PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2021, o 00:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 15 lip 2011, o 00:52 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 51311.html

Cytuj:
(...) Według koordynatora posługi księży egzorcystów w Polsce, ks. Mariana Piątkowskiego, zniewolenia duchowe mogą przejawiać się np. uzależnieniami oraz objawami przypominającymi choroby psychiczne. Jeżeli podłoże takich stanów nie jest biologiczne lub skłonnościowe, jeśli nie zanikają one po interwencjach specjalistów czy lekarzy, a skuteczna okazuje się modlitwa, takie stany uznawane są za skutek działania złego ducha.

Jak przekazywali dziennikarzom podczas poprzednich spotkań uczestniczący w nich egzorcyści, sygnałem o potrzebie ich działania może być np. niewytłumaczalna niechęć dotkniętej działaniem złego ducha osoby do wszelkiego sacrum. Na zniewolenie lub opętanie może też wskazywać niedający się wyjaśnić naukowo stan przypominający chorobę. Opętani mogą wykazywać niezwykłą siłę albo wypowiadać lub rozumieć zwroty w nieznanych sobie językach (...)

Nieprzeczytany post: 15 lip 2011, o 01:29 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

7z9 pisze:
wymyśliłem terapię konkurencyjną, która polegałaby na zamknięciu w pokoju, z Surionem nie dającym się wyrwać z transu, robiącym tak: Obrazek przy każdym odchyleniu głowy do tyłu powtarzającym "Boga nie ma." i w tym samym czasie dzwoniącym w malutki dzwoneczek.

mam przeczucie, że to też może zadziałać. jeśli nie, to można mu założyć durszlak na głowę i oblać sosem bolońskim (tylko żeby nie zalać otworów oddechowych), przy niezmienności pozostałych szczegółów rytuału.

mogę popatrzeć? :stupidme:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]