PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

o paradzie w TV Puls
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=576
Strona 1 z 1

Autor:  trekker [ 14 cze 2005, o 17:11 ]
Tytuł:  o paradzie w TV Puls

Elo,

No właśnie. Dziś miałem okazję obejrzeć dyskusję n/t parady w TV Puls. Brali w nij (oprócz prowadzącego) udział: wiceprezydent Warszawy, Tomasz (nazwiska nie pamiętam) - organizator wiecu pod sejmem i jakiś młody chłopak - nie udało mi się dociec kogo reprezentował (mniemam, że MW)

I aż mi się żal zrobiło. Bo że w TV Puls można się było spodziewać takiej a nie innej oceny parady, to byłem świadom. Zmartwiłą mnie jednak postawa organizatora parady. Ja mam duży szacunek dla tego pana - na prawdę. Bo pięknej rzeczy dokonał.
No właśnie - tylko dlaczego nie był w stanie jej obronić? W konfrontacji z v-ce preziem wypadł na lekko wystraszoengo i onieśmielonego. Tymczasem vice szałał w światłach jupiterów, brylował, grał gwiazdę.
Oczywiście padł argument (od vice) "Czy zgodziłby się Pan na paradę poedofilów". Zagranie poniżej pasa bo wiadomo - jak "nie" to "a dlaczego akurat WY tak?" a jak "tak" to "no widizcie - geje i zoofile to jedna banda?"
I co? nie dało się z tego impasu wybrbnąć? Nie dało się tupnąć przysłwiową nogą i najpierw wykluczyć błedne skojarzenie, a potem się ustosunkować do głupkowatego pomysłu pana vice?
No nie dało się. Bo niby riposta była, ale jakaś taka niepewna, po cichu i przerpaszająco podana.
ech...

Podsumuję: nie o treść dyskusji mi chodzi (ta była z góry znana) ale o formę. O ten brak asertywności. No aż mi go żal było :(

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/