PWGay

Politechnika Warszawska w kolorach tęczy
Dzisiaj jest 23 wrz 2020, o 22:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany post: 19 sie 2010, o 13:17 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Drobny news zza granicy :)
Wybaczcie trochę sztywne tłumaczenie - gramatyka niderlandzka nie jest tak swobodna, jak polska.
Gay.nl

W ciągu kilku tygodni w Lesie Kraling pojawią się paliki oznaczające miejsce spotkań gejów: dwie pary stóp w interesującej pozycji na tęczowym tle.

Obrazek

Tylko na terenie oznaczonym palikami homo-seks będzie dozwolony. "Kto poza tym terenem zostanie złapany - dostanie grzywnę" powiedział radny Robin de Roon z rady dzielnicy Kralingen-Crooswijk.

Według niego jest teraz jasne, co ma miejsce na terenie oznaczonym palikami i jest znacznie mniejsza szansa, że zachowania seksualne rozprzestrzenią się na resztę lasu. Uważa także, że każdy ma prawo do przyjemności. "Trzy miliony ludzi rocznie odwiedzają Las Kraling. Jedni mają chęć opalać się nago, a inni grillować. Każdy otrzyma swoją przestrzeń, a granice zapobiegną stykaniu się tych grup".

Homostrefa otrzyma także dodatkowe pojemniki na zużyte prezerwatywy. Przewidziane są także dodatkowe patrole policji.

A potem ludzie się dziwią, że tęsknię za Niderlandami ;)
A co Wy o tym myślicie? Zakazać seksu w plenerze, czy też wprowadzać odpowiednie oznaczenia?

Nieprzeczytany post: 19 sie 2010, o 15:22 
Rusałka
Awatar użytkownika

Ja jestem za obowiązkowym seksem w plenerze. I nie tylko w plenerze! Osobom samotnym należy urzędowo dostarczać partnerów, zgodnie z pisemnym zapotrzebowaniem :-)

Nieprzeczytany post: 19 sie 2010, o 19:53 
Ciasteczkowy skrytożerca
Awatar użytkownika

:byodood:
a jaka frajda uprawiać seks koło jakiegoś znaczka? nie ma elementu przygody i dreszczyku emocji wtedy :P

Nieprzeczytany post: 20 sie 2010, o 00:09 
Wiedźma jak ta lala
Awatar użytkownika

Nie rozumiem. To jakiś gejowski las, czy co? Apartheid? ;)

Nieprzeczytany post: 20 sie 2010, o 12:04 
Czarownica z tej Ziemi
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
Ja jestem za obowiązkowym seksem w plenerze. I nie tylko w plenerze! Osobom samotnym należy urzędowo dostarczać partnerów, zgodnie z pisemnym zapotrzebowaniem :-)

TAK! Solaris na prezydenta! Na ministra edukacji... ! Na Rzecznika Praw Obywatelskich! Na pełnomocnika rządu ds. równego traktowania! :jupi:

Postawimy Ci pomnik przed pałacem :mrgreen: :fala:

lecz nikt nie popiera wróbelka

Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta
że wróbelek jest druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka chłopięta
Kochajcie do jasnej cholery

Nieprzeczytany post: 20 sie 2010, o 17:45 
Wiedźma jak ta lala

Popieram! Zostanę wtedy Szarą Eminencją. :)

Nieprzeczytany post: 22 sie 2010, o 12:37 
Rusałka
Awatar użytkownika

Passereau pisze:
TAK! Solaris na prezydenta! Na ministra edukacji... ! Na Rzecznika Praw Obywatelskich! Na pełnomocnika rządu ds. równego traktowania! :jupi

O! Zdobyłem właśnie wyborcę! :shock:
Surion pisze:
Popieram! Zostanę wtedy Szarą Eminencją. :)

No tak, i wiadomo, kim potem trzeba będzie obsadzać stanowiska...

