PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2021, o 02:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 17:32 
Mistrz
Awatar użytkownika

http://fronda.pl/videoteka/pokaz/id/1337

http://www.youtube.com/watch?v=G7TONzi1 ... r_embedded

wybrane fragmenty

1.'' nie ma żadnej wątpliwości, że zdążają(homoseksualiści-przyp red) do całkowitej destrukcji świata, który nas otacza''
2.''czy naprawdę polski rząd musi finansować bibułę propagandową homoseksualnych lobbystów. czy z moich pieniędzy trzeba to opłacać (...) płacić na takie brązowe co leży czasem na ziemi'' ''homoseksualiści nie lubią lesbijek bo to kobiety są'' ''wśród lesbijek najbardziej pogardzaną grupą są biseksualistki'' ''ile czasu potrzeba będzie na odkrycie fatalnych skutków adopcji homoseksualnych''
3.'' wywiad z profesorem Bogdanem Wojciszke, który jest podobno psychologiem''
'' nie wiem jak jest na SWPSie, może u was jest większość jakichś dziwnych związków, jakichś facetów z kaktusami, Panów z ośmioma żonami''
4. ''to co Pan wygaduje jest zwyczajną bolszewicką ściemą'' ''ja w odróżnieniu od Pana(profesora-przyp red) nie wierzę w jakieś bzdury, ponieważ Pana model wychowania przetestowano w Rosji bolszewickiej''
5.''homobolszewicki pomysł z Newsweeka''

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 17:46 
Czarownica nie z tej Ziemi

Nie chce mi się tego czytać i komentować, bo właśnie przez takich ludzi mam poczucie bycia gorszym. :(

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 17:59 
Mistrz
Awatar użytkownika

ale zawsze można coś próbować robić
o tym akurat dowiedziałem się z facebooka bo jest akcja "napisz skargę na Tomasza T."

Przykładowy tekst:
Szanowny/a Panie/Pani ....

Zwracam się z prośbą o interwencję w sprawie, zamieszczonego przez redaktora naczelnego portalu www.fronda.pl Tomasza Terlikowskiego, filmu, który moim zdaniem narusza zasadę prawdy, zasadę obiektywizmu, zasadę oddzielenia informacji od komentarza oraz zasadę szacunku i tolerancji(wg definicji z Karty Etycznej Mediów).
Zamieszczam linki do tego filmu:
http://fronda.pl/videoteka/pokaz/id/1337
oraz
http://www.youtube.com/watch?v=G7TONzi1 ... r_embedded

Z wyrazami szacunku,
xyz

Listy wysyłamy do Rady Etyki Mediów(adresy poniżej). Jeżeli macie pomysł gdzie jeszcze można rozesłać skargę piszcie na tablicy.

Ryszard Bańkowicz - Przewodniczący Rady Etyki Mediów
tel. 785 985 204, ryszard.bankowicz@radaetykimediow.pl

Helena Kowalik-Ciemińska - Wiceprzewodnicząca Rady Etyki Mediów
tel. 785 985 296, helena.kowalik@radaetykimediow.pl

Irena Piłatowska-Mądry - Wiceprzewodnicząca Rady Etyki Mediów
tel. 785 985 154, irena.pilatowska@radaetykimediow.pl

Barbara Markowska-Wójcik - Sekretarz Rady Etyki Mediów
barbara.markowska@radaetykimediow.pl

lub
ul. Woronicza 17
Bud. B15, pok. 13/13A
00 – 999 Warszawa

''Zasadą prawdy - co znaczy, że dziennikarze, wydawcy, producenci i nadawcy dokładają wszelkich starań, aby przekazywane informacje były zgodne z prawdą, sumiennie i bez zniekształceń relacjonują fakty w ich właściwym kontekście, a w razie rozpowszechnienia błędnej informacji niezwłocznie dokonują sprostowania

Zasadą obiektywizmu - co znaczy, że autor przedstawia rzeczywistość niezależnie od swoich poglądów, rzetelnie relacjonuje różne punkty widzenia.

Zasadą oddzielania informacji od komentarza - co znaczy, że wypowiedź ma umożliwiać odbiorcy odróżnianie faktów od opinii i poglądów.

Zasadą szacunku i tolerancji - czyli poszanowania ludzkiej godności, praw dóbr osobistych, a szczególnie prywatności i dobrego imienia.

Zasadą wolności i odpowiedzialności - co znaczy, że wolność mediów nakłada na dziennikarzy, wydawców, producentów, nadawców odpowiedzialność za treść i formę przekazu oraz wynikające z nich konsekwencje.'' Żródło:http://www.radaetykimediow.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=2&Itemid=3

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 18:01 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

nowy pisze:
Nie chce mi się tego czytać i komentować, bo właśnie przez takich ludzi mam poczucie bycia gorszym. :(

Ciekawe, ja mam wręcz przeciwnie - gdy słucham Terlikowskiego, mam z niewiadomych powodów coraz większe przekonanie o swojej wyższości...

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 18:28 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

obrzydliwość
odpowiedziałbym tylko emoką :rzygi: ale TŻ zepsuł i nie ma.

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 18:34 
Mistrz
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
obrzydliwość
odpowiedziałbym tylko emoką :rzygi: ale TŻ zepsuł i nie ma.

no fakt za ładny to on nie jest...

ale tak na serio, to on poprostu ma chyba jakaś fobię prześladowczą i wierzy w teorie spiskowe... dlatego papla takie głupoty.

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 20:02 
Chłopiec
Awatar użytkownika

nowy pisze:
To co opowiada jest tak głupie (np. to z destrukcją świata), że nie mogę tego traktować jako coś słusznego. W efekcie mam raczej tak jak Smith - traktuję teksty Terlikowskiego jako wskazujące na idiotyzm homofobów.

I co to jest TŻ?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 20:11 
Mistrz
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
nowy pisze:

I co to jest TŻ?

dołączam się do pytania

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 20:27 
Czarownica nie z tej Ziemi

TŻ to towarzysz życia, aczkolwiek w kontekście tego zdania to nie ma sensu......

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 22:18 
Mistrz
Awatar użytkownika

może nie koniecznie sami katolicy ale jacykolwiek konserwatyści i fanatycy religijni

Nieprzeczytany post: 25 cze 2011, o 05:34 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
7z9 pisze:
Merlin pisze:
1.'' nie ma żadnej wątpliwości, że zdążają(homoseksualiści-przyp red) do całkowitej destrukcji świata, który nas otacza''

dokładnie takie zdanie mam o katolikach!

ja o wyznawcach religii w ogólności ;)

a co do terlikowskiego, to ja go kiedyś bardzo nienawidziłem i nawet 2 lata temu chciałem go podać do sądu za tekst w "Rzepie", gdzie nazywał homoseksualistów zboczeńcami i porównywał ich do pedofilów i zoofilów. no ale jego ostatnie występy (te nagrania wideo, histeryczna reakcja na facebookowy apel o zabranie mu dzieci i oddanie do adopcji gejom - po którejś z jego homofobicznych enuncjacji) raczej mnie przekonują, że to człowiek totalnie niepoważnu, ogarnięty obsesjami i oderwany od rzeczywistości w stopniu, którego zwykli śmiertelnicy doświadczają jedynie po zażyciu pewnych niedozwolonych roślin albo substancji chemicznych. nie jestem więc pewien czy w ogóle ciąganie go po sądach albo pisanie donosików ma sens, bo on zdania raczej nie zmieni a takie akcje tylko go utwierdzą w - już i tak dość solidnie ugruntowanym - przekonaniu, że jstnieje skierowany przeciwko niemu i uknyty przez pedalskie lobby spisek mający na celu zamknięcie mu ust, pognębienie, zniszczenie rodziny i co nie tylko. no chyba, że faktycznie chodzi o to, żeby go pognębić i zmusić do zapłaty kar albo odszkodowań. w końcu jak któaś tv oraz stacja radiowa musiała płacić za żarty z katolików, to niech fronda płaci za obrazę homoseksualistów.

najsmutniejsze w tym wszystkim dla mnie jest jednak to, że ten gość został doktorem nauk. ja nigdy nie skończyłem żadnych studiów (i pewnie już nie skończę), ale po lekturze tworzonych przez niego tekstów i wysłuchaniu wygłaszanych przezeń opinii, utwierdzam się w przekonaniu (chyba słusznym), że o nauce mam dalece lepsze pojęcie. ktoś mi zwrocił uwagę, że to doktorat z UKSW, ale chyba skoro to uczelnia korzystająca z publicznych dotacji, to jest zobowiązana do zachowania jakichś standardów i nie może dawać doktoratów "na piękne oczy" zaprzyjaźnionym redaktorom zasłużonym na froncie walki z pedalstwem.

Nieprzeczytany post: 25 cze 2011, o 10:22 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
I co to jest TŻ?

'Trochę Żona'....?

Nieprzeczytany post: 25 cze 2011, o 11:42 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
Chlopiec pisze:
I co to jest TŻ?

'Trochę Żona'....?

:fighting2:
(nie, żebym się tego nie spodziewał. ale miałem nadzieję że się jednak powstrzymasz)

Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 11:54 przez mithnae, łącznie zmieniany 1 raz

Nieprzeczytany post: 25 cze 2011, o 11:55 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

drogi 6z9, TŻ pyta czy to jest wycieczka osobista i powinien się obrazić.

Nieprzeczytany post: 25 cze 2011, o 12:54 
Chłopiec
Awatar użytkownika

mithnae pisze:
TŻ pyta czy to jest wycieczka osobista i powinien się obrazić.
Ja chcę na wycieczkę!

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]