PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 09:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 20:58 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
Witajcie, co prawda jestem z dość konkurencyjnej "chómanistycznej" uczelni ale nie da rady inaczej.

ÓW jest kompletnie homofobiczne wiec tam takie forum jak wasze nie ma racji bytu bo nie było by miejscem dyskusji a miejscem.. wyszukiwania ofiar.

Sam jeszcze mam dość kiepska sytuacje towarzyską na roku wiec nie jest najlepiej, ale dzięki dwóm znajomym z tego forum może i tu będę mógł się czasem swobodnie wypowiedzieć w gronie studentów. A studiuje kierunek dość zbliżony do politechniki wiec nie jest ze mną tak najgorzej i mam nadzieję ze konkurencji nie przetrzebicie już na samym wstępie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:05 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2008, o 19:04
Posty: 308
hejkoza,

miło, że przyszedłeś. bardzo mile witamy chómanistów, niektórzy z nasz wszakże też nimi są. a jaką dziedziną chómanizmó się zajmujerz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:07 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
ja pisałem humanista że mnie żaden.

Gospodarka przestrzenna :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:14 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2008, o 19:04
Posty: 308
OMG. trzeba było iść na jakąś filologię - tam nie ma mowy o homofobii, bo poza dziewczynami, jesteś wśród swoich :) u nas wszelako obowiązuje wolność wypowiedzi, więc śmiało możesz się wypowiadać na jakie tylko chcesz tematy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:17 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
Wiecie, jest jeden gejek u mnie na roku ale straszny burak. Wiec z nim nie rozmawiam.
Sa pewnie i na młodszych rocznikach ale co ja tam mogę, taki piernik,...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:22 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
ÓW wita! :D przejmiemy to forum 8) ;)

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:25 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2004, o 16:37
Posty: 2631
Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
póki co to na UW się zarejestrowała organizacja studencka LGBTQ, co na PW nie jest możliwe od lat - i to zarówno z powodu sprzeciwu władz uczelni, samorządu studentów jak i z powodu niechęci samych studentów LGBTQ do powołania takiej organizacji - więc nie wiem, dlaczego UW uznajesz za homofobiczne w większym stopniu niż PW. poza tym to nie jest uczelnia humanistyczna.

_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:26 
Offline
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2008, o 19:04
Posty: 308
no tak, bo jesteś odizolowany od całego tętniącego tęczowym życiem kampusu głównego :) ale tutaj na pewno szybko się zadomowisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:31 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
Cytuj:
póki co to na UW się zarejestrowała organizacja studencka LGBTQ


Do której należeć = wyrok śmierci wykonany przez innych studentów. Ponadto forma działalności tej organizacji mi nie odpowiada. Jest zbyt agresywna.

Cytuj:
dlaczego UW uznajesz za homofobiczne w większym stopniu niż PW
Dlatego że skrajności jakie tu panują sa znacznie większe. Wiesz byłem świadkiem rozmowy "pedały do gazu, wyplenić to gówno ze świata". W takiej atmosferze miałbyś ochotę do bycia gejem? nie sądzę. I nie zamierza też się poświęcać w imię tej idei - a to dlatego ze jestem jednostka na roku na straconej pozycji towarzyskiej a moja popularność jest tak niska że będąc z 48 osobami na roku w ciągu dnia potrafię z nikim nie rozmawiać. Jeszcze rok, grupa (studentów z mego roku) się rozwiąże i będzie spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:41 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, o 23:14
Posty: 635
Lokalizacja: Geodezja i Kartografia
Cześć kolego - szybko się zarejestrowałeś ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:43 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
W dzisiejszych czasach konieczne są szybkie decyzje i reakcje. Na pewne rzeczy nie ma czasu. trza iść do przodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:48 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2004, o 16:37
Posty: 2631
Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
mhm, ja studiowałem na archeologii, gdzie jest sporo prawicowych freaków i jakoś nie miałem problemów. jest też na uw sporo wykładowców, którzy nie robią tajemnicy z tego, że są gej/les. a już np. polonistyka albo ikp to naprawdę są zagłębia. no i takie kierunki jak np. gender studies.

jakbyś osobie od "pedały do gazu, wyplenić to gówno ze świata" powiedział, że jesteś gejem, taki tekst cię obraża i nie życzysz sobie, żeby w twojej obecności tak mówiono, to następnym razem pewnie by się z 5 razy zastanowiła, zanim by coś takiego powiedziała.

_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:52 
Offline
Mistrz-Magik ;)

Rejestracja: 30 paź 2011, o 20:49
Posty: 425
Cytuj:
powiedział, że jesteś gejem, taki tekst cię obraża i nie życzysz sobie, żeby w twojej obecności tak mówiono, to następnym razem pewnie by się z 5 razy zastanowiła, zanim by coś takiego powiedziała.


Musiał byś to usłyszeć, i gwarantuje Ci ze nie zastanowiła by się tylko by miał w najlepszym wypadku limo pod okiem. Wystarczy ze jako "nie geja" ludzie mnie traktują dość... nisko. Homofoby na moim wydziale chodzą stadami.

Generalnie wynika to tez z tego że ja nie jestem wylansowany. Gdybym był wylansowany i miał jakieś grono wsparcia na roku to mógłbym ryzykować a tak, lepiej się nie wychylać, bo głowę stracę. Ciężko pracuje na te studia, zależy mi i nie chce tego stracić.

Podsumowując poświęcam swoje życie prywatne i towarzyskie dla kariery, taka rzeczywistość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 21:56 
Offline
Czarownica nie z tej Ziemi

Rejestracja: 3 kwie 2011, o 16:09
Posty: 663
Hej, to od razu tylko wspomnę żebyś nie musiał dowiadywać się od innych co o mnie myślą, czyli wg większości tutaj jestem mruk, cham, psychol, mam dziwne poglądy, jestem wygadany tylko w świecie wirtualnym i lepiej mnie unikać jak to robią wszyscy na tym forum :/ :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ÓW
Nieprzeczytany post: 30 paź 2011, o 22:00 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2004, o 16:37
Posty: 2631
Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
imho przesadzasz. środowisko uniwersyteckie to naprawdę jest chyba jednym z bardziej otwartych i tolerancyjnych, chyba że trafisz na jakichś totalnych freaków. ja znam wielu studentów z uw i to zarówno chłopaków i dziewczyn, którzy są całkowicie otwarci co do swojej orientacji i nie mieli z tego powodu problemów ani nie byli zmuszeni do ukrywania się czy jakiejś konspiracji. może trochę otwartości i zaufania do ludzi, bo to naprawdę szkoda sobie rujnować życie z powodu obaw, które nie znajdują pokrycia w rzeczywistości.

_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group