PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2021, o 02:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 23 cze 2011, o 21:17 
Czarownica nie z tej Ziemi

Puma to, że sami mnie prowokujecie do rozmów o sexie i to, że w realu chcecie rozmawiać tylko o tym to wypacza rzeczywisty obraz mojej osoby, trzeba było porozmawiać ze mną o polityce, dinozaurach, zwierzakach, roślinkach to byś zobaczył moją drugą, ciekawą naturę. A to, że pytacie mnie tylko o sex i studia to wasz problem - nie po to się spotykam żeby gadać o studiach i wydziale, który mam głęboko w dupie w swoim wolnym czasie. :) Inna sprawa, że niektórzy nie dostrzegają moich żartów nawet gdy w ewidentny sposób używam symbolu ' :hahaha: '.

W ogóle nie wiem już kto, ale ktoś na ostatnim zlocie gadał z drugim chyba o fizyce, normalnie szok, na spotkaniach zostawiamy studia w dupie - taka moja zasada. :) Można się spytać, kto gdzie studiuje, ale żeby o tym gadać ? :D

Nieprzeczytany post: 23 cze 2011, o 21:47 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

witamy w świecie Nauki :)
pomyślałeś, że dla niektórych ,,studia'' to nie tylko wkuwanie, ale też poznawanie świata, sposób na życie i realizację siebie?
tak, jak dla innych polityka albo malowanie obrazów.

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 00:04 
Chłopiec
Awatar użytkownika

O wszystkim po trochu:
-Połowy panów z tego rankingu nie znam.
-Chłopak Raczka jest dla mnie totalnie nieatrakcyjny.
-Jeśli lecicie z seksem do Nowego, to się nie dziwcie, że uzna że jesteście zainteresowani. Niemal każdy inny też mógłby tak pomyśleć, choć nie wiem jak wielu by poszczególnym z Was coś zaproponowało (to żadna obelga).
-Nowy, mnie tam tematy szeroko-naukowe na tyle interesują, że traktuję je jako najlepszy temat rozmów - szczególnie wtedy gdy ktoś mi opowiada o czymś o czym nie miałem pojęcia. Na studia szedłem głównie po to by wiedzieć więcej z interesujących mnie dziedzin, a nie by coś czy kogoś zaliczyć.
-Ciekawe jak wiele osób uznałoby propozycję seksualną od Pumy za obrazę :P

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 01:34 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Agencja ds. Przerabiania Spinaczy Biurowych na Majtki z Drutu
mithnae pisze:
pumciu kochana, jak rozumiem zgłaszasz się na ochotnika do beatyfikacji z okazji dziesięciolecia PWG? czy od razu cię kanonizować? :angel:

ja jestem za - w końcu potrzebny jest jakiś królik doświadczalny. padre, szykuj pastorał, trek współpapiezu, czyń honory pod mą nieobecność. może antypapiestwo też się dołączy?

ombre pisze:
a kto to jest ten Pieróg.

taki znany-z-tego-że-jest-znany. fika nogami w tv. a, i nazywa się Piróg, które to nazwisko w dopełniaczu i bierniku ma postać "Piroga" nie zaś "Piróga", jakby chcieli redaktorzy plociucha czy innego pudla.

Nieprzeczytany post: 24 cze 2011, o 18:01 
Emanacja Pi i Sigmy

ombre pisze:
a kto to jest ten Pieróg.
pieróg jak pieróg ale co to za murzyn?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]