PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 17 sty 2022, o 23:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poseł pięta
Nieprzeczytany post: 14 lip 2011, o 15:59 
Offline
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2004, o 16:37
Posty: 2631
Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
http://orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/cf ... enDocument

to ten sam, co chciał kiedyś by prokuratura i policja inwigilowała homoseksualistów i kluby gejowskie, bo mają powiązania ze światem przestępczym i siatką pedofilską.


Cytuj:
Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Mam zaszczyt przedstawić stanowisko klubu Prawo i Sprawiedliwość odnośnie do projektu ustawy zawartego w druku nr 4253.

Wysoka Izbo, uważam, że merytorycznie jest to projekt bezzasadny, politycznie chciałbym podziękować za jego wniesienie kolegom z SLD, gdyż SLD dokonuje tutaj samodemaskacji, co z punktu widzenia Prawa i Sprawiedliwości jest działaniem korzystnym. To, że lewicowa partia nie dostrzega poważniejszych problemów w Polsce niż żądania homoseksualnego lobby, pokazuje oderwanie od realnego życia ludzi. Kawiorowa lewica zapomniała o prawdziwych kłopotach Polaków. Dlaczego, proszę państwa, Wysoka Izba musi zajmować się tym projektem? Dlaczego tracimy czas? Czy nie widzicie, czym żyją Polacy? Czy nie widzicie, jak dramatycznie obniża się poziom życia Polaków, jak rosną ceny żywności, energii i leków? Czy nie dostrzegacie problemów małych przedsiębiorców i rozrastającej się biurokracji? Czy nie widzicie, jak wysokie podatki ograniczają nasz rozwój gospodarczy i pogłębiają bezrobocie? Czy wiecie, że co czwarty młody Polak nie ma pracy, a bezrobocie w ostatnich trzech latach wśród młodych ludzi zwiększyło się z 18 do 25%? To są prawdziwe problemy i cele, na których powinniśmy się skupić tutaj w Sejmie. Roszczenia homolobby nie powinny nas interesować.

Ten projekt to także dowód na rzeczywisty stosunek SLD do kobiet, osób niepełnosprawnych i osób starszych. SLD posługuje się nimi w sposób instrumentalny. Zestawiając kobiety, niepełnosprawnych i staruszków z transwestytami i gejami, tworzy iluzję rzekomej troski o zabezpieczenie ich interesów. SLD tak naprawdę, chcąc jedynie przypodobać się gejowskim aktywistom i lewackim mediom, usiłuje stworzyć wrażenie zagrożenia dla homoseksualistów, które w rzeczywistości nie występuje. Działacze środowisk gejowskich chcą stworzyć wokół własnych i cudzych preferencji seksualnych lub problemów seksualnych formułę politycznego istnienia, atakując religię, rodzinę i dobre obyczaje. O tym, że często są to osoby nietolerancyjne i zacietrzewione, świadczy przypadek dziennika ˝Rzeczpospolita˝ i satyrycznego rysunku, który tam został opublikowany. Dziennik, dziennikarz, satyryk zostali pozwani przez osoby wywodzące się ze środowiska homoseksualnego lub z nim związanego za rzekomą zniewagę gejów.

W uzasadnieniu piszecie państwo, że obecny stan ochrony prawnokarnej nie odpowiada współczesnym potrzebom społecznym, kształtowanym m.in. przez coraz pełniejszą i wyraźniejszą obecność w przestrzeni publicznej przedstawicieli grup do tej pory wykluczanych, marginalizowanych i lekceważonych. Skąd to przekonanie? Na jakiej podstawie tak twierdzicie? Przecież to jest wyssane z palca. Nie ma takiej potrzeby społecznej. To, że powołujecie się ˝na aktualne tendencje międzynarodowego prawa antydyskryminacyjnego, a zwłaszcza na standardy unijne˝, nie może być brane poważnie. Standardy unijne obejmujące m.in. aborcję, homośluby, adopcję dzieci przez homoseksualistów i eutanazję nie mogą nas do niczego zobowiązywać. Świadczą jedynie o pogłębiającej się degradacji społecznej i cywilizacyjnej, samodestrukcji społeczeństw niektórych państw Unii Europejskiej.

