PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 8 gru 2019, o 16:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 01:36 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Wytrzymasz prawda? :)

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 07:52 
Mistrz

Asakura pisze:
Poza tym, ta osoba musi "wystąpić" o danie ci dostępu a są tylko 4 osoby które mogą ci go fizycznie dać.

Kurcze, widzę, że tu u Was jakaś hierarchia straszna panuje. Rozumiem, że są 4 osoby, które moderują forum i tylko one technicznie mogą dać dostęp do jakiejś jego części, ale powiem szczerze, że te zasady i reguły trochę tak dziwnie z boku wyglądają... :roll:

mati pisze:
Wytrzymasz prawda? :)

Wytrzymać wytrzymam, ale nadal nie wiem co... Ciągle nic nie piszecie o tych 3 miesiącach. Chodzi o to, że jeśli nawet ktoś mnie zaprosi i wystąpi o danie mi dostępu, to i tak go nie dostanę wcześniej niż po 3 miesiącach? O to chodzi?

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 11:53 
Awatar użytkownika

Tomek_WZ pisze:
Kurcze, widzę, że tu u Was jakaś hierarchia straszna panuje. Rozumiem, że są 4 osoby, które moderują forum i tylko one technicznie mogą dać dostęp do jakiejś jego części, ale powiem szczerze, że te zasady i reguły trochę tak dziwnie z boku wyglądają... :roll:

Kiedyś było łagodniej, ale wiesz... PWG staje się bardzo ekskluzywnym gronem...

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 13:00 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Tomek_WZ pisze:
Wytrzymać wytrzymam, ale nadal nie wiem co... Ciągle nic nie piszecie o tych 3 miesiącach.

Piszemy, bo wlasnie w ostatnim tygodniu byla o tym dyskusja i teraz sie nam przypomina, bo to nowosc (ktora juz kiedys mniej nieoficjalnie dzialala i teraz powrocila).
Cytuj:
Kurcze, widzę, że tu u Was jakaś hierarchia straszna panuje.

Nie sadze. Wiekszosc forum sprzeciwia sie jakiejkolwiek hierarchii.
Cytuj:
Rozumiem, że są 4 osoby, które moderują forum i tylko one technicznie mogą dać dostęp do jakiejś jego części, ale powiem szczerze, że te zasady i reguły trochę tak dziwnie z boku wyglądają... :roll:

Asakura powolal sie na kwestie techniczna - zwyczajnie w praktyce dzialaniem forum zarzadza kilka osob, choc chyba nikt nie traktuje ich przez to jako kogos wazniejszego. Raczej mozemy byc im wdzieczni, ze poswiecaja dodatkowo swoj czas - w koncu moderacja to nie jest fajne zadanie.
A kwestia 3 miesiecy i tych regulaminow... Chodzilo o to, ze w dziale "spotkan" umieszczalismy niegdys informacje, ktorych nie chcielibysmy zdradzac szerszej publice. Bywa tak, ze ktos nas odwiedzi raz i pozniej nigdy sie nie pojawi - bo zwyczajnie PWG mu sie nie spodoba. Znam takich, ktorzy na PWG wchodzili i uznali ze jest be, po czym je wysmiewali. Nigdy nie wiadomo co ludziom strzeli do glowy i co zrobia z tym, do czego beda mieli dostep w dziale spotkan (mimo ze nie ma tam niczego sensacyjnego).
"3 miesiace" to takie haslo. Wytrzymasz z nami dluzej, poznasz nas, przezyjesz moje podrywanie, to bedzie wiadomo, ze skorzystasz z dostepu do dzialu spotkan.
I jeszcze przyklad. Kiedys byly tam nasze zdjecia. Gdybys od razu mial do nich dostep, moglbys sobie wejsc i zobaczyc, jak kto z nas wyglada i przy okazji najblizszego spotkania od razu wiedziec ktory to ja, a wiec na kogo powinienes uwazac. A tak, najpierw bede zachowywal sie zwyczajnie, chwile porozmawiamy, i dopiero wtedy zaczne Cie dotykac. Tak bedzie znacznie fajniej!

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 14:19 
Mistrz

Chlopiec pisze:
...A kwestia 3 miesiecy i tych regulaminow... Chodzilo o to, ze w dziale "spotkan" umieszczalismy niegdys informacje, ktorych nie chcielibysmy zdradzac szerszej publice. Bywa tak, ze ktos nas odwiedzi raz i pozniej nigdy sie nie pojawi - bo zwyczajnie PWG mu sie nie spodoba. Znam takich, ktorzy na PWG wchodzili i uznali ze jest be, po czym je wysmiewali. Nigdy nie wiadomo co ludziom strzeli do glowy i co zrobia z tym, do czego beda mieli dostep w dziale spotkan (mimo ze nie ma tam niczego sensacyjnego).
"3 miesiace" to takie haslo. Wytrzymasz z nami dluzej, poznasz nas, przezyjesz moje podrywanie, to bedzie wiadomo, ze skorzystasz z dostepu do dzialu spotkan.
I jeszcze przyklad. Kiedys byly tam nasze zdjecia. Gdybys od razu mial do nich dostep, moglbys sobie wejsc i zobaczyc, jak kto z nas wyglada i przy okazji najblizszego spotkania od razu wiedziec ktory to ja, a wiec na kogo powinienes uwazac. A tak, najpierw bede zachowywal sie zwyczajnie, chwile porozmawiamy, i dopiero wtedy zaczne Cie dotykac. Tak bedzie znacznie fajniej!

Ja powiem w taki sposób. Nie zależy mi aktualnie na dostępie do tych ukrytych części forum. Bardziej mi zależy na poznaniu Waszego szerszego grona. Sam dostęp nie jest ważny. Rozumiem Was, dlaczego od razu nie chcecie go wszystkim dawać. Czyli rozumiem, że jeśli jakieś spotkanie będzie planowane, to zostanę o nim poinformowany, czy muszę czekać te 3 miesiące? A Twojego podrywania się nie obawiam. Kto wie, może dam się wyrwać :P Może sam się wokół któregoś z Was zakręce :D

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 16:14 
Rusałka
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
A tak, najpierw bede zachowywal sie zwyczajnie, chwile porozmawiamy, i dopiero wtedy zaczne Cie dotykac. Tak bedzie znacznie fajniej!

Nieprawda; ja na przykład od razu na zlocie wiedziałem, że Chłopiec to Chłopiec, i to bez żadnego wcześniejszego oglądania zdjęć :-)

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 16:23 
Mistrz
Awatar użytkownika

no proszę. nielada sztuka poznać Chłopca wśród chłopców ;)

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 16:42 
Awatar użytkownika

twister_m. pisze:

Ja się nie czuję strasznie ekskluzywny :shock:

Chociaż w sumie zawsze mogę...

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 17:26 
Awatar użytkownika

mati pisze:
twister_m. pisze:

Ja się nie czuję strasznie ekskluzywny :shock:

Chociaż w sumie zawsze mogę...

Przydałoby się ograniczyć liczbę członków np. do 500. Zamknąć się w pewnej liczbie i roztaczać aurę niedostępnej elitarności... :lol: :hahaha:

I Wielki Mistrz Asakura, Wielki Mistrz Trekker. Zakon PWG...

Zawsze mi się coś takiego marzyło... :hahaha: :hahaha:

A teraz Was przeproszę, zmykam na kolosa za parę minut.

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 18:43 
Awatar użytkownika

twister_m. pisze:

:shock: :shock: :shock: eeeeeeee?

Nieprzeczytany post: 11 gru 2009, o 20:41 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Tomek_WZ pisze:
Czyli rozumiem, że jeśli jakieś spotkanie będzie planowane, to zostanę o nim poinformowany, czy muszę czekać te 3 miesiące?

Tak, wiadomoscia prywatna. Albo damy znac w czesci dostepnej dla wszystkich, ze planujemy spotkanie i ze ci co nie maja dostepu do "spotkan" powinni napisac na priva do kogos. Zawsze to dobrze dzialalo. Raz tylko ktos nie trafil na nas przez pomylke.

Solaris pisze:
Chlopiec pisze:
A tak, najpierw bede zachowywal sie zwyczajnie, chwile porozmawiamy, i dopiero wtedy zaczne Cie dotykac. Tak bedzie znacznie fajniej!

Nieprawda; ja na przykład od razu na zlocie wiedziałem, że Chłopiec to Chłopiec, i to bez żadnego wcześniejszego oglądania zdjęć :-)

Juz sie przyzwyczailem. Czasami poznaja mnie jako Chlopca nawet ludzie, ktorzy nigdy wczesniej nie czytali forum i nie widzieli zdjec, tylko o mnie cos slyszeli. :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 12 gru 2009, o 09:06 
Mistrz

Chlopiec pisze:
...A tak, najpierw bede zachowywal sie zwyczajnie, chwile porozmawiamy, i dopiero wtedy zaczne Cie dotykac. Tak bedzie znacznie fajniej!

No i ja Chlopca też poznam od razu bez problemu, bez zdjęć, informacji o nim i wcześniejszego wprowadzenia :D

Nieprzeczytany post: 12 gru 2009, o 12:35 
Mistrz-Magik ;)

twister_m. pisze:
Przydałoby się ograniczyć liczbę członków np. do 500. Zamknąć się w pewnej liczbie i roztaczać aurę niedostępnej elitarności... :lol: :hahaha:

A teraz Was przeproszę, zmykam na kolosa za parę minut.

a jakie stopnie wtajemniczenia w zakonie Ci się śnią;p

Nieprzeczytany post: 12 gru 2009, o 13:40 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Ja proponuję 33 stopnie wtajemniczenia jak u masonów. A na czele będzie wielki Mistrz stopnia 33 ;). I jeszcze proszę o jakieś mroczne rytuały przejścia... :D

lecz nikt nie popiera wróbelka

Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta
że wróbelek jest druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka chłopięta
Kochajcie do jasnej cholery

Nieprzeczytany post: 12 gru 2009, o 13:58 
Awatar użytkownika

Już ja Ci wymyślę zaraz rytuały! :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]