PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

"Biedna" Ania....
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=4422
Strona 1 z 1

Autor:  Puma* [ 15 sty 2014, o 00:43 ]
Tytuł:  "Biedna" Ania....

Jak coś takiego widzę.... To, aż brakuje mi słów by to określić..... Buractwo, chamstwo.... Czy ludzie muszą być, aż tak upośledzeni umysłowo.... Tak zacofani....
http://www.smog.pl/wideo/65795/zamieszk ... kiej_szok/

Totalne dno dna .....

A to kolejny wywód tego "czegoś".... Co najlepsze w Kościele gdzie jest szerzona MIŁOŚĆ, poszanowanie drugiego człowieka, własna wola, gdzie bliźniego swego będziesz szanował jak siebie samego....

"Facet zostaje facetem, a baba babą - wyjaśniła. Nie da się zmienić płci czy rasy. Nie da się uciąć czy doszyć... Nie może być tak, że poseł staje w ławie sejmowej, pokazuje zdjęcie mężczyzny i mówi o prawdziwej miłości. Medycyna zawsze to leczyła. To są zboczenia, to są choroby. To nie jest naturalne. Weźmy na przykład Annę Grodzką. To jest szampon i odżywka w jednym.

Krystyna Pawłowicz"

Autor:  Kalkstein [ 15 sty 2014, o 00:54 ]
Tytuł:  Re: "Biedna" Ania....

Cytuj:
Weźmy na przykład Annę Grodzką. To jest szampon i odżywka w jednym.


Nowa linia kosmetyków Anna Grodzka* już na rynku! Oferujemy pełną paletę szamponów oraz odżywek do każdego typu włosów. Nie czekaj, przyjdź już teraz i spraw sobie odrobinę piękna!

Produkt do nabycia w drogeriach i dobrych sklepach muzycznych.

*znak towarowy zastrzeżony


A tak na serio. W przeciwieństwie do Biedronia posłanka Grodzka nie wywołuje w Sejmie kontrowersji innych jak spowodowanych samą obecnością w ławie sejmowej. Takie coś pokazuje jedynie niski poziom drugiej strony.

Edit: Ktoś z was jeszcze zauważył że dzielni obrońcy narodu pokazywali swój transparent do góry nogami i chyba tył na przód?

Autor:  eheaha [ 15 sty 2014, o 09:42 ]
Tytuł:  Re: "Biedna" Ania....

Czy Wyborcza już napisała jak dobra jest ta książka? ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/