PWGay
http://pwgay.vipserv.org/

Unia Europejska, XXI wiek
http://pwgay.vipserv.org/viewtopic.php?f=16&t=3131
Strona 1 z 1

Autor:  cysiek [ 15 lip 2011, o 00:52 ]
Tytuł:  Unia Europejska, XXI wiek

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 51311.html

Cytuj:
(...) Według koordynatora posługi księży egzorcystów w Polsce, ks. Mariana Piątkowskiego, zniewolenia duchowe mogą przejawiać się np. uzależnieniami oraz objawami przypominającymi choroby psychiczne. Jeżeli podłoże takich stanów nie jest biologiczne lub skłonnościowe, jeśli nie zanikają one po interwencjach specjalistów czy lekarzy, a skuteczna okazuje się modlitwa, takie stany uznawane są za skutek działania złego ducha.

Jak przekazywali dziennikarzom podczas poprzednich spotkań uczestniczący w nich egzorcyści, sygnałem o potrzebie ich działania może być np. niewytłumaczalna niechęć dotkniętej działaniem złego ducha osoby do wszelkiego sacrum. Na zniewolenie lub opętanie może też wskazywać niedający się wyjaśnić naukowo stan przypominający chorobę. Opętani mogą wykazywać niezwykłą siłę albo wypowiadać lub rozumieć zwroty w nieznanych sobie językach (...)

Autor:  Quarrel [ 15 lip 2011, o 01:29 ]
Tytuł:  Re: Unia Europejska, XXI wiek

7z9 pisze:
wymyśliłem terapię konkurencyjną, która polegałaby na zamknięciu w pokoju, z Surionem nie dającym się wyrwać z transu, robiącym tak: Obrazek przy każdym odchyleniu głowy do tyłu powtarzającym "Boga nie ma." i w tym samym czasie dzwoniącym w malutki dzwoneczek.

mam przeczucie, że to też może zadziałać. jeśli nie, to można mu założyć durszlak na głowę i oblać sosem bolońskim (tylko żeby nie zalać otworów oddechowych), przy niezmienności pozostałych szczegółów rytuału.

mogę popatrzeć? :stupidme:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/