PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

Hodowla dzieci, hodowla paraolimpijczyków
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=3667
Strona 1 z 1

Autor:  Smith [ 16 paź 2012, o 20:18 ]
Tytuł:  Hodowla dzieci, hodowla paraolimpijczyków

Sorry, że znów wrzucam dwa linki do jednego tematu, ale mam jedną zbiorczą refleksję dla obu wątków, którą - powiedzmy, w celach terapeutycznych - chciałem się podzielić.

Z życia koalicji: Premier: Pary gejowskie chcą "hodować" dzieci z in vitro.
Cytuj:
"To jest debata [...] czy pary gejowskie mogą korzystać pośrednio z procedury in vitro, powiem brutalnie, hodując dziecko po to, żeby być jego rodzicami" – stwierdził w programie "Tomasz Lis na żywo" Donald Tusk

Z życia opozycji: Ziobro: Po liberalizacji prawa antyaborcyjnego nie byłoby tylu medalistów na paraolimpiadzie
Cytuj:
Trzeba pamiętać, że gdyby realizować postulaty tych środowisk, które sprzeciwiają się ochronie życia, to wtedy znaczna część sportowców na paraolimpiadzie nie miałaby prawa funkcjonować, zdobywać złotych medali - powiedział w TVN24 Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski.

I gdy przeczytałem obie wiadomości, pomyślałem, czy im wszystkim nagle totalnie od***ało? dotyka ich jesienna chandra? zespół napięcia przed zmianą czasu na zimowy? Wreszcie przypomniałem sobie, że obaj są politykami i po prostu rzetelnie wypełniają swoje zadania. Obowiązkiem polityka jest przecież przedmiotowo traktować obywate... tfu, poddanych. Konstytucyjna godność? wolność? Przecież ważny jest "dóch" prawa, a nie jego litera, nie?... :yyy:

Autor:  Surion [ 16 paź 2012, o 23:26 ]
Tytuł:  Re: Hodowla dzieci, hodowla paraolimpijczyków

Skoro terapeutycznie, to ja się podzielę, że sobie radzę, i nawet widzę efekty w stanie ducha :), konsekwentnie nie wchodząc na portale z wiadomościami i starając się czytać co najwyżej tygodniki, korzystnie miesięczniki, żeby dostawać już informacje przetworzone, przetrawione i odfiltrowane od bełkotu chwili. :)

Autor:  Chlopiec [ 17 paź 2012, o 00:58 ]
Tytuł:  Re: Hodowla dzieci, hodowla paraolimpijczyków

ale jak to? heterycy mogą sobie hodować dzieci, a homoseksualiści nie?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/