PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 5 kwie 2020, o 23:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 18 sty 2005, o 23:54 
Użytkownik

Witam wszystkich

Dowiedziałem się właśnie o Was z Radia94.
Studiuję fizykę na pw.

Oglądacie program "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego?

Tutaj: http://mlodzi.app.org.pl/modules.php?op ... cle&sid=45
znajduje się treść listu otwartego wzywającego do bojkotu tego programu.

Pozdrawiam!

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 00:01 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Dobrze, że mi przypomniałeś o tej audycji w radio94.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 00:04 
Chłopiec
Awatar użytkownika

A czemu ja nie wiem nic o tej audycji? I czemu Radio 94 u mnie nie odbiera?

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 00:07 
Użytkownik

Oczywiście chodzi o Gejzer (94 MHz, każdy wtorek, od 22 do 24) :D

No a co z Pospieszalskim? :)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 00:13 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Chłopiec:Nie odbiera, bo nie masz lampowego odbiornika :wink:

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 00:14 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

Co do Pospieszalskiego-znam tą historię, na onecie opisywali.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 02:05 
Rusałka
Awatar użytkownika

Z tego co kiedyś widziałem na jednej ze stron Młądzierzy Wesz-polskiej to w tym programie MW co tydzień miała część publiki dla siebie z możliwością zabierania głosu w trakcie programu oraz chyba co 2 tygodznie jedna osoba z MW mogła wystąpić w charakterze gościa bądź eksperta. Nie dziwię się więc że program miał taki a nie inny odcień.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 11:57 
No w koncu wzieli go z pulsu wiec co sie dziwic... Pospieszalski wraz z innymi oszolami mial byc wspolzalozycielem tv familijnej, a poniewaz kasa znikla przeniosl sie do pulsu. Cudowny prezes dworak sciagnal go do tvp...

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 16:12 
Mistrz
Awatar użytkownika

Mnie żaden list otwarty nie jest potrzebny do tego, żeby go od samego początku bojkotować. Kiedyś był idiotyczny program na żywo "sami swoi" czy coś takiego, tam się lepiej sprawdzał jako zapowiadający różne ludowe dziwy i grając na instrumentach. Swoją drogą, jeśli dobrze zapamiętałem tytuł ("Sami Swoi") to można dodać, że "Warto rozmawiać" mogłoby się nazywać jak jego stary program. List otwarty to trzeba do TVP wysłać.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 19:07 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
mhm, no za pospieszalskim to nie przepadam, deczko nawiedzony jest. ale jak zestawimy pospieszalskiego i app 'racja' to z tej dwojki w kwestii nawiedzenia i wygadywania treli-moreli zdecydowanie przoduje 'racja' ;P

pozdrawiam

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 19:17 
Użytkownik

Ifl pisze:
Mnie żaden list otwarty nie jest potrzebny do tego, żeby go od samego początku bojkotować.

Osoby podpisane pod listem zapowiedziały, że nie będą przyjmować zaproszeń do występowania w progranie, a nie że nie będą go oglądać. To nie o taki bojkot chodzi.
Ifl pisze:
List otwarty to trzeba do TVP wysłać.

List ten został wysłany również do krritv. Tak na prawdę to właśnie ta rada może mieć jakąkolwiek władzę nad tvp.
cysiek pisze:
ale jak zestawimy pospieszalskiego i app 'racja' to z tej dwojki w kwestii nawiedzenia i wygadywania treli-moreli zdecydowanie przoduje 'racja' ;P

Z chęcią przeczytam jakieś przykłady (bo rozumiem, że je masz, skoro tak piszesz), gdyż nie zgadzam się z tą tezą.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 19 sty 2005, o 20:19 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

tomgrad pisze:
cysiek pisze:
ale jak zestawimy pospieszalskiego i app 'racja' to z tej dwojki w kwestii nawiedzenia i wygadywania treli-moreli zdecydowanie przoduje 'racja' ;P

Z chęcią przeczytam jakieś przykłady (bo rozumiem, że je masz, skoro tak piszesz), gdyż nie zgadzam się z tą tezą.

ale to nie jest teza tylko calkiem subiektywne wrazenie po tym jak jakis czas temu slyszalem jakies ich wypowiedzi i czytalem teksty na ich stronie. nie musisz wcale takiego samego wrazenia odnosic, jak ci sie podoba to co mowia tudziez pisza to ok.

pozdro

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2005, o 00:33 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Na podstawie wielu dyskusji stwierdzam, ze Cysiek jest naszym nadwornym katolikiem :)

Przeciez chocby te reportaze pospieszalskiego sa tak omijajace prawde szerokim lukiem a nawet i krzywa lamana, ze.... ciezko mi na to patrzec.

