PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 06:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 17:19 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:21
Posty: 12
Cześć,

Zaglądałem na forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się odezwać.
Nigdy nie poznałem nikogo o kim bym wiedział, że jest gejem, więc rejestracja na tym forum to dla mnie raczej nowe przeżycie. :oops:

Pozdrowienia z MiNI.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 18:05 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 sty 2012, o 16:13
Posty: 187
Ależ opąsowiał. :)

Witamy

_________________
"Bo od kota lepsze są już tylko 2 koty" - kolega Przemek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 18:25 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Lepiej późno niż wcale :)

Jesteś na I roku?

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 18:38 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:21
Posty: 12
Pierwszym, tylko że magisterskich. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 18:53 
Offline
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 kwie 2005, o 23:28
Posty: 1743
Lokalizacja: Jedyna słuszna strona Wisły
Witamy!

_________________
We have to make books cool again. If you go home with somebody and they don't have books - don't fuck them.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 19:33 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Nigdy nie poznałeś nikogo, o kim byś wiedział, że jest gejem? Te inżynierskie studia spędziłeś na Antarktydzie? A ten pierwszy rok magisterskich to dopiero się zaczyna, czy robiłeś z jakiegoś zaocznie z oddziału zamkniętego?
Jak tak sobie pomyślę, to gdybym nie miał znajomych gejów, którzy przyprowadzają innych znajomych gejów ani nie udzielał się na żadnym forum dla gejów, to w Warszawie i tak co jakiś czas spotykałbym ludzi, którzy twierdzą, że są homoseksualni. Choć może w niektórych przypadkach nie twierdziliby tego, ale byłoby dla mnie oczywiste, że gejami są.

Tak czy inaczej, witamy i życzymy mocnych wrażeń :P.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 19:39 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:21
Posty: 12
Chlopiec pisze:
Nigdy nie poznałeś nikogo, o kim byś wiedział, że jest gejem? Te inżynierskie studia spędziłeś na Antarktydzie?

Coś koło tego, nie jestem zbytnio towarzyski i nie zdarzyło mi się trafić na nikogo takiego. :X

Cytuj:
A ten pierwszy rok magisterskich to dopiero się zaczyna, czy robiłeś z jakiegoś zaocznie z oddziału zamkniętego?

No, pierwszy semestr już prawie za mną. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 19:41 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Chlopiec pisze:
Jak tak sobie pomyślę, to gdybym nie miał znajomych gejów, którzy przyprowadzają innych znajomych gejów ani nie udzielał się na żadnym forum dla gejów, to w Warszawie i tak co jakiś czas spotykałbym ludzi, którzy twierdzą, że są homoseksualni. Choć może w niektórych przypadkach nie twierdziliby tego, ale byłoby dla mnie oczywiste, że gejami są.
Jeśli się prowadzi mało intensywne życie towarzyskie, np. nie wychodzi poza krąg znajomych ze szkoły średniej, to tak się może stać.

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 22:26 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Smith pisze:
Chlopiec pisze:
Jak tak sobie pomyślę, to gdybym nie miał znajomych gejów, którzy przyprowadzają innych znajomych gejów ani nie udzielał się na żadnym forum dla gejów, to w Warszawie i tak co jakiś czas spotykałbym ludzi, którzy twierdzą, że są homoseksualni. Choć może w niektórych przypadkach nie twierdziliby tego, ale byłoby dla mnie oczywiste, że gejami są.
Jeśli się prowadzi mało intensywne życie towarzyskie, np. nie wychodzi poza krąg znajomych ze szkoły średniej, to tak się może stać.

Wydawało mi się, że w obecnych czasach, gdy bardzo duża część homoseksualnej młodzieży nie boi się wyoutować, trudno jest w Warszawie nie trafić na osoby jawnie homoseksualne. Nawet jeśli prowadzi się życie towarzyskie ograniczone do znajomych ze szkoły średniej, to oni prawdopodobnie prowadzą nieco inne i można natrafić na nich z ich znajomymi, a wtedy też jest szansa na znalezienie kogoś otwarcie homoseksualnego.
Poza tym skoro Aantr studiował inżyniersko, to chyba nie miał w grupach studenckich samych znajomych z liceum. Na wydziałach też bywają osoby jawnie homoseksualne, a znajomi z wydziału nawet jeśli są hetero (lub tak udają) to też mogą mieć homo znajomych.