Podsumowując, to ideologiczny i w gruncie rzeczy niepotrzebny projekt. Debatowanie nad nim nie ma sensu, jest stratą czasu parlamentarzystów. Jego przyjęcie może być wręcz groźne dla wolności słowa. Zapisy proponowane w art. 226 § 1 i w art. 257 Kodeksu karnego byłyby używane jako knebel zamykający usta krytykom gejowskiej propagandy. Byłaby to gejowska pałka na normalnych ludzi, którzy mają odwagę bronić religii, praw rodziny i dobrych obyczajów.

Poza tym jest jeszcze kwestia zaśmiecania języka prawnego słowami zaczerpniętymi ze słownika gejowskich propagandzistów. Zwrot ˝orientacja seksualna˝ to konstrukcja słowna nieodzwierciedlająca rzeczywistości, wewnętrznie sprzeczna i zupełnie ideologiczna. Wyodrębnienie orientacji seksualnych to próba postawienia znaku równości między tym, co jest normą, naturą i porządkiem, a tym, co jest dewiacją, wybrykiem natury i destrukcją porządku.

Wysoka Izbo! Jeżeli zbiorą się postępowi matematycy i uchwalą, że dwa plus dwa równa się pięć, to nie znaczy, że musimy się temu podporządkować. Sami wnioskodawcy w uzasadnieniu piszą, że orientacja seksualna jest cechą obiektywną, niezależną od woli (Dzwonek) i wysiłków jakiejkolwiek osoby. Jednak słownik języka polskiego nie pozostawia wątpliwości - wyrazy ˝orientacja˝, ˝orientować się˝ nie mogą być oderwane od elementu wolicjonalnego i rozumowego. Orientacja, proszę państwa, może być albo prorosyjska, albo proniemiecka, ale nie może być seksualna. Wyodrębnienie orientacji seksualnych to pseudonaukowy bełkot i Sejm Rzeczypospolitej nie powinien uchwalać ustaw, które zawierają ten zwrot. Komunizm miał swoją nowomowę, ale także współczesna dyktatura politycznej poprawności tworzy swój kod, swoją nowomowę i zwrot ˝orientacja seksualna˝ jest właśnie zaczerpnięty z jej słownika.

Niektórzy chcą, aby ochrona tożsamości płciowej, orientacji seksualnej była tak daleko posunięta, jak w ustroju komunistycznym ochrona przyjaźni polsko-radzieckiej i demokracji socjalistycznej. Obecne brzmienie nowelizowanych artykułów Kodeksu karnego ma zasadniczo przeciwdziałać przestępstwom motywowanym ksenofobią, rasizmem, antysemityzmem oraz stosunkiem do religii. To wystarczy, uważamy, że nie ma powodu do nowelizacji tych przepisów w kierunku proponowanym w waszym projekcie. Ja naprawdę jestem zaskoczony, że pan marszałek Schetyna dopuścił do debatowania nad tym projektem. Rozumiem, że SLD i PO muszą rywalizować o przychylność homoaktywistów i ˝Gazety Wyborczej˝. PiS, szanując wszystkich ludzi niezależnie od ich upodobań seksualnych, nie widzi potrzeby zmian legislacyjnych legitymujących działania zawodowych gejów, którzy uczynili sobie z propagowania homokultury sztandar politycznego funkcjonowania. Składam wniosek o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu. Dziękuję za uwagę. (Oklaski)

_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 14 lip 2011, o 20:21 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 lis 2003, o 01:32
Posty: 1357
Lokalizacja: Elka
Ja też panu posłowi dziękuję za uwagę i życzę by w następnej kadencji nie korzystał z pieniędzy podatników jako pensji, a zajął się czymś bardziej przyziemnym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Nieprzeczytany post: 14 lip 2011, o 20:26 
Offline
Rusałka
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 lis 2003, o 01:32
Posty: 1357
Lokalizacja: Elka
Może być i sadzenie rzodkiewki jak i kopanie rowów. Większy z tego pożytek będzie niż z jego zasiadania w poselskich ławach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group