PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

ÓW
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=19&t=3313
Strona 1 z 4

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 20:58 ]
Tytuł:  ÓW

Witajcie, co prawda jestem z dość konkurencyjnej "chómanistycznej" uczelni ale nie da rady inaczej.

ÓW jest kompletnie homofobiczne wiec tam takie forum jak wasze nie ma racji bytu bo nie było by miejscem dyskusji a miejscem.. wyszukiwania ofiar.

Sam jeszcze mam dość kiepska sytuacje towarzyską na roku wiec nie jest najlepiej, ale dzięki dwóm znajomym z tego forum może i tu będę mógł się czasem swobodnie wypowiedzieć w gronie studentów. A studiuje kierunek dość zbliżony do politechniki wiec nie jest ze mną tak najgorzej i mam nadzieję ze konkurencji nie przetrzebicie już na samym wstępie.

Autor:  ombre [ 30 paź 2011, o 21:05 ]
Tytuł:  Re: ÓW

hejkoza,

miło, że przyszedłeś. bardzo mile witamy chómanistów, niektórzy z nasz wszakże też nimi są. a jaką dziedziną chómanizmó się zajmujerz?

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 21:07 ]
Tytuł:  Re: ÓW

ja pisałem humanista że mnie żaden.

Gospodarka przestrzenna :)

Autor:  ombre [ 30 paź 2011, o 21:14 ]
Tytuł:  Re: ÓW

OMG. trzeba było iść na jakąś filologię - tam nie ma mowy o homofobii, bo poza dziewczynami, jesteś wśród swoich :) u nas wszelako obowiązuje wolność wypowiedzi, więc śmiało możesz się wypowiadać na jakie tylko chcesz tematy!

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 21:17 ]
Tytuł:  Re: ÓW

Wiecie, jest jeden gejek u mnie na roku ale straszny burak. Wiec z nim nie rozmawiam.
Sa pewnie i na młodszych rocznikach ale co ja tam mogę, taki piernik,...

Autor:  Smith [ 30 paź 2011, o 21:22 ]
Tytuł:  Re: ÓW

ÓW wita! :D przejmiemy to forum 8) ;)

Autor:  cysiek [ 30 paź 2011, o 21:25 ]
Tytuł:  Re: ÓW

póki co to na UW się zarejestrowała organizacja studencka LGBTQ, co na PW nie jest możliwe od lat - i to zarówno z powodu sprzeciwu władz uczelni, samorządu studentów jak i z powodu niechęci samych studentów LGBTQ do powołania takiej organizacji - więc nie wiem, dlaczego UW uznajesz za homofobiczne w większym stopniu niż PW. poza tym to nie jest uczelnia humanistyczna.

Autor:  ombre [ 30 paź 2011, o 21:26 ]
Tytuł:  Re: ÓW

no tak, bo jesteś odizolowany od całego tętniącego tęczowym życiem kampusu głównego :) ale tutaj na pewno szybko się zadomowisz.

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 21:31 ]
Tytuł:  Re: ÓW

Cytuj:
póki co to na UW się zarejestrowała organizacja studencka LGBTQ


Do której należeć = wyrok śmierci wykonany przez innych studentów. Ponadto forma działalności tej organizacji mi nie odpowiada. Jest zbyt agresywna.

Cytuj:
dlaczego UW uznajesz za homofobiczne w większym stopniu niż PW
Dlatego że skrajności jakie tu panują sa znacznie większe. Wiesz byłem świadkiem rozmowy "pedały do gazu, wyplenić to gówno ze świata". W takiej atmosferze miałbyś ochotę do bycia gejem? nie sądzę. I nie zamierza też się poświęcać w imię tej idei - a to dlatego ze jestem jednostka na roku na straconej pozycji towarzyskiej a moja popularność jest tak niska że będąc z 48 osobami na roku w ciągu dnia potrafię z nikim nie rozmawiać. Jeszcze rok, grupa (studentów z mego roku) się rozwiąże i będzie spokój.

Autor:  Błażej [ 30 paź 2011, o 21:41 ]
Tytuł:  Re: ÓW

Cześć kolego - szybko się zarejestrowałeś ;P

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 21:43 ]
Tytuł:  Re: ÓW

W dzisiejszych czasach konieczne są szybkie decyzje i reakcje. Na pewne rzeczy nie ma czasu. trza iść do przodu.

Autor:  cysiek [ 30 paź 2011, o 21:48 ]
Tytuł:  Re: ÓW

mhm, ja studiowałem na archeologii, gdzie jest sporo prawicowych freaków i jakoś nie miałem problemów. jest też na uw sporo wykładowców, którzy nie robią tajemnicy z tego, że są gej/les. a już np. polonistyka albo ikp to naprawdę są zagłębia. no i takie kierunki jak np. gender studies.

jakbyś osobie od "pedały do gazu, wyplenić to gówno ze świata" powiedział, że jesteś gejem, taki tekst cię obraża i nie życzysz sobie, żeby w twojej obecności tak mówiono, to następnym razem pewnie by się z 5 razy zastanowiła, zanim by coś takiego powiedziała.

Autor:  izotop [ 30 paź 2011, o 21:52 ]
Tytuł:  Re: ÓW

Cytuj:
powiedział, że jesteś gejem, taki tekst cię obraża i nie życzysz sobie, żeby w twojej obecności tak mówiono, to następnym razem pewnie by się z 5 razy zastanowiła, zanim by coś takiego powiedziała.


Musiał byś to usłyszeć, i gwarantuje Ci ze nie zastanowiła by się tylko by miał w najlepszym wypadku limo pod okiem. Wystarczy ze jako "nie geja" ludzie mnie traktują dość... nisko. Homofoby na moim wydziale chodzą stadami.

Generalnie wynika to tez z tego że ja nie jestem wylansowany. Gdybym był wylansowany i miał jakieś grono wsparcia na roku to mógłbym ryzykować a tak, lepiej się nie wychylać, bo głowę stracę. Ciężko pracuje na te studia, zależy mi i nie chce tego stracić.

Podsumowując poświęcam swoje życie prywatne i towarzyskie dla kariery, taka rzeczywistość.

Autor:  nowy [ 30 paź 2011, o 21:56 ]
Tytuł:  Re: ÓW

Hej, to od razu tylko wspomnę żebyś nie musiał dowiadywać się od innych co o mnie myślą, czyli wg większości tutaj jestem mruk, cham, psychol, mam dziwne poglądy, jestem wygadany tylko w świecie wirtualnym i lepiej mnie unikać jak to robią wszyscy na tym forum :/ :?

Autor:  cysiek [ 30 paź 2011, o 22:00 ]
Tytuł:  Re: ÓW

imho przesadzasz. środowisko uniwersyteckie to naprawdę jest chyba jednym z bardziej otwartych i tolerancyjnych, chyba że trafisz na jakichś totalnych freaków. ja znam wielu studentów z uw i to zarówno chłopaków i dziewczyn, którzy są całkowicie otwarci co do swojej orientacji i nie mieli z tego powodu problemów ani nie byli zmuszeni do ukrywania się czy jakiejś konspiracji. może trochę otwartości i zaufania do ludzi, bo to naprawdę szkoda sobie rujnować życie z powodu obaw, które nie znajdują pokrycia w rzeczywistości.

Strona 1 z 4 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/