A APP RACJA, wygaduje raczej rzeczy zupelnie niepopularne i dziwne dla ludzi, przez co nadaje sobie sama charakteru gadania glupot, podczas gdy w przypadku pospieszalskiego, jestesmy w stanie stwierdzic, ze to co gada jest bardzo nieobiektywne, bez wiekszych problemow ze wnikaniem w temat, bo gada on o rzeczach, na ktore mamy juz bardziej ustalone zdanie.

Ach.. ostatnio bedac u Hrabii doczytalismy sie w slowniku wyrazuf obcych ze cos antyklerykalnego, to nie jest cos co chce zabijac ksiedzuf, tylko cos, co chce ich odsunac od wladzy. Inaczej mowiac... heh, niech to robia (ksiedzuja) w domowym zaciszu :P.

Ale pomieszany ten post.

count your blessings now
'fore they're long gone

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2005, o 00:58 
Użytkownik

Chlopiec pisze:
cos antyklerykalnego, to nie jest cos co chce zabijac ksiedzuf, tylko cos, co chce ich odsunac od wladzy.

Ufff... wielkie dzięki, że napisałeś to za mnie :D

Dzisiaj KoLiber wydał swoje oświadczenie:

Cytuj:
Stowarzyszenie Konserwatywno-Liberalne KoLiber stanowczo protestuje przeciwko nagonce na pana Jana Pospieszalskiego i wzywaniu do bojkotu jego programu ze strony środowisk skrajnie lewicowych, postkomunistycznych, aktywistów homoseksualnych i feministycznych w Liście Otwartym "Warto rozmawiać, ale nie z Pospieszalskim!".
Uważamy, że atak ten jest ewidentną próbą zamachu na wolność słowa oraz prawo widza do niezależnych, pluralistycznych mediów, a co za tym idzie próbą podważenia demokratycznych podstaw naszego Państwa.

całość tutaj: http://www.koliber.org/informacje.php?co=2&id=1145

Pluralistyczne media... bardzo śmieszne... :?

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 20 sty 2005, o 01:48 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Na podstawie wielu dyskusji stwierdzam, ze Cysiek jest naszym nadwornym katolikiem :)

czegos nie rozumiem .dlatego ze uwazam ze pospieszalski to nawiedzony typ-szopkarz ktorzy lze jak rusalka by tylko postawic na swoim to znaczy ze jestem katolik?
czy moze dlatego ze uwazam ze 'racja' robidokladnie to samo tylko w jeszcze gorszym guscie i w bardziej przewrotny sposob?

Cytuj:
Ach.. ostatnio bedac u Hrabii doczytalismy sie w slowniku wyrazuf obcych ze cos antyklerykalnego, to nie jest cos co chce zabijac ksiedzuf, tylko cos, co chce ich odsunac od wladzy. Inaczej mowiac... heh, niech to robia (ksiedzuja) w domowym zaciszu :P.

no to to ja wiem doskonale. abstrahujac od tego, ze jesli kots domaga sie rownosci i tolerancji a w nazwie ma ze jest 'anty' jakiejs grupie to samo w sobie jest to sytuacja dziwna. ale APP 'racja' to sa poprostu zwyczajni komunisci, i glownie to mi sie niepodoba. brataja sie z cala 'Pracownicza Demokracja' itp kregami typow spod ciemnej (wlasciwie czerwonej) gwiazdy - jak dla mnie to wystarczy by zasluzyli na to by ich antypatia darzyc bardziej niz pospieszalskiego. (kotry lze, kreci itp itd, i etc, ale przynajmniej z komunistami nigdy nic wspolnego nie mial) ;>

pozdro

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]