PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 19 mar 2024, o 08:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 12:12 
Offline
Mistrz

Rejestracja: 17 lis 2011, o 15:58
Posty: 73
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ebie_.html

Co o tym sądzicie? Wywoła to jakąś aferę i oburzenie, czy wszyscy się już tak przyzwyczaili do kontrowersyjnych artykułów i okładek Newsweeka, że kolejny przejdzie bez echa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 13:33 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Na razie widzę, że trafiło już na Onet, jako główna wiadomość. Jeśli żadna inna sensacja się szybko nie pojawi, to może ten temat trochę pożyje w mediach.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/newsweek ... omosc.html

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 13:43 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Goxdzik pisze:
Co o tym sądzicie? Wywoła to jakąś aferę i oburzenie...?
Jaka afera? Każde dziecko wie, że tradycją wśród kleru jest zlizywać sobie różne białe płynne substancje z twardych części ciała ;]
Jedno mnie zaskoczyło - wysoka skuteczność w podrywie "na księdza" - do wypróbowania LOL 8)

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 18:52 
Offline
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:14
Posty: 1078
Goxdzik pisze:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12540366,_Na_plebanii_nie_mam_prezerwatyw__licze_na_ciebie_.html

Co o tym sądzicie? Wywoła to jakąś aferę i oburzenie, czy wszyscy się już tak przyzwyczaili do kontrowersyjnych artykułów i okładek Newsweeka, że kolejny przejdzie bez echa?

Ciekaw jestem, czy Was razi coś jeszcze poza hipokryzją duchownych-gejów? Czy gdyby szeregowy ksiądz-homoseksualista zupełnie nieroztropnie opowiadał z ambony o swojej orientacji w sposób afirmatywny, nie mielibyście wobec niego żadnych zarzutów?

Fajnie, że temat w poważny sposób podejmują mainstreamowe media. Jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia, i to pomimo że zachowanie homoksięży jest powszechnie krytykowane (choć właśnie z różnych powodów).

Skądinąd Newsweek bardzo dobrze wychodzi na irytowaniu Szymona Hołowni i podejmowaniu tematów tabu. Kilkudziesięcioprocentowy wzrost czytelnictwa, jaki odnotował tygodnik Tomasza Lisa, to w dzisiejszych czasach nie lada rzadkość.

_________________
To mężczyzna powinien starać się o mężczyznę, a nie mężczyzna o mężczyznę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 20:17 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Smith pisze:
Ciekaw jestem, czy Was razi coś jeszcze poza hipokryzją duchownych-gejów?
Przede wszystkim jeśli ktoś decyduje się na celibat, to rezygnuje z seksu jakiegokolwiek.
A jedyne oburzenie jakiego się spodziewam w tej sprawie to oburzenie na dziennikarza, że przekroczył dopuszczalne granice prowokacji 8)

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 24 wrz 2012, o 20:45 
Offline
Chłopiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2004, o 00:56
Posty: 4986
Lokalizacja: Elka
Smith pisze:
Goxdzik pisze:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12540366,_Na_plebanii_nie_mam_prezerwatyw__licze_na_ciebie_.html
Co o tym sądzicie? Wywoła to jakąś aferę i oburzenie, czy wszyscy się już tak przyzwyczaili do kontrowersyjnych artykułów i okładek Newsweeka, że kolejny przejdzie bez echa?

Ciekaw jestem, czy Was razi coś jeszcze poza hipokryzją duchownych-gejów? Czy gdyby szeregowy ksiądz-homoseksualista zupełnie nieroztropnie opowiadał z ambony o swojej orientacji w sposób afirmatywny, nie mielibyście wobec niego żadnych zarzutów?
To taki wielowymiarowy problem. Takie zachowanie ja odbiorę inaczej niż tzw. gej-katolik, a jeszcze inaczej odbierze to heteryk-katolik.
Gej katolik prawdopodobnie będzie się cieszył, że ksiądz pozytywnie mówi o gejach i o ile nie uzna za zbytnie obnoszenie się z orientacją, to pochwali księdza.
Heteroseksualny katolik albo postara się przyjąć zdanie księdza, albo - co bardziej prawdopodobne - będzie w jakimś stopniu oburzony informacją o takim zachowaniu księdza.
Mi za to w jakimś stopniu będzie podobać się to, że robi się rozgłos o gejach, bo uważam, że dobrze by ludzie sobie zdawali sprawę z ich powszechnego istnienia, ale to, że ksiądz jest w stanie pogodzić w sobie homoseksualizm (szczególnie jeśli jest to tzw. czynny homoseksualizm) z zasadami swojej religii uznam za hipokryzję.

_________________
Chłopiec pełen magii

count your blessings now
'fore they're long gone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 09:57 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, o 10:19
Posty: 1318
Lokalizacja: WAWA
Czy winne nie jest społeczeństwo?
Czemu ci geje zostają księżmi? Czy dlatego że są gejami (i nie chcą szukać żony, ani zrywać więzów z rodziną), czy też faktycznie czują powołanie?...

_________________
Даже если вам немного за тридцать
Есть надежда выйти замуж за принца


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 12:21 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2008, o 01:40
Posty: 2418
Lokalizacja: Praga Północ
Solaris pisze:
Czy winne nie jest społeczeństwo?
Ależ zawsze winne jest społeczeństwo, tak się zwykło mówić ;P

_________________
hań-ba, hań-ba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 25 wrz 2012, o 22:35 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
wg mnie mogą robić sobie co chcą w łóżkach, mi to osobiście nie przeszkadza. Jednak gdy słyszę jak mówią o homoseksualizmie itd... to staje się Adolfem Hitlerem, który jednak nie ma możliwości wykonania egzekucji na czarnych bitych śmietanach...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 29 wrz 2012, o 14:35 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, o 10:19
Posty: 1318
Lokalizacja: WAWA
tomek89 pisze:
wg mnie mogą robić sobie co chcą w łóżkach, mi to osobiście nie przeszkadza. Jednak gdy słyszę jak mówią o homoseksualizmie itd... to staje się Adolfem Hitlerem, który jednak nie ma możliwości wykonania egzekucji na czarnych bitych śmietanach...

Argumentum ad Hitlerum :)

_________________
Даже если вам немного за тридцать
Есть надежда выйти замуж за принца


Ostatnio zmieniony 30 wrz 2012, o 12:25 przez Smith, łącznie zmieniany 1 raz
niewłaściwie użyty BBCode


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 1 paź 2012, o 11:22 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:52
Posty: 16
Solaris pisze:


:quiet:

ps. mogłem przywołać Józia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group