PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 04:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 18 maja 2013, o 14:30 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
gatinho pisze:
To że forum nie prowadzi działalności jako forum jest jasne. Właśnie zastanawiam się jakie są wygodniejsze metody i dlaczego. Rozumiem, jeśli mówimy o ludziach, którzy się poznali tutaj - na tym forum, a teraz w inny sposób utrzymują kontakty. Ale jeśli ktoś nowy wchodzi do środowiska (a właściwie próbuje), to tutaj gramy w otwarte karty: młodzi, piękni, inteligentni i homoseksualni studenci Politechniki Warszawskiej :wink: A na facebooku na przykład da się wejść do środowiska?
Do "środowiska" można śmiało wejść, przychodząc na organizowane od czasu do czasu zloty lub znacznie częstsze wyjścia, które często są reklamowane w Hydeparku :) Samemu też można coś zaproponować, oby tylko dobrze zareklamować :P

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 18 maja 2013, o 14:47 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Facebook to teraz wygodniejsza metoda. Wystarczy, że znasz przynajmniej jednego geja, który zna jakiegoś innego. Na pewno w końcu trafi się taki, który zna więcej osób. Wystarczy wejść na profil takiego i prawdopodobnie około połowy jego znajomych chłopaków, to będą inni geje. I będą to geje ze swoimi zdjęciami, informacjami o tym co lubią, gdzie bywają, itd. Informacje te są na fb zgromadzone w znacznie bardziej skatalogowany sposób niż na forum i są łatwiej dostępne. Alternatywnie możesz też wejść na jakiś facebookowy profil z ładnymi chłopakami i tam znajdować chłopaków którzy lajkują lub na jakiś politechniczny i tam też przeglądać profile (po profilach z dużą skutecznością da się oceniać orientację użytkownika).
Tak czy inaczej - znalezienie jednego geja ze znajomymi gejami rozwiązuje cały problem, bo nawet jeśli sam ich dalej nie będziesz szukał, to facebook będzie Ci ich podpowiadał.
I jeszcze jedna zaleta - w przeciwieństwie do forum, jeśli ktoś napisze Ci na Twojej tablicy na FB coś co Ci się nie podoba, to możesz to sobie sam usunąć. A na forum nie jest to takie oczywiste.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 18 maja 2013, o 15:10 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 9 maja 2013, o 22:44
Posty: 13
To pięknie. Zakładam fejsa. Że niby niepotrzebne... taa. A myślałem, że oszukam system :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 18 maja 2013, o 15:39 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
gatinho pisze:
To pięknie. Zakładam fejsa. Że niby niepotrzebne... taa. A myślałem, że oszukam system :wink:

Ja jeszcze wytrzymuję bez, ale zaczyna się robić absurdalnie, bo jeśli chcę się dowiedzieć, czy ktoś ze znajomych gdzieś idzie, to muszę pytać tych, co mają konto na FB. Albo jak już ja coś organizuję, to wszyscy się dogadują na FB, a ja zostaję poinformowany tylko o rezultacie "negocjacji". Brak FB chyba już zbytnio wyklucza z życia towarzyskiego.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 20 maja 2013, o 06:41 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, o 10:19
Posty: 1318
Lokalizacja: WAWA
gatinho pisze:
Chlopiec pisze:
Facebook to teraz wygodniejsza metoda. Wystarczy, że znasz przynajmniej jednego geja, który zna jakiegoś innego.

To że forum nie prowadzi działalności jako forum jest jasne. Właśnie zastanawiam się jakie są wygodniejsze metody i dlaczego.

Chłopiec napisał, jakie są wygodniejsze metody i dlaczego; ja tylko dodam, że poznawanie kogoś na forum zajmuje więcej czasu, ale lepiej też można kogoś takiego poznać - przed nawiązaniem kontaktu. Wypowiedzi dłuższe i bardziej na jakiś temat, czyli: dowiaduję się, co myślisz, a nie tylko, co lubisz.

Ale może to już nieprawda. A może też nieważne. Czyli: idzie w złym kierunku :)

_________________
Даже если вам немного за тридцать
Есть надежда выйти замуж за принца


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 gru 2013, o 00:08 
Offline
Newbie

Rejestracja: 10 lis 2013, o 22:47
Posty: 6
a ja , skoro szczerze się dyskutuje na forum, powiem czuję się bardzo samotny, nieszczęśliwy, nie mam z kim pójść pogadać, poprzytulać się i wychylić drinka. same smutki dookoła... chciałem zapytać czy jest ktoś z wainsu? :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 gru 2013, o 00:21 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2009, o 00:55
Posty: 773
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz
Panoz pisze:
a ja , skoro szczerze się dyskutuje na forum, powiem czuję się bardzo samotny, nieszczęśliwy, nie mam z kim pójść pogadać, poprzytulać się i wychylić drinka. same smutki dookoła... chciałem zapytać czy jest ktoś z wainsu? :oops:

nie marudź, przyjdź jutro na zlot.
w wątku zlot grudiowy 2013 Kashira napisał gdzie czeka i nawet instrukcję fotograficzną zamieścił. Przyjdź i nie martw się :-)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 gru 2013, o 00:23 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2011, o 11:28
Posty: 435
Zapraszam, na bank będzie bardzo miło ;) PWGAY-czycy uwierz, że z innych wydziałów też są fajni ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 gru 2013, o 11:00 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2012, o 15:52
Posty: 537
Lokalizacja: Warszawa(Ursynów)
Panoz pisze:
a ja , skoro szczerze się dyskutuje na forum, powiem czuję się bardzo samotny, nieszczęśliwy, nie mam z kim pójść pogadać, poprzytulać się i wychylić drinka. same smutki dookoła... chciałem zapytać czy jest ktoś z wainsu? :oops:



Wyczuwam wysoki brak "have some fun"! Źle, źle, źle!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 13 gru 2013, o 11:29 
Offline
Mistrz

Rejestracja: 17 lis 2011, o 15:58
Posty: 73
Panoz pisze:
chciałem zapytać czy jest ktoś z wainsu? :oops:

A i owszem, ja jestem z wainsu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group