Nieprzeczytany post: 26 sie 2010, o 08:28 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Nie spodziewałbym się, że ktoś wpadnie na takie rozwiązanie, a osobiście nie wiem czy bym się z niego cieszył.
Tzn. tak bardzo osobiście to pewnie mi by było to obojętne, bo nie zdarza mi się tulenie się w lesie... a przynajmniej nigdy nie planowałem takiego.
Wprowadzenie takiej regulacji, oprócz pokazania stosunku władz do tulenia się gejów, tworzy także szereg innych zależności. Jedną z nich jest zwiększenie szans, że ktoś będzie mógł sobie pooglądać, jak się jakaś para tuli. Rozumiem, że wcześniej tulący się byli rozproszeni po całym lesie i pewnie wielu z nich chciało się ukryć w ten sposób przed otoczeniem. Zgadzam się z Quarrelem, że ten dreszczyk emocji jest bardzo przyjemny. A teraz - ci nieświadomi co się natkną i tak się będą natykać (choć może będzie ich mniej), ale do tego w okolicach punktów tulenia będzie więcej innych osób. Po pierwsze, tulący się, jak już dowiedzą się gdzie się tulić, to będą tam przychodzić częściej. Zapewne przychodzić będą także pojedynczy ludzie, którzy będą liczyli na to, że będą mogli się do tulonka z kimś dołączyć. No i wzrost liczby patroli policyjnych akurat w tych miejscach. W sumie, nowa regulacja sprawi, że romantyczne tulenie się w lesie zmieni się w tulenie się przed publicznością.
Ja akurat wolałbym romantycznie, tylko we 2, bez publiczności, ale być może wielu Holendrów preferuje seks grupowy, lub choćby z publicznością.

Tak się zastanawiam, że może i na PWG jest trochę osób, które chciałoby być obserwowanych w trakcie uprawiania seksu. A że znaleźliby się pewnie też tacy, co lubią obserwować, moglibyśmy powołać specjalny zespół obserwacyjny, który umilałby chwile tym co lubią być obserwowani. :)

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 26 sie 2010, o 10:47 
Rusałka
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
[...] moglibyśmy powołać specjalny zespół obserwacyjny, który umilałby chwile tym co lubią być obserwowani. :)

I pomyśleć, że jesteś przeciw regulowaniu wszystkiego :lol:

Nieprzeczytany post: 26 sie 2010, o 12:38 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Ależ to nie jest regulacja, tylko tworzenie nowej funkcjonalności. Regulacją byłoby np. określenie zasad na jakich mogą odbywać się stosunki obserwowane.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 27 sie 2010, o 12:39 
Rusałka
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Ależ to nie jest regulacja, tylko tworzenie nowej funkcjonalności.

:hahaha:

Nieprzeczytany post: 27 sie 2010, o 14:42 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Solaris pisze:
Chlopiec pisze:
Ależ to nie jest regulacja, tylko tworzenie nowej funkcjonalności.

:hahaha:

ok. jest jeszcze możliwość, że takie rzeczy odbywają się już teraz, nieoficjalnie, bez mojej wiedzy (i np. nowych członków PWG). W tej sytuacji próba organizacji zespołu byłaby próbą regulacji czegoś, co już odbywa się tyle że w sposób nieregulowany. Mylnie przyjąłem, że to nowa funkcjonalność PWG?

count your blessings now
'fore they're long gone

Nieprzeczytany post: 27 sie 2010, o 17:32 
Emanacja Pi i Sigmy
Awatar użytkownika

Chlopiec pisze:
Tak się zastanawiam, że może i na PWG jest trochę osób, które chciałoby być obserwowanych w trakcie uprawiania seksu. A że znaleźliby się pewnie też tacy, co lubią obserwować, moglibyśmy powołać specjalny zespół obserwacyjny, który umilałby chwile tym co lubią być obserwowani. :)

Ależ od czego jest dział 'Spotkania'? Jeśli wola, to przecież można w nim dodać podgrupę 'Obserwacje' i wszyscy chętni, tj. obserwatorzy aktywni i pasywni, będą mogli się wypowiedzieć/umówić/etc. Rzecz jasna, nie obejdzie się bez tarć - jak to w seksie - ale przecież nie będziemy dławić oddolnych inicjatyw.

Nieprzeczytany post: 28 sie 2010, o 01:02 
Chłopiec
Awatar użytkownika

Makaron pisze:
Ależ od czego jest dział 'Spotkania'? Jeśli wola, to przecież można w nim dodać podgrupę 'Obserwacje' i wszyscy chętni, tj. obserwatorzy aktywni i pasywni, będą mogli się wypowiedzieć/umówić/etc. Rzecz jasna, nie obejdzie się bez tarć - jak to w seksie - ale przecież nie będziemy dławić oddolnych inicjatyw.

Może z działem "obserwacje" poczekajmy aż znajdą się jakieś osoby, które wyrażą chęć bycia obserwowanymi lub obserwującymi.

count your blessings now
'fore they're long gone

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]