PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 13:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 30 sty 2014, o 22:27 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
KRRiT upomina Rydzyka: "Homoseksualizm nie jest chorobą". Dworak napisał list
Cytuj:
Określanie osób o orientacji homoseksualnej jako chorych jest nieuprawnione, a słowa "nie zabijam chorego, ale leczę" są niezgodne z zapisami konstytucji - napisał w liście do szefa Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak.

I takie coś pisze Jan Dworak, człowiek prawicy? Polska się zmienia :)

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 31 sty 2014, o 12:14 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Możliwe że po prostu gość chce podłapać elektorat. Wybory będą, może lewaki cebulaki zagłosują...

Btw, tego typu reakcje są totalnie uzasadnione. Homiczyzm jako choroba występuje jedynie w rejestrach wyjątkowo nam nieprzychylnych placówek "badawczych". Ponadto w przeciwieństwie do ks Oko czy innych popaprańców Rydzyk ma zdecydowanie duży wpływ na spory odsetek obywateli. Jakby nie patrzeć ma bardzo opiniotwórcze media w garści. Dbanie o jaką taką merytorykę tych mediów leży w interesie kraju, narodu, rządu etc.

Swoją drogą odnośnie tego bycia niechorymi. Czy tylko ja uważam że wykreślenie homiczyzmu z rejestru chorób przez aklamację to jeden wielki młyn na wodę dla przeciwników? Wiem że na listę trafił z tytułu widzimisię, ale wiemy też jak jest w tym usunięciem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 31 sty 2014, o 19:00 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Kalkstein pisze:
Możliwe że po prostu gość chce podłapać elektorat. Wybory będą, może lewaki cebulaki zagłosują...

To już prędzej bym się spodziewał, że to zmowa przeciwko mediom prawdziwie katolickim :P

Cytuj:
Swoją drogą odnośnie tego bycia niechorymi. Czy tylko ja uważam że wykreślenie homiczyzmu z rejestru chorób przez aklamację to jeden wielki młyn na wodę dla przeciwników? Wiem że na listę trafił z tytułu widzimisię, ale wiemy też jak jest w tym usunięciem.

Co masz na myśli? Że lepiej by było, gdyby władze stowarzyszenia APA nie zdecydowały same, tylko od razu zaproponowały głosowanie?

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 31 sty 2014, o 22:42 
Offline
Mistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2013, o 11:56
Posty: 85
Cholera wie. Po prostu zauważyłem że to wyjątkowo częsty argument. Nie, nie mam alternatywy, marudzę sobie tylko :p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group