PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2021, o 02:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 19:06 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Dlatego Artiilu napisałem od razu, że ta optymalna sytuacja jest nierealna.
mithnae pisze:
a przy tym zdajesz się zapominać, że prawdziwa zabawa może miec miejsce tylko wtedy, kiedy pilota tej, dajmy na to, układarki do glazury, trzyma żywy człowiek. nawet jeśli pozostaje, że się tak wyrażę, poza kadrem.
W tym zakresie zabawa nie jest istotna. Dzięki temu, że sami nie układamy glazury, możemy bawić się przy innej okazji.
Cytuj:
swoją drogą rasista i technokrata - połączenie tak odrażające, że wprost wzroku oderwać nie sposób.
To co miało uzupełnić zdanie nie wynikało z rasizmu, tylko raczej z technokratyzmu, który w rzeczywistości sprawia, że narody bardziej rozwinięte, które dysponują lepszą technologią mają lepsze pozycje na świecie.

PJWSTK lepiej przygotowuje do pracy zawodowej, chyba że mówimy o pracy na uczelni. Moim zdaniem natomiast PW lepiej przygotowuje do myślenia na różne abstrakcyjne tematy.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 16 cze 2011, o 19:10 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

nowy pisze:
No niestety Chłopcze, przesadziłeś, zgadzam się z mithnae, sam się zastanawiam czy na PJWSTK nie nauczyłbym się więcej przydatnej w przyszłej pracy wiedzy i umiejętności niż na PW. Było to zwłaszcza widoczne jak niedawno puszczono nam ankiety oceny studiów i śmiechy jak przeczytało się pytanie odnośnie oceny przygotowania do przyszłej pracy.

Czy ja wiem? Studia są głównie od tego, by dawać wiedzę i narzędzia, dzięki którym łatwiej będziesz mógł się dalej rozwijać. Umiejętności zaś nabywasz w pracy, na praktykach czy stażach.

Chlopiec pisze:
Dlatego Artiilu napisałem od razu, że ta optymalna sytuacja jest nierealna.

No to zejdźmy na ziemię… ;)

Edit:
Podsumowanie wyników tegorocznych egzaminów gimnazjalnych… :shock:

Nieprzeczytany post: 20 cze 2011, o 23:56 
Mistrz
Awatar użytkownika

artiil pisze:
nowy pisze:
No niestety Chłopcze, przesadziłeś, zgadzam się z mithnae, sam się zastanawiam czy na PJWSTK nie nauczyłbym się więcej przydatnej w przyszłej pracy wiedzy i umiejętności niż na PW. Było to zwłaszcza widoczne jak niedawno puszczono nam ankiety oceny studiów i śmiechy jak przeczytało się pytanie odnośnie oceny przygotowania do przyszłej pracy.

Czy ja wiem? Studia są głównie od tego, by dawać wiedzę i narzędzia, dzięki którym łatwiej będziesz mógł się dalej rozwijać. Umiejętności zaś nabywasz w pracy, na praktykach czy stażach.:shock:

z tym się zgodzę, studia (te takie normalne z pominięciem Wyższych szkół gotowania na gazie) dają wiedzę i powinny ksztować odpowiedni tok myślenia. A to co jest po studiach to juz jakby inny świat, gdzie trzaba już samemju o pene rzeczy się zatroszczyć. Akurat tu bardziej sie odnosze do kierunków ścisłych i przrodniczych, ewentualnie prawa bo wiekszośc humanistycznych do niczego nie przygotowuje tylko daje papier.

artiil pisze:

ale co ty wymagasz od pokolenia ŻAl.pl ktore uważa że teraz nie warto sie uczyć bo liczy się tylko przebojowość

Nieprzeczytany post: 21 cze 2011, o 01:58 
Mistrz-Magik ;)
Awatar użytkownika

artiil pisze:

Mi się te wyniki nie wydają szokujące, a nawet powiedzialbym że są spodziewane, może poza testami językowymi bo francuski musiał być bardzo źle skonstruowany. Angielski też bym wziął pod lupę - ciekawe skąd takie wyniki

Nieprzeczytany post: 21 cze 2011, o 08:08 
Mistrz
Awatar użytkownika

mnie też ten francuski zdziwił, coś musiało być z nim nie tak bo za bardzo odstaje od reszty. A co do angielskiego to czy ja wiem, mi sie wydaje ze jest dobrze bo pomimo wszystko jest to język z kórym człowiek ma największą styczność i coś tam więcej umie się mimiochodem

Nieprzeczytany post: 21 cze 2011, o 08:38 
Wiedźma jak ta lala

Czy to zła edukacja, czy złe testy? A może Los, Przeznaczenie? :D

„Ja to matematyki w ogóle…”.

Nieprzeczytany post: 21 cze 2011, o 21:55 
Mistrz
Awatar użytkownika

Surion pisze:

„Ja to matematyki w ogóle…”.

"...bo ja jestem humanistą typowym" a potem liczą na kalkulatorze ile to jest 4*3 żeby sie nie pomylić przypadkiem...

Nieprzeczytany post: 30 cze 2011, o 17:54 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

W nawiązaniu - pani prorokini Hall bardzo ładnie wyantycypowała
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 71375.html
pan Sawicki nie tracąc humoru popisuje się celną metaforą
Cytuj:
Najsłabiej w tym roku wypadła matematyka, a przyczyn takiej sytuacji może być wiele tłumaczy Mirosław Sawicki, wiceszef CKE: - Fotograf mógł źle ustawić aparat i źle dobrać światło. Dlatego efekt na zdjęciu jest kiepski. Ale można też uznać, że to ci, którzy stali do fotografii, byli kiepsko ubrani. Ale już bez metafor dodał, że taki stan rzeczy wytłumaczyć inaczej: - Po pierwsze złymi narzędziami, bo wtóre słabym rocznikiem, po trzecie mieszanką tych dwóch elementów.

źródło: http://www.cke.edu.pl/images/stories/00 ... matura.pdf

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]