PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 13 lis 2019, o 08:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 18:26 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam!

Postanowiłem się tutaj zarejestrować, ponieważ już dawno odczuwałem potrzebę porozmawiania na pewne tematy z ludźmi, ale niestety w środowisku homoseksualistów trudno znaleźć kogoś normalnego (chodzi mi na przykład o czaty - gdzie jak wiadomo czai się patologia i prostytucja), natomiast wiem, że tu znajdę inteligentnych, młodych i mądrych ludzi.

Pozdrawiam wszystkich :)

Pasza

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:06 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Pasza pisze:
trudno znaleźć kogoś normalnego
Wiedz, że tu też całkiem łatwo znaleźć kogoś nienormalnego.
Cytuj:
Pasza
Czyli, jeśli będę głodny, to będę mógł liczyć na to, że mnie zaspokoisz? :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:12 
Użytkownik
Awatar użytkownika

No cóż, raczej sądzę, że jest co do tego mniejsze prawdopodobieństwo na forum, gdzie udzielają się młodzi, kształcący się lub wykształceni ludzie niż na jakimś czacie, gdzie siedzą niezaspokojone 40-letnie byki. :)

A z tą paszą... hmm... zawsze jestem hojny i chętnie podzielę się jedzeniem w lodówce, a mój nick wziął się od rosyjskiego odpowiednika mojego imienia ^^

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:24 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Pasza pisze:
No cóż, raczej sądzę, że jest co do tego mniejsze prawdopodobieństwo na forum, gdzie udzielają się młodzi, kształcący się lub wykształceni ludzie niż na jakimś czacie, gdzie siedzą niezaspokojone 40-letnie byki. :)

To prawda. Ale ponieważ ludzie są przyzwyczajeni do towarzystwa z czaterii, to to co tu się dzieje może zostać uznane za nienormalne - bo jest niepowszechne. Ja staram się unikać słowa "normalny" bo jest bardzo problematyczne - każdy w ten sposób rozumie co innego, a sam wg. niemal żadnych znaczeń nie jestem normalny.

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś? Ile masz lat? Czym się interesujesz? Jaki masz numer buta? Jak trafiłeś na PWG?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:43 
Użytkownik
Awatar użytkownika

To prawda, że każdy ma swoje definicje normalności i dla każdego coś innego jest "normalne".

Studiuję w Warszawie na wacie i tam też pomieszkuję w trakcie roku akademickiego :)
Mam 20 lat (wczoraj miałem urodziny :) ), interesuję się (tak z grubsza) podróżami i muzyką. Już nie pamiętam jak tutaj trafiłem, pewnie przez google, ale wiem, że byłem już tu ok. rok czy pół roku temu, ale dopiero teraz się zarejestrowałem i postanowiłem trochę aktywnie sobie tutaj z wami poegzystować :)
O sobie mogę napisać jeszcze, że jestem gejem i ja nie mam z tym absolutnie najmniejszych problemów. Od trzech miesięcy jestem w udanym związku z najcudowniejszą osobą jaka chodziła po tym świecie i z tą osobą chcę ułożyć sobie życie :)
Niestety bardzo nie lubię ciot.. tak, ciot. Chociaż sam nie jestem jakoś bardzo męski, to odrzucają mnie zniewieściali chłpcy z przegiętymi nadgarstkami... Chłopak to chłopak, nie ważne czy gej czy nie. :)
Hahaha a numer buta to 42 :D

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:51 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Pasza pisze:
Niestety bardzo nie lubię ciot.. tak, ciot. Chociaż sam nie jestem jakoś bardzo męski, to odrzucają mnie zniewieściali chłpcy z przegiętymi nadgarstkami... Chłopak to chłopak, nie ważne czy gej czy nie. :)

Dziękujemy za opis.
Ostatnio zastanawiałem się czy nie przydałby się jakiś standardowy zestaw informacji, by nowi ludzie trafiający na forum nie czuli się zawiedzeni tym, co tu znajdują. Nie jesteśmy bowiem żadną zorganizowaną grupą, nie prowadzimy żadnej terapii, ani nie mamy oficjalnego "przyjęcia w szeregi", choć żarty na ten temat mogą się pojawiać. Jesteśmy szeroką grupą znajomych, z których duża część ma coś wspólnego z PW, a reszta to toleruje :P.

Ze swojej strony sugerowałbym nie okazywać tu swojej niechęci do "ciot", bo część osób może poczuć się obrażona. Mimo to, nie powinieneś zbytnio odczuwać swojej niechęci na ewentualnym zlocie, bo politechniczne towarzystwo nie pasuje do stereotypu przegiętych chłopaków.
Przy okazji:
Jeden z forumowiczów jest autorem bloga http://spozasrodowiska.wordpress.com/ na którym wyśmiewane są ogłoszenia homoseksualistów, głównie tych, którzy poszukują "tylko męskich" i w ogóle "spoza". Warto rzucić okiem, dlaczego niektórym bycie "spoza" wydaję śmieszne/żałosne, tak samo jak innym bycie "ciotą".

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 19:54 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Hmmm.. może użyłem trochę nie adekwatnych słów, może to co powiedziałem wydało się za ostre.
To nie jest tak, że jak kogoś takiego widzę to chcę go uderzyć czy coś niemiłego powiedzieć, broń Boże! Po prostu troszeczkę mnie to odrzuca, ale nic poza tym. Trochę źle się wyraziłem. :)

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 20:19 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

To jest spora szansa, że na zlocie Cię trochę odrzuci ;)

Witamy!

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 20:47 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Pasza pisze:
Od trzech miesięcy jestem w udanym związku z najcudowniejszą osobą jaka chodziła po tym świecie i z tą osobą chcę ułożyć sobie życie :)

hm, hm, hm, nie przypominam sobie, żebym ostatnimi czasy z kimś z watu się spoufalał, hm... ;p
i ach, idealista i romantyk!

i w ogóle nie wiedziałem, że na wacie są geje. chociaż jak tam byłem w nowy rok z kumplem, który o mnie wie to pokazywał mi jednego blondyna i mówił, że on jest gejem i żebym się za niego brał. hm. ale to starszy rocznik był.

tak czy owak witam.

(mogę napisać grzecznego posta? mogę!)

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 21:01 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

emil_samo_zuo pisze:
mogę napisać grzecznego posta? mogę!
Jej Ekscelencja pisze:
Tu Jej Ekscelencja. Jutro dzień wolny. Zarządzam święto państwowe!
:P

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 21:11 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
To jest spora szansa, że na zlocie Cię trochę odrzuci ;)
Nawet jeśli od jednego odrzuci, to do drugiego przyciągnie ;p

Cytuj:
Witamy!
A jakże! :)

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 21:21 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
kiedyś jednego poznałem, więc możemy bezpiecznie założyć, że jest ich tam co najmniej dwóch :)

Zdefiniuj 'kiedyś', bo może już go tam nie ma.

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 22:54 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
Pasza pisze:

Homofobia - to się leczy!!!

Nieprzeczytany post: 22 lip 2011, o 23:07 
Rusałka
Awatar użytkownika

cysiek pisze:
Pasza pisze:

Właśnie... A przegięty chłopak to nie chłopak?!

Nieprzeczytany post: 23 lip 2011, o 01:25 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
To jest spora szansa, że na zlocie Cię trochę odrzuci

Zlot? Ojej, macie zloty? Nic o tym nie wiem :)

Cytuj:
i ach, idealista i romantyk!

Tak, to prawda :)

Cytuj:
i w ogóle nie wiedziałem, że na wacie są geje. chociaż jak tam byłem w nowy rok z kumplem, który o mnie wie to pokazywał mi jednego blondyna i mówił, że on jest gejem i żebym się za niego brał. hm. ale to starszy rocznik był.

No cóż, na pewno są, ale na takiej uczelni jak wat to na pewno bardziej się ukrywają, no i jest ich pewnie mniej. Ojej, a co jeżeli widziałeś mojego Męża? :P
Cytuj:
kiedyś jednego poznałem, więc możemy bezpiecznie założyć, że jest ich tam co najmniej dwóch

No to razem ze mną trzech :)

Cytuj:
Nawet jeśli od jednego odrzuci, to do drugiego przyciągnie

Ja już jestem zajęty, więc spokojnie ;)

Cytuj:
Witamy!

Bardzo się cieszę :)

Cytuj:
ma 'student' na profilu, choć nie wiem czy nadal tej samej uczelni

A kto to taki? Może go znam? Podaj chociaż inicjały :) Wojskowy czy cywil? Ja jestem na cywilnych studiach.

Cytuj:

No cóż, tak bym tego w swoim przypadku nie nazwał.

Cytuj:
Właśnie... A przegięty chłopak to nie chłopak?!

No chłopak, chłopak, już dajcie mi spokój powiedziałem, że się trochę źle wyraziłem :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]