PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 5 kwie 2020, o 08:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 21 gru 2004, o 05:01 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Polecam bardzo oczojebn... yyy.. tzn kolorową stronę z dyskretnym przekazem podprogowym (u góry, gdyby ktoś nie zauważył ;-)

(http://) homoseksualizm (.) org
http://pwgay.7z9.net/link.php?15
:P

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 21 gru 2004, o 17:25 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
pozwoliłem sobie zamienić link na przekierowanie - nie dawajmy im powodu do bycia wysoko w google :)

a masz to zrobione tak, że jak boty googla idą po nitce do kłębka, to trafiają np na homoseksualizm.pl?

Cytuj:
Ja bym proponował, żeby organizacje LGBT w porozumieniu z organizacjami międzynarodowymi dążyły do odzyskania domeny. ot co.

a ja mam niecny pomysł, by pogrzebać trochę w tych DNSach, którymi adminujemy, żeby resolvowały homoseksualizm.org do CNAME homoseksualizm.pl
zawsze to coś ;-)

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 22 gru 2004, o 00:54 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

rozbawił mnie cytat:

Chcemy stworzyć prawne możliwości skutecznego leczenia, uświadamiania i pomocy homoseksualistom, którzy chcą wrócić do „normalności” heteroseksualnej, jak i również tym którzy chcą pozostać homoseksualistami – aby mogli czuć się bezpiecznie.

A-znielubiłem pewien zespół braci bliźniaków.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 sty 2005, o 17:12 
Mistrz
Awatar użytkownika

Takich bałabuchów to już dawno nie czytałem. Aż trudno uwierzyć, że tacy gupi ludzie istnieją na tym świecie. Chociaż rzeczywiście miałem wrażenie takie jak 7z9, że z tymi twarzami to jakaś ściema (istny freak show - nie obrażając nikogo). Albo zapłacili po 5 zyli jakimś redneckom, żeby głupio się rycholili do zdjęcia, co chyba ma sugerować że wszyscy ci ludzie są szczęśliwi ze swojego chreścijańskiego życia, pozbawionego jakże grzesznego homoseksualizmu i wszystkiego co jest z nim związane. Poza tym te teksty pod tymi fotami to chyba też jakiś bezrobotny spec od hasełek socjalistycznych układał. Czy tylko mi się tak wydaje???
W każdym razie moje ogólne wrażenie jest takie, że jakaś banda katolickich fanatyków, którzy nie mieli nic ciekawszego do roboty zrobiło se (albo zasponsorowało) stronkę przeciw homikom, a wszystkie te wypowiedzi są tak prawdziwe jak te w tvmarketach.

Tytuł:
Nieprzeczytany post: 3 sty 2005, o 19:23 
Mistrz
Awatar użytkownika

Na nieszczescie, chyba dosc duzo osob w to uwierzy. Ech... czasem to az chce sie byc bogatym, kupic lodz i uciec od tego calego g*****

Ogolnie jednak strona jest zrobiona dobrze. Do Katolikow odnosi sie z respektem, dajac im mniejsze lub wieksze poczucie, ze do homoseksualistow tez odnosci sie z pewnym szacunkiem. Tylko homoseksualista poczuje sie dotkniety, jezeli tak mozna powiedziec.

Nie jest to oczywiscie zadna nowosc, wiekszosc stron anty- jest napisana w taki sposob.

Co musimy zorbic to posiadac takiego wlasnego BatMana, faceta ktory bedzie likwidowal komorki anty-homikowe, nie do konca zgodnie z prawem. Ktos na ochotnika? :P

Conditioned Awarness is where we live our lives in guilt over the past and Anxiety over the future and never get to experienced the present

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]