Niemniej, skoro Aantr twierdzi, że nikogo takiego świadomie nie znał, no to zapewne tak jest. Ciekawe, jak Ci się spodoba świat, w którym zaczynasz nabierać świadomości, że osoby o podobnych skłonnościach do Twoich Cię otaczają.

I zaraz zaraz.. tak sobie wykombinowałem, że Aantr musi być w takim razie wolny! Chyba że związał się z kimś, kto twierdzi, że nie jest gejem ale i tak woli chłopaków, albo związał się z dziewczyną. Albo Aantr też jest dziewczyną...

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:09 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 9 maja 2013, o 22:44
Posty: 13
Nie róbcie tragedii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:09 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2012, o 15:52
Posty: 537
Lokalizacja: Warszawa(Ursynów)
aantr pisze:
Cześć,

Zaglądałem na forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się odezwać.
Nigdy nie poznałem nikogo o kim bym wiedział, że jest gejem, więc rejestracja na tym forum to dla mnie raczej nowe przeżycie. :oops:

Pozdrowienia z MiNI.



Cześć :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:28 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
gatinho pisze:
Nie róbcie tragedii.

Ale jak nie ma chłopaka, to to nie jest tragedia... tylko wręcz przeciwnie :P

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:34 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2012, o 15:52
Posty: 537
Lokalizacja: Warszawa(Ursynów)
aaaa, święte słowa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:44 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:21
Posty: 12
Chlopiec pisze:
Smith pisze:
Chlopiec pisze:
Jak tak sobie pomyślę, to gdybym nie miał znajomych gejów, którzy przyprowadzają innych znajomych gejów ani nie udzielał się na żadnym forum dla gejów, to w Warszawie i tak co jakiś czas spotykałbym ludzi, którzy twierdzą, że są homoseksualni. Choć może w niektórych przypadkach nie twierdziliby tego, ale byłoby dla mnie oczywiste, że gejami są.
Jeśli się prowadzi mało intensywne życie towarzyskie, np. nie wychodzi poza krąg znajomych ze szkoły średniej, to tak się może stać.

Wydawało mi się, że w obecnych czasach, gdy bardzo duża część homoseksualnej młodzieży nie boi się wyoutować, trudno jest w Warszawie nie trafić na osoby jawnie homoseksualne. Nawet jeśli prowadzi się życie towarzyskie ograniczone do znajomych ze szkoły średniej, to oni prawdopodobnie prowadzą nieco inne i można natrafić na nich z ich znajomymi, a wtedy też jest szansa na znalezienie kogoś otwarcie homoseksualnego.
Poza tym skoro Aantr studiował inżyniersko, to chyba nie miał w grupach studenckich samych znajomych z liceum. Na wydziałach też bywają osoby jawnie homoseksualne, a znajomi z wydziału nawet jeśli są hetero (lub tak udają) to też mogą mieć homo znajomych.

Niestety u mnie żaden taki się nie trafił. Albo go nie zauważyłem. ;P

Cytuj:
Niemniej, skoro Aantr twierdzi, że nikogo takiego świadomie nie znał, no to zapewne tak jest. Ciekawe, jak Ci się spodoba świat, w którym zaczynasz nabierać świadomości, że osoby o podobnych skłonnościach do Twoich Cię otaczają.

Zawsze sądziłem, że pewnie poznałem sporo takich osób, jednak tak jak ja siedziały cicho i bały się do tego przyznać. Zazwyczaj jednak nawet jeśli kogoś o to podejrzewałem, wychodziło na to, że się mylę.

Cytuj:
I zaraz zaraz.. tak sobie wykombinowałem, że Aantr musi być w takim razie wolny!

Świetna dedukcja Watsonie. :P

Cytuj:
Chyba że związał się z kimś, kto twierdzi, że nie jest gejem ale i tak woli chłopaków, albo związał się z dziewczyną. Albo Aantr też jest dziewczyną...

WUT :byodood:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Hi
Nieprzeczytany post: 9 cze 2013, o 23:47 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
aantr pisze:
Cytuj:
Chyba że związał się z kimś, kto twierdzi, że nie jest gejem ale i tak woli chłopaków, albo związał się z dziewczyną. Albo Aantr też jest dziewczyną...

WUT :byodood:
Natura zna takie przypadki. PWG też.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group