PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 07:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 16 paź 2012, o 20:18 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Sorry, że znów wrzucam dwa linki do jednego tematu, ale mam jedną zbiorczą refleksję dla obu wątków, którą - powiedzmy, w celach terapeutycznych - chciałem się podzielić.

Z życia koalicji: Premier: Pary gejowskie chcą "hodować" dzieci z in vitro.
Cytuj:
"To jest debata [...] czy pary gejowskie mogą korzystać pośrednio z procedury in vitro, powiem brutalnie, hodując dziecko po to, żeby być jego rodzicami" – stwierdził w programie "Tomasz Lis na żywo" Donald Tusk

Z życia opozycji: Ziobro: Po liberalizacji prawa antyaborcyjnego nie byłoby tylu medalistów na paraolimpiadzie
Cytuj:
Trzeba pamiętać, że gdyby realizować postulaty tych środowisk, które sprzeciwiają się ochronie życia, to wtedy znaczna część sportowców na paraolimpiadzie nie miałaby prawa funkcjonować, zdobywać złotych medali - powiedział w TVN24 Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski.

I gdy przeczytałem obie wiadomości, pomyślałem, czy im wszystkim nagle totalnie od***ało? dotyka ich jesienna chandra? zespół napięcia przed zmianą czasu na zimowy? Wreszcie przypomniałem sobie, że obaj są politykami i po prostu rzetelnie wypełniają swoje zadania. Obowiązkiem polityka jest przecież przedmiotowo traktować obywate... tfu, poddanych. Konstytucyjna godność? wolność? Przecież ważny jest "dóch" prawa, a nie jego litera, nie?... :yyy:

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 16 paź 2012, o 23:26 
Offline
Wiedźma jak ta lala

Rejestracja: 3 sie 2006, o 01:26
Posty: 1112
Lokalizacja: #intj / #intp
Skoro terapeutycznie, to ja się podzielę, że sobie radzę, i nawet widzę efekty w stanie ducha :), konsekwentnie nie wchodząc na portale z wiadomościami i starając się czytać co najwyżej tygodniki, korzystnie miesięczniki, żeby dostawać już informacje przetworzone, przetrawione i odfiltrowane od bełkotu chwili. :)

_________________
,,Niewłaściwie dobrane słowa potrafią stworzyć wspaniałą przeszkodę dla umysłu'', F. Bacon.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 17 paź 2012, o 00:58 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
ale jak to? heterycy mogą sobie hodować dzieci, a homoseksualiści nie?

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group