PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

Homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani kochać!
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=4441
Strona 1 z 1

Autor:  Smith [ 7 cze 2014, o 21:55 ]
Tytuł:  Homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani kochać!

Jasna Góra: Ludzie homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani kochać
Cytuj:
Sobotniej pielgrzymce przewodniczył Józef Zawitkowski, biskup senior diecezji łowickiej. W kazaniu podczas mszy, którą odprawił, sporo miejsca poświęcił odmiennościom seksualnym. Przykładem stała się Conchita Wurst - "kobieta z brodą", która wygrała tegoroczny konkurs Eurowizji. - Coś ty zrobił, Conchita? Nie poprawiaj Pana Boga, który stworzył nas tak pięknie na swój obraz i podobieństwo - mówił biskup. - Kto cię tak oszpecił, dziecko? Chodź, wyspowiadam cię - zachęcał. - Przykro mi oglądać ciebie w telewizji, ani godności, ani wstydu już nie masz - podsumował.

Podczas kazania duchowny stwierdził: - Ludzie homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani kochać nie potraficie.

Biskup Zawistowski zaapelował też o likwidację tęczy przed kościołem Zbawiciela w stolicy. - Warszawiacy, sprzątnijcie mi ten symbol sodomskich grzechów - wezwał. - Już jedni zasłaniali ten kościół placem bolszewickiej konstytucji. Diabli to wszystko wzięli... Nie zasłaniajcie grzeszną tęczą kościoła, który jest domem naszego Zbawiciela - wołał oklaskiwany przez wiernych.


Wobec problemów z ustaleniem nazwiska autora kazania, najbezpieczniejsze i najwłaściwsze byłoby pisanie per Józef Z., ps. Biskup

Autor:  Kalkstein [ 8 cze 2014, o 01:44 ]
Tytuł:  Re: Homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani koch

Ja na argument o kościele przy tym placu zawsze odparowuję, że trzeba także wyrzucić stamtąd Que Huonga i kaplicę baptystów.

Konopnickiej dla lesbijek!

Autor:  Solaris [ 2 lip 2014, o 18:15 ]
Tytuł:  Re: Homo, wy ani grzeszyć normalnie nie potraficie, ani koch

I Plan B!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/