.I. Też byłem świadkiem cudownych ozdrowień. Widziałem wiele osób, które wyszły z katolicyzmu.

Ostatnio zmieniony 4 lut 2006, o 17:47 przez Makaron, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 20:31 
[/quote]

A te zalecenia "niepodważalnego autorytetu kolega stosuje?
Księga Kapłanska": "zwierząt mających rozdzielone kopyto i przeżuwających nie będziecie jedli: wielbłąd, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta -będzie dla was nieczysty; świstak, ponieważ przeżuwa,ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla was nieczysty;zając, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla wasnieczysty; wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto,ale nie przeżuwa - będzie dla was nieczysty"
quote]

Warto rozumieć specyfikę Biblii, a potem ją ewentualnie z jako takim respektem cytować
[kolejny link usunięty]

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 4 lut 2006, o 20:34 
7z9 pisze:
a kogo obchodzi biblia? czy wszyscy muszą być do cholery katolikami? tak trudno sobie wbić do pustego łba, że polska nie jest państwem wyznaniowym i nie wszyscy muszą wierzyć w te bajeczki? głupota ludzka po prostu nie zna granic. to, że biblia traktuje jednych ludzi jako lepszych, a innych jako gorszych (również nie jeden człowiek w historii miał takie zapędy), nie znaczy że tak faktycznie jest.

i katolicy mają jeszcze czelność twierdzić, że geje się narzucają.

Biblia nie ocenia ludzi, tylko to co robią, a to już duża różnica. Bóg kocha każdego, ale nie toleruje grzechu i daje możliwość wyjścia z tego.

To że czegoś nie doświadczyłeś nie znaczy, że jest to bajka

[kolejny link usunięty]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]