PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 17 lis 2019, o 20:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Haj
Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 17:46 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
Cóż za wybuchowa mieszanina kuchni francuskiej i niemieckiej!

A na wierzchu miętowy opłateczek... :D

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 17:50 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

YoNasHek pisze:
Makaron pisze:
Cóż za wybuchowa mieszanina kuchni francuskiej i niemieckiej!

A na wierzchu miętowy opłateczek... :D

Rzeczywiście, dopiero teraz to wybuchowa mieszanka... ;)

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 18:43 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
emil_samo_zuo pisze:
zabronisz komuś klozetowych żartów?
Jesteś jednym z tych, którzy narzekali, że poziom spada, w trakcie tej dyskusji, w której chyba wyszło że poziom spada właśnie poprzez toaletowe tematy i plotkowanie. Teraz wydajesz się twierdzić, że poziom spada poprzez to, że ktoś nie chce pozwalać na toaletowe żarty. :dunno:

Czy to jest tak, że stwierdzenie "poziom spada", choć wypowiadane przez wielu użytkowników, kryje za sobą zupełnie odmienne i wzajemnie sprzeczne powody takiej opinii?

ale czy opowiadanie klozetowych żartów powoduje "spadek poziomu" czy jednak powoduje to wywlekanie na wierzch spraw osobistych i załatwianie prywatnych spraw na forum publicznym? każdy kto ma trochę oleju w głowie raczej klozetowych żartów nie bierze na poważnie i nie czuje się przez nie urażony, a jednak jak ktoś stwierdza na forum publicznym, że z tą osobą spał i miała małego penisa, albo że ten mnie podrywał jednak okazało się, że ma wszy na włosach na plecach to już może kogoś obrazić.

Chlopiec pisze:
Cytuj:
na tym forum często ktoś pisze o pedałach (znaczy, że o nas). i nikt nie bulwersował się nigdy.
Nie prawda. Nie bulwersowano się zbytnio ostatnio, ale dawniej były długie, burzliwe dyskusje na temat tego czy w ogóle można wymawiać i pisać wspomniane słowo, czy też jest to bardzo haniebnym zachowaniem.

ta dyskusja mnie ominęła, dzięki bogu.

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 19:10 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

emil_samo_zuo pisze:
a jednak jak ktoś stwierdza na forum publicznym, że z tą osobą spał i miała małego penisa, albo że ten mnie podrywał jednak okazało się, że ma wszy na włosach na plecach to już może kogoś obrazić.

Właśnie za wywlekanie prywatnych spraw i obrażanie użytkowników polecieli Nowy i Puma. Za nic innego.
Dodatkowo, ponieważ były to pierwsze dwa bany od baaaaardzo dawna nie wydaje mi się, byśmy się do tego środka odwoływali nadzwyczaj często.

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 19:28 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
emil_samo_zuo pisze:
a jednak jak ktoś stwierdza na forum publicznym, że z tą osobą spał i miała małego penisa, albo że ten mnie podrywał jednak okazało się, że ma wszy na włosach na plecach to już może kogoś obrazić.

Właśnie za wywlekanie prywatnych spraw i obrażanie użytkowników polecieli Nowy i Puma. Za nic innego.
Dodatkowo, ponieważ były to pierwsze dwa bany od baaaaardzo dawna nie wydaje mi się, byśmy się do tego środka odwoływali nadzwyczaj często.

hm? a ban na kaśke?

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 19:36 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
emil_samo_zuo pisze:
Makaron pisze:

hm? a ban na kaśke?

Kaśka nie była banowana. dotknęły ją bany założone na Pumę. to kolejny przykład, że przez czyjeś zachowanie cierpią inni.

skoro nie było bana to koniec tematu! :*

Kasiax pisze:
Ps Dziekuje za slowa wsparcia Wszystkim :* Emilku dla Ciebie szczegòlnie :) Kocham takie rubaszne samo zuo :D

chyba będe miał dziewczynę :jupi:

Nieprzeczytany post: 19 lip 2011, o 20:08 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
emil_samo_zuo pisze:
Makaron pisze:
hm? a ban na kaśke?
Kaśka nie była banowana. dotknęły ją bany założone na Pumę. to kolejny przykład, że przez czyjeś zachowanie cierpią inni.
Ja tylko mogę dodać, że wczoraj próbując się łączyć z komórki przez Operę Mini raz udało mi się trafić na adres z puli zbanowanych. :D

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 01:52 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
emil_samo_zuo pisze:
ale czy opowiadanie klozetowych żartów powoduje "spadek poziomu" czy jednak powoduje to wywlekanie na wierzch spraw osobistych i załatwianie prywatnych spraw na forum publicznym?

jedno i drugie

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 03:31 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

cysiek pisze:
emil_samo_zuo pisze:
ale czy opowiadanie klozetowych żartów powoduje "spadek poziomu" czy jednak powoduje to wywlekanie na wierzch spraw osobistych i załatwianie prywatnych spraw na forum publicznym?

jedno i drugie

idąc dalej tym tropem poziom obniżają również zabawne filmiki wrzucane tutaj (bo są głupie), obrazki (pod żartobliwą osłoną obrażają czasem jakąś określoną grupę ludzi no i potrafią być głupie), żarty miedzy znajomymi z forum (bo ja was nie znam i ich nie rozumiem, a tak być nie może), brak postawionej kropki, przecinka w zdaniu (no bo jak to tak), literówki i jeszcze szereg innych rzeczy. trzeba jasno ustalić pewne granice. i nie, regulamin sam nie wystarczy, bo jak już zauważyłeś co dla jednych może być obraźliwe, dla innych jest po prostu żartem.

ale wszystko jest spoko, kaśka nie dostała bana więc dyskusji nie ma. a żartów będę bronił bo mam do nich prawo.

/e 400 post! :jupi:

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 08:15 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

emil_samo_zuo pisze:
obrazki (pod żartobliwą osłoną obrażają czasem jakąś określoną grupę ludzi
i koty :D

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 12:43 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
emil_samo_zuo pisze:
a żartów będę bronił bo mam do nich prawo.

ja zaś będę krytykował używanie rynsztokowego słownictwa i humoru rodem z pijackiej speluny, bo też mam do tego prawo.

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 13:07 
Chłopiec
Awatar użytkownika

emil_samo_zuo pisze:
idąc dalej tym tropem poziom obniżają również zabawne filmiki wrzucane tutaj (bo są głupie), obrazki (pod żartobliwą osłoną obrażają czasem jakąś określoną grupę ludzi no i potrafią być głupie), żarty miedzy znajomymi z forum (bo ja was nie znam i ich nie rozumiem, a tak być nie może)
Ja właśnie szedłem tym tropem, bo nie wiedziałem co kto uważał za obniżanie poziomu i mi wyszło, że może ludzie mają na myśli właśnie powyższe przykłady...
Jeszcze się nie dowiedziałem, jakie w rzeczywistości panują opinie - będę pytał na żywo.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 23:16 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Kasiax pisze:
Aby uniknac pytań. Zarejestrowałam się na forum, gdyż mój przyjaciel mnie o to poprosił. Jeżeli pozwolicie przyjrze się i postaram pomoc, gdyż zapewnie brakuje tutaj kobiecej troski :) a i lubię kobiece muszelki:)

Tak mi się przypomniało: w kwestii kobiecej troski to trafiają nam się osobnicy, którzy z tą troską zdają się mieć spory problem.

nowy pisze:
Oh Yes - niech będzie nas więcej niż na ostatnich kręglach (i może jednak bez dziewczyn). :jupi:

Może Ty jako psycholożka będziesz miała na ten temat jakąś teorię?

Nieprzeczytany post: 20 lip 2011, o 23:45 
Użytkownik

Hmm dużo czytałam postów tego użytkownika. Chłopaczyna jest strasznie zagubiony. Zatracił swoja godność jako istoty ludzkiej(Wszelkie wystepki typu krzaki.) Próbuje podwyższyć swoją samoocenę w ten sposób moim zdaniem. A co do niechęci do dziewczyn. Z tego co czytałam był w związkach hetero. Pewnie ma dosc kobiet bo tak namietnie faceta szuka to by było logiczne. Ta osoba potrzebuje dużo ciepła i kogoś kto nim zainteresuje się (chodzi tu o posty typu "wielka afera" by wzbudzic zainteresowanie soba). Jak trafi na odpowiednia osobe chłopak nam wyrośnie na przyzwoitego "Geja" ;)

Co do moich żartów nie zmienie sie bo cyś tak chce. Może se chcieć i tak bede soba. Co chodzi o posty, że zrażam do siebie innych co jest bzdura w moim mniemaniu. Przykładem jest Mój Przyszły Figo Fago Emilek hihi :* Lepszy jeden spoko pedał niż stado gejów którzy nierozumieja mojego myślenia :) Bez obrazy, to taki przykładzik hihi :*

A co do mojego bana. Spoko loko, nie zwiednie mi muszelka z tego powodu :) Wazne, ze wyjasnilo sie. Droga\gi 7z9 to raczej nie wina tego kotka bo ma bana, raczej wina osoby sory ale malo kompetentnej która zakładała ten ban, że inni cierpia z tego powodu lub wina systemu czy tam kodu forum srele morele nie znam sie :)

Nieprzeczytany post: 21 lip 2011, o 17:12 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Kasiax pisze:
Co do moich żartów nie zmienie sie bo cyś tak chce. Może se chcieć i tak bede soba. Co chodzi o posty, że zrażam do siebie innych co jest bzdura w moim mniemaniu. Przykładem jest Mój Przyszły Figo Fago Emilek hihi :* Lepszy jeden spoko pedał niż stado gejów którzy nierozumieja mojego myślenia :) Bez obrazy, to taki przykładzik hihi :*

Może się okazać, że nie tylko Cyśkowi Twoje żarty będą przeszkadzać, lecz także innym użytkownikom, lub np. zacznie ich irytować szpikowanie zdań słowem 'pedał', gdyż akurat to słowo uważają za obraźliwe. Może się również okazać, że na forum bywają geje, a nie 'spoko pedały'.
Może się także okazać, że ktoś na Twoje żarty oraz 'pedała' nie zwróci uwagi, ale przyczepi się do zdania "Co chodzi o posty, że zrażam do siebie innych co jest bzdura w moim mniemaniu.", bo od studentki kierunku humanistycznego wymaga większej sprawności w posługiwaniu się językiem polskim.

Kasiax pisze:
A co do mojego bana. Spoko loko, nie zwiednie mi muszelka z tego powodu :) Wazne, ze wyjasnilo sie. Droga\gi 7z9 to raczej nie wina tego kotka bo ma bana, raczej wina osoby sory ale malo kompetentnej która zakładała ten ban, że inni cierpia z tego powodu lub wina systemu czy tam kodu forum srele morele nie znam sie :)

Rozumiem, że Ty jesteś nieomylna i nigdy nie zdarzyło Ci się użyć innej funkcji/przycisku, niż zamierzałaś. Proponuję nie zabierać głosu w kwestiach, w których - jak sama piszesz - nie orientujesz się.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]