PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 29 mar 2020, o 17:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 27 sty 2005, o 20:02 
Chłopiec
Awatar użytkownika

http://info.onet.pl/1044544,12,item.html

Spychają homoseksualistów na koniec :/

Niemniej, ciekaw jestem czy gdy uczczono pamiec pomordowanych minuta ciszy, poslowie z LPR mieli swiadomosc, ze czcza m.in pamiec homoseksualistow (i to nie tak jak zawsze, gdzie statystycznie homoseksualista sie jakis zazwyczaj trafi, tylko jasno wymienionych gejow).

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 27 sty 2005, o 21:33 
Mistrz
Awatar użytkownika

Sądzę, że oni zachowali ciszę np. przez 55 sekund tak, aby homoseksualistów ciszą nie czcić.

Ubawiłem się tym jak ważnym dla Polaków jest to, żeby się pojawić przed homoseksualistami na liście.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 28 sty 2005, o 03:10 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ostatecznie w rezolucji mowa jest o "1,5 miliona Żydów, Romów, Polaków, Rosjan i przedstawicieli innych narodów, jak też homoseksualistów".

W poprzedniej wersji rezolucji zdanie wymieniające ofiary brzmiało: "Setki tysięcy Żydów, Romów, homoseksualistów, Polaków i przedstawicieli innych narodów".

ja wprawdzie myślę, że to tłumaczenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, ale dla porządku stwierdzę, że to dobrze, iż tekst nie sugeruje już jakoby homoseksualiści byli jakimś odrębnym narodem :-)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 28 sty 2005, o 12:32 
Czarownica nie z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Mnie tam jest wszystko jedno, szczerze mówiąc, ważne, że zostało to jasno powiedziane -- nie tylko Żydzi i Polacy ginęli w obozach za bycie Żydami i Polakami.

Gorzej, że dało to dziesiątkom idiotów możliwość pisania na forach Onetu czy GW rzeczy w stylu "jestem tolerancyjny, ale dlaczego wymieniają w tej rezolucji homoseksualistów, a heteroseksualistów nie?" (to jest najdelikatniejsza wersja :] ) Trochę po-postowałem informacji w odpowiedzi, ale co z tego... i tak najpopularniejsza była odpowiedź "bo 3/4 Parlamentu Europejskiego to fagoty"...

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 28 sty 2005, o 16:29 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Pani Glebowa pisze:
Gorzej, że dało to dziesiątkom idiotów możliwość pisania na forach Onetu czy GW rzeczy w stylu "jestem tolerancyjny, ale dlaczego wymieniają w tej rezolucji homoseksualistów, a heteroseksualistów nie?"

to wszystko przez Adolfa H.; ja myślę że to do niego powinni ci państwo propozycje racjonalizatorskie i zażalenia składać, że tak a nie inaczej dobrał sobie grupy prześladowane, wprowadzając niespójność w tok myślowy biednego, przeciętnie ambitnego intelektualnie zjadacza chleba.

taki podły był z niego typ! takiego ćwieka im nabił! ;->

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]