PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 10:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:09 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
Co do homofobii. Jak ktos szerzy antygejowskie poglądy raczej do outingu tym nie zachęca. I niezaleznie czy jego stereotyp wynika z czystaj niewiedzy czy nienawiści (np zostal skrzywdzony przez jakąś ciotę), czy tez wyparcia - zwykle w tym stereotypie trwa. I powiem Ci, że zdumiewające i nieprzewidywalne sa reakcje osob nieraz naprawdę antyhomoseksulalnych gdy w końcu namacalnie poznają otwartego geja. Bo zwykle jest to dla nich szok. Ale samemu dokonując outu trzeba byc na rózne reakcje, czy prowokacje przygotowanym. Homoseksualista spokojny i pewny siebie budzi raczej respekt niz agresję, znerwicowany - stereotyp potwierdza.

Niemniej najlepiej zbudowac sobie pozycję jako człowiek, kumpel, przyjaciel a potem doknonac outu niż odwrotnie. Czego nie rozumieją zarówno aktywiści z Waszej uczelni jak i polotycy - robąc z homoseksualismu swoj transparent i nie rozumiejąc, ze homoseksualizm nie kręci niemal nikogo oprocz gejow.

To tak sobie offtopicznie - skoro przy outingu i homofobii jesteśmy.

izotop pisze:
nowy pisze:
wspomniałeś o jednym geju u Ciebie na roku, a czy ten gej jest na Twoim wydziale

Na moim. Myślisz ze to ten sam?
W którymś z matrixów na pewno. :devil:

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:12 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Jeśli ten gej jest na Twoim wydziale to go nie znam, ten mój jest na polonistyce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:13 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 paź 2005, o 15:39
Posty: 933
Lokalizacja: Tajne/poufne
Passereau pisze:
Ale za co... za co :D ?
Za darmo, a co! :P
Szamot pisze:
Niemniej najlepiej zbudowac sobie pozycję jako człowiek, kumpel, przyjaciel a potem doknonac outu niż odwrotnie.
To prawda, niemniej nie w stosunku do każdego takie działanie daje efekty (No bo to pedał jest…, nawet jeśli się zna kogoś kilka lat i to nie jako gej, tylko jako kolega z roku).

_________________
Nie będziemy tego poprawiać. Wszyscy tak robią!
Ludzie się naoglądali telewizji HD i teraz chcą nie wiadomo czego…


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:17 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Artill a tak z ciekawości jakie negatywne sytuacje Cię spotkały po coming oucie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:28 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, o 23:14
Posty: 635
Lokalizacja: Geodezja i Kartografia
artiil pisze:
Szamot pisze:
Niemniej najlepiej zbudowac sobie pozycję jako człowiek, kumpel, przyjaciel a potem doknonac outu niż odwrotnie.
To prawda, niemniej nie w stosunku do każdego takie działanie daje efekty (No bo to pedał jest…, nawet jeśli się zna kogoś kilka lat i to nie jako gej, tylko jako kolega z roku).
Ja na szczęście stosując tę technikę zawsze dobrze na tym wychodziłem po poinformowaniu danej jednostki o moim homoseksualizmie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:30 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 paź 2005, o 15:39
Posty: 933
Lokalizacja: Tajne/poufne
nowy pisze:
Artill a tak z ciekawości jakie negatywne sytuacje Cię spotkały po coming oucie?
Och, w perspektywie „mordobicia”, to zasadniczo nic wielkiego, jednak nie były to rzeczy przyjemne. Kilku bliskich znajomych okazało się niezdolnych do przekroczenia pewnych barier, przez co nasze drogi dość szybko i trwale rozeszły się. Przez kilka miesięcy byłem też obiektem niewybrednych żartów i plotek na swój temat, oczywiście nigdy prosto w twarz (poza jednym typem, który się mocno spił na dniu Wydziału i latał z jęzorem po całym terenie festynu). Fizycznie nic, szczęśliwie, się nie stało, ale to z pewnością zasługa grona osób, które jawnie wtedy mnie wsparły i starały się hamować co poniektórych. Z czasem sprawa przycichła i tyle.

_________________
Nie będziemy tego poprawiać. Wszyscy tak robią!
Ludzie się naoglądali telewizji HD i teraz chcą nie wiadomo czego…


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 19:56 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
Szamot, i widzisz, to jest właśnie to co budzi moje wątpliwości, jak się jest tym z "dołu" grupy to będzie się gejem szykanowanym.

I co ciekawe Szamot, ja ciebie tez znam (ale tylko z widzenia). Sami swoi na tym świecie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 20:03 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
Jak byli niezdolni - to znaczy nie byli bliscy.

Tak sobie wspominam sprzed lat swój pierwszy w życiu out. W momencie dośc silnego dołka spontanicznie przy wódce zoutowalem sie przed kolegą z klasy. Pamiętam jak dziś było to w piątek przed weekendem. W poniedzialek w szkole bylo między nami jakoś dziwnie. Póki nie podszedłem i nie powiedzialem mu (zgodnie z prawdą), że kompletnie nie jest w moim typie. Dopiero wtedy chłopaka odpuścilo. Różne bywaja motywy niekpokoju. Nieraz oni nic do nas osobiście nie mają tylko się naprawdę boją...
Co ciekawe ostatni raz się z tym kolegą (a w sumie przyjacielem) spotkaliśmy w klubie gejowskim w którym był pierwszy i jak okazało się ostatni raz. Zapraszał mnie na swój ślub i zboczyliśmy do City.

Hmmm, ale się wpisałem z tym wspomnieniem...

PS. Jak z widzenia - to nie znasz :)
Ale skąd nie-znasz jeśli można spytać? ;-)

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 20:10 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
izotop sprawdź PW :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 20:31 
Offline
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2008, o 02:16
Posty: 789
Lokalizacja: elektryczny
izotop pisze:
I co ciekawe Szamot, ja ciebie tez znam (ale tylko z widzenia). Sami swoi na tym świecie...

poznałeś po avatarze? ; DDDD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 20:33 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Szamot pisze:
Tak sobie wspominam sprzed lat swój pierwszy w życiu out. W momencie dośc silnego dołka spontanicznie przy wódce zoutowalem sie przed kolegą z klasy. Pamiętam jak dziś było to w piątek przed weekendem. W poniedzialek w szkole bylo między nami jakoś dziwnie. Póki nie podszedłem i nie powiedzialem mu (zgodnie z prawdą), że kompletnie nie jest w moim typie.
Hmmmm... to może ten, któremu ja się wyoutowałem konsekwentnie mnie unikał, dlatego że powiedziałem mu, że mi się bardzo podoba :P

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 31 paź 2011, o 22:55 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 maja 2006, o 22:52
Posty: 390
Ja długo nie mialem odwagi przyznawac się tym, którzy mi sie podobali. Nie mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć im, ze nie są zagrożeni. Chocby lubieznym spojrzeniem. A chodzilo mi o to, by ci co się dowiedzą nie odczuli róznicy.

A wracając do plotek - plotki zawsze będą. Wystarczyło ostatnio, żeby jeden z kolegów z pracy mnie podwiózł samochodem, by pewna część firmy zaczęła trąbić o naszym rzekomym romansie.
W sumie pochlebia mi to nawet, bo gość całkiem przystojny - jemu zapewne mniej, bo gejem raczej nie jest...

_________________
- kochanie, włóż od tyłu
- żółw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 1 lis 2011, o 00:01 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Szamot pisze:
Ja długo nie mialem odwagi przyznawac się tym, którzy mi sie podobali. Nie mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć im, ze nie są zagrożeni.
To ja nie mam w zwyczaju się outować. To był wyjątek, właśnie dlatego że zbytnio mi zależało na tym chłopaku. Niemniej mógł się czuć w pełni bezpieczny z mojej strony... nawet mimo że powiedziałem mu to w połowie wyjazdu, w trakcie którego miałem z nim pokój sam-na-sam. :P

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 1 lis 2011, o 00:05 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
no to ładne historie. Ja takich nie mam. Na szczęście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 1 lis 2011, o 00:20 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
izotop pisze:
no to ładne historie. Ja takich nie mam. Na szczęście.
Ale to są w pewnym sensie dobre historie. U Szamota historie pozytywnego outowania. U mnie - zauroczenia się chłopakiem, tylko i wyłącznie ze względu na jego mózg. W moim mniemaniu, ta moja - nawet mimo że skończyła się nie tak pozytywnie jak w romansach, była piękna, bo dosyć niecodzienna